Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 963
57 001
113
Nagyon progresszív, ja. Buzik, négerek, feminizmus dicsőítése az olimpia ürügyén. A magyar csapatot még megvártam persze, utána már nem sokáig bírtam.
A Szajna bevonása szerintem jó ötlet. Más mint a szokásos stadionban való megnyitó. Az egész azonban túl túl hosszú, már unalmas. Meg amit mondasz...görcsösen "progressziv".
 
  • Tetszik
Reactions: beta

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 456
23 671
113
A megnyitóról röviden:


73bf5883c6e9b469a1918178b12b154c.jpg
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 264
29 576
113
Csak képet láttam, a Törpapa Dionüszosz cosplay tényleg a megnyitó része volt???

Számomra a londoni nagyon emlékezetes volt, James Bonddal, az Öreglánnyal, Mr Beannel. Szocsi meg a legművészibb.
 
  • Tetszik
Reactions: PFZ and fip7

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
635
1 642
93
Csak képet láttam, a Törpapa Dionüszosz cosplay tényleg a megnyitó része volt???

Számomra a londoni nagyon emlékezetes volt, James Bonddal, az Öreglánnyal, Mr Beannel. Szocsi meg a legművészibb.
Ja, jól láttad. Törpapa énekelt fals női alt hangon... :confused: (hányos emoji-t kérhetnénk?)

A többi része is gáz. A sportolok alig kapnak képernyő időt, bezzeg a az lghdtv4k bezzeg negyedórákat... :mad:
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 456
23 671
113
Azért elhiszem, hogy valamikor nagy olimpikon volt, de most éjszaka a szakadó esőben kinthagyni a tolókocsival, úgy hogy szerintem azt sem tudja hol van, hát, ez olyan franciás... :confused:


(ha nem onnan indulna, akkor 3:54:37
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 896
58 107
113
Úgy látom szerencsém van, hogy nem néztem...

Azt hittem, hogy ma én néztem kemény dolgokat, pl. Anton Levay interiút (a sátánista egyház alapítója).
Erre följövök a fórumra és szembe jön ez, mint olimpiai megnyitó:
453179855_1024883299646899_5897997723136700098_n.jpg

Egy benarkózott kék törpe egy rakadt retardált buzival....
Szerintem ti nyertétek meg a "ki látott durvább dolgot ma este" versenyt. :D
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 700
9 324
113
A sportolók közben karton(!) ágyakban alszanak, nem kapnak elég kaját, 1.5-2 órát utaznak a helyszínek közt. De a b.zi lobbira volt pénz és energia.

Önmagában a karton ágy nem feltétlenül hülyeség. Elég masszívnak mutatták. Főleg praktikus ha csak ideiglenesnek szánják. A légikondi kihagyása viszont elég gáz. Meg a kaja is.
 
  • Tetszik
Reactions: hayate and aquarell

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 135
20 713
113
A sportolók közben karton(!) ágyakban alszanak, nem kapnak elég kaját, 1.5-2 órát utaznak a helyszínek közt. De a b.zi lobbira volt pénz és energia.
Húúú, de tré is, hogy ők tudnak zölden gondolkozni.
Mi a töknek ennyi emberre pl 'rendes' ágy? Ezek is kényelmesek, 3 féle matrac közül lehet választani.
Funkciójukat ellátják, vki tesztelte: ott ugrált rajta és semmi baja sem lett.
Újrahasznosított és újrahasznosítható.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 135
20 713
113
Színvonalas műsor volt, színvonalas előadókkal. A nemi identitás meg csak a Nagy Magyar Ugaron okoz problémát.
Szánalmas, hogy még egy olimpiai megnyitón is csak a fröcsögés bír menni.