1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sz-500 (55R6M "Triumfator-M")

Diskurzus a(z) 'Ballisztikus rakéta-elhárító rendszerek' témában - Jeno által indítva @ 2013. január 6..

1. Roni

Roni Well-Known Member

2. koppany

koppany Well-Known Member

vilmoci, flack and zsolti like this.
  3. Roni

Roni Well-Known Member

Híreket szoktam hozni inkább és ahoz szólok hozzá + és nem személyeskedem.
    Szóval ez is inkább a pakfa sztori

4. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Hóóóóóóóóóó...
    Azért a hír hozása mellé tényként írsz le olyan dolgokat, hogy az ember haja égnekáll sokszor...

fip7 likes this.
  5. Roni

Roni Well-Known Member

Tényleg ? És mit ?

6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Most tényleg azt várod, hogy akkor menjek végig az összesen? Szökőévenkont szoktam szólni érte, mert én már csak legyintek rád...

7. boki

boki Well-Known Member

8. Roni

Roni Well-Known Member

Nem én találom ki ezeket https://scout.com/military/warrior/...and-S-500-Air-Defense-System-Doomed-111272642

“Russia will continue to deploy S-400 long-range missiles and Pantsir-S short-range missiles,” Gorenburg wrote. “However, it seems increasingly unlikely that the next generation S-500 air defense system will be ready for serial production any time soon, though official plans still indicate that a prototype will be built by 2020. Original plans called for serial production of the S-500 to start in 2015. The new standard short-range air defense system has just started development and is not expected to be ready for production until 2030.”

9. rudi

rudi Well-Known Member

Hát lehet hogy én felejtettem el angolul de ami ide le van írva az szerintem magyarul azt jelenti hogy: az S-500-ast az eredeti tervek szerint 2015-ben kezdték volna gyártani, ehelyett a prototípus 2020-ban lesz kész.
    Az új standard rövid hatótávolságú rakéta rendszer (tehát NEM az S-500 !!) fejlesztése pedig csak most kezdődött el és nem v.színű hogy 2030 előtt lesz belőle valami...

fishbed, Python, endre and 1 other person like this.
  10. deze75

deze75 Well-Known Member

Láthatólag angollal hadilábon állsz...de nagyon komolyan...szerintem hanyagold ezeket a linkeléseket,mert uszigatáson kívül semmire sem jó.A mai napi beégéseid..pak fa..Sz-500...Szu 34.stb...nem unod még?...vagy esetleg fizetnek érte (nem HTKA-ra gondolok),mert 2 hónapja már egész szépen fogalmazol...HIRTELEN a semmiből

dragonette likes this.
  11. koppany

koppany Well-Known Member

Tényként állítasz dolgokat szinte mindegyik topikban, közben az orosz katonai doktrínáról halvány fingod sincs.

dragonette likes this.
  12. Roni

Roni Well-Known Member

Mi volt a szu-34-nél?o_O

13. Sharid

Sharid Well-Known Member

voltmár?

14. Cifu

Cifu Well-Known Member

A videóban konkrétan semmit sem látni, aminek az Sz-500-hoz köze lenne, így érthetően nem hinném. :)

15. Sharid

Sharid Well-Known Member

akkor töröljétek. please....
    nekem is gyanús volt, már a vontatók miatt...

Cifu likes this.
  16. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Sharid, nem fagytál meg kint a terepen az éjjel? hány fok volt, vagy nem éjszakáztál kint?

17. Sharid

Sharid Well-Known Member

OFf
    szerintem nem volt több mínusz 12-nél, szél alig.
    sportruházati termo aláöltözet, arra Columbia snowbord cucc+ sivatagi DPM szélálló smock, hótaposó és lábszárvédő.
    haladni nagyon lassan lehetett, de isteni volt. (szarvasok hajnalban ott bandáztak az etetőnél, de volt hogy egy nőstényt azt se zavarta hogy talán három méterre cammogok tőle...)
    on

fishbed and szpg9 like this.
  18. boki

boki Well-Known Member

Sz-500-at még senki sem látta. :)

fip7 and Python like this.
  19. Sharid

Sharid Well-Known Member

Nem ismered Platont:))

20. Cifu

Cifu Well-Known Member

Ehhez képest tele a Youtube videókkal, amelyben aranytrónusra emelik és lelő mindent és mindekit, aki ferdén néz felé. :hadonaszos:

Ő beépített ember vagy látnok?

Nagy Csaba and Pocok75 like this.

Ezen oldal megosztása