Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 323
113
Tipikusan a háttérből kavarva, másokat előtérbe tolva, ügyeskedve csinált a GB mindent Dunkirk és Normandia közt, igen. Ezzel semmi baj nincsen, ésszerű volt, csak hát nem Ti nyertétek meg akkor sem, legyünk tárgyszerűek. Akkor léptetek elő igazán a fényre, mikor a harmadik birodalom verve volt, és a koncért kellett versenyt futni!

Szuez onnan indult még mindig, hogy egy KAMU-t felhasználva akartátok rátenni a kezetek egy fontos részére a világnak, de bebukott a kamu. Lelepleződött a brit ármány, lógó orral lehetett menni haza, és beállni az USA komornyikjának. Azóta is kiváló szolgálatot tesztek nekik, ha le kell rohanni pl. kamura hivatkozva egy egy országot, mint mondjuk Irak, otthagyva magatok után néhány százezer halott gyereket.

Meggondoltam, jót beszélgettünk, még mindig nem szerettelek meg Titeket!
Háttérből.... Mo-ról nézve persze az Atlanti Csata is háttér...
Kb 75000 tengerész, 3500 hajó és 950 repülő veszett csak ott oda. Ügyeskedve... aha.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 078
4 050
113
Nem egészen világos, hogy Kopi esetében mi a gyerek ami a fürdővízzel kiöntésre került....
Vagyunk itt még páran, de egyre kevesebben lelkes "amatőrök", akiket érdekli az ország sorsa, ezen belül a honvédség, mint az ország védelmezője, ha már nagy a gáz!
Ezen kívül voltam katona, érdekel a haditechnika.
Ha normális körülmények lettek volna a leszerelésem idején, akkor talán most én is bennfentesként irogatnék ide.
Nem tetszett az akkori személyi, tiszti-zászlósi-tiszthelyettesi állomány hozzáállása a munkához (tisztelet a kivételnek), és a technikai feltételek sem voltak rózsásak, szóval végül nem engedtem a kísértésnek.
De vagyunk még jópáran, akik örülnek, hogy végre nem a stadion építés a legfontosabb stratégiai kérdés, hanem azok megépülte után a honvédség fejlesztése, a hadiipar újraindítása is kiemelt terület lett!
Abba ne menjünk bele, hogy az ország vezetői ebben is csak az üzletet látják-e, mert természetesen ennek van egy ilyen eshetősége is, lsd. Aero Vodochodi.
Azt gondolom, itt pártállástól függetlenül azért kellene szurkolni, hogy az egyre magasabb ráfordításból, minél többet ki tudjanak hozni az illetékesek.
Vagyunk itt páran, sajnos kisebbségben, akik kritikusak vagyunk a regnáló rendszerrel szemben is, holott egykor mi is a szavazóbázisukhoz tartoztunk.
Kopi is leírta, hogy FIDESZ támogatással töltött be valamilyen tisztséget, és az hogy most szembe fordult a párttal, az nem az ő, hanem a kormánypárt pálfordulása miatt van.
Szóval ha itt is megszűnik a kritika, és csak a propi marad, az kb. olyan lesz, mint a "közmédia". Van, csak éppen nem arról szól, amiről kellene.
Azt azért kérném itt a tisztelt egybegyűltektől, hogy stílusban ne menjünk egy bizonyos szint alá! Ez nem a Parlament! ;)
 
  • Tetszik
Reactions: SirHiggins

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 323
113
Nem megyek én sehova, lábbal tiprod a magyarságot, nemzethy meg társai, zavar mi? Vagyunk elegen még, hogy ne hódoljunk be ilyen tolvaj nép fiának....
B+ a nemzethy vicceskedve volt. Mint ahogy írtam is a megelőzőekben, pont az volt a lényeg, hogy
minden irányzatot képviselve is milyen jól megvoltunk egymás mellett.
Szarok én bele, hogy ki-mit visel, amíg nekem nincs káromra.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Ok. Tehát ha többször is reggel, és este is elküldök vki a kurva anyjába stb, akkor azért nem b@sztok ki egy hétre legalább?
Nem mintha különösebben lenne bármi problémám @Pogány -al, de sztem ezt Ő is érzi, hogy nem volt menő.
Na látod, itt a fő dolog. Az ami az egyiknek "élethivatás" a másiknak kivételes gyógyszerelgurulás. Ami az egyiknek természetes, a másiknak "szégyen".
Szerintem senkinek nem azzal van baja, hogy egyszer-egyszer a szekrény alá gurul be a bogyó, hanem, hogy fel sem íratja magának, mert nem érzi szükségét.*

(*Itt a gyógyszerelgurulás hasonlattal éltem és nem arra az elítélendő dologra asszociáltam, hogy volt, aki gyógyszer+nyugtató kombó használatával lett megvádolva.)
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 323
113
Na látod, itt a fő dolog. Az ami az egyiknek "élethivatás" a másiknak kivételes gyógyszerelgurulás. Ami az egyiknek természetes, a másiknak "szégyen".
Szerintem senkinek nem azzal van baja, hogy egyszer-egyszer a szekrény alá gurul be a bogyó, hanem, hogy fel sem íratja magának, mert nem érzi szükségét.*

(*Itt a gyógyszerelgurulás hasonlattal éltem és nem arra az elítélendő dologra asszociáltam, hogy volt, aki gyógyszer+nyugtató kombó használatával lett megvádolva.)
Én önmagában értelmezem a kettőt.
Egyik sem fasza, de fent már írtam.
Azt is, hogy részemről elengedtem.
Azt azért remélem, hogy ez most csak valami kisebb megbaszódás volt ezen a héten és nem
fog jellemzővé válni a későbbiekben.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 535
45 031
113
Háttérből.... Mo-ról nézve persze az Atlanti Csata is háttér...
Kb 75000 tengerész, 3500 hajó és 950 repülő veszett csak ott oda. Ügyeskedve... aha.
Figyu, mi akkor már egy kis pici porrá alázott, legyengített ország voltunk, nem egy hatalmas világbirodalom, szétszopatva az I. Vh után, s 200.000 katona maradt ott a Donnál.

Amire te itt hivatkozol mint egy akkor még VILÁGHATALOM GBR komoly vesztesége, az a Szovjeteknél a bemelegítő kb. "felderítés harc által" mozgolódás volt mondjuk pl. Kurszk előtt!
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 078
4 050
113
Most komolyan felültök egy brit agent provocateur-nek? Facebookon egy +20k-os csoport moderátora vagyok, ilyen magyarázkodásba a döntéseim után soha nem kezdek bele....
Értem, a neked nemtetsző hozzászólásokat egyszerűen törlöd, a hozzászólókat kitiltod!?
Éppen ezt nem szeretném itt is látni!
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Nemzethy
Olyan turulos, nemez 'tegez'.
Jó, nem tegez, hanem az a veretes, övre akasztós, csodaszarvasos izé. Nem jut eszembe.
Ne haragudj, de kivel, mit vitáztál és mennyire ismered a dolgokat, ha nemezt kevered a tegezzel, a tegezt meg a tarsollyal. Azért ez nem politikafilozófiai kérdés.

Mellesleg nem tudom, hogy miért gond, és 'jelzős szerkezet' hogy vannak olyan dolgok, amikben megjelennek a régi motívumok és ha nem is teljesen korhű és organikus; de mégis valahol hazai, hozzánk közelálló mintakészlettel rendelkező használati eszköz.
Én például csakis kizárólag azért vettem annak idején, mert ugyan arra a funkcióra, ugyan abban az árban vehettem volna médin csájna övtáskát, de ezzel a hazai kisipart támogattam és mert nem funkciótlan, kihasználatlan giccs.

És nem tudom, hogy feltűnt-e, nem gondolnám, hogy szándékos, de a "patriótára" mindenféle negatív jelzőt használsz "nagymagyar tegezes", "Nemzethy" még teszem azt a hazánkban igen sok kárt tevő internacionalista-kommunistákat meg csak az itthon Demszky kivételével (aki nyilván unikális módon maoistából lett liberális) nem használt, így kevésbé negatív felütéssel rendelkező "maoista" kifejezéssel ismerteted.

De nem cseszegetésből, csak észrevételként írtam.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 323
113
Figyu, mi akkor már egy kis pici porrá alázott, legyengített ország voltunk, nem egy hatalmas világbirodalom, szétszopatva az I. Vh után, s 200.000 katona maradt ott a Donnál.

Amire te itt hivatkozol mint egy akkor még VILÁGHATALOM GBR komoly vesztesége, az a Szovjeteknél a bemelegítő kb. "felderítés harc által" mozgolódás volt mondjuk pl. Kurszk előtt!
GB nem attól lett a világ vezető hatalma, hogy lemészároltatta a saját lakosságát.
Az, hogy más erre nem volt képes nehogy már GB hibája legyen.
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 323
113
Ne haragudj, de kivel, mit vitáztál és mennyire ismered a dolgokat, ha nemezt kevered a tegezzel, a tegezt meg a tarsollyal. Azért ez nem politikafilozófiai kérdés.

Mellesleg nem tudom, hogy miért gond, és 'jelzős szerkezet' hogy vannak olyan dolgok, amikben megjelennek a régi motívumok és ha nem is teljesen korhű és organikus; de mégis valahol hazai, hozzánk közelálló mintakészlettel rendelkező használati eszköz.
Én például csakis kizárólag azért vettem annak idején, mert ugyan arra a funkcióra, ugyan abban az árban vehettem volna médin csájna övtáskát, de ezzel a hazai kisipart támogattam és mert nem funkciótlan, kihasználatlan giccs.

És nem tudom, hogy feltűnt-e, nem gondolnám, hogy szándékos, de a "patriótára" mindenféle negatív jelzőt használsz "nagymagyar tegezes", "Nemzethy" még teszem azt a hazánkban igen sok kárt tevő internacionalista-kommunistákat meg csak az itthon Demszky kivételével (aki nyilván unikális módon maoistából lett liberális) nem használt, így kevésbé negatív felütéssel rendelkező "maoista" kifejezéssel ismerteted.

De nem cseszegetésből, csak észrevételként írtam.
Jesszusom ne már! Csak nem jutott eszembe a szó, Veled még sosem volt ilyen?
Csak annak szemléltetésére írtam, hogy ilyen nagyon öntudatos nemzeti volt.
Nincs ezzel baj, ismétlem arra írtam, hogy pont nem volt akkoriban probléma az ilyen és
milyen jól tudtunk vitatkozni, mulatni, közösen, mindenféle világnézetűek.
Lehet nem egzaktul fogalmaztam, a hangulatot próbáltam volt érzékeltetni.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 361
9 983
113
Most komolyan felültök egy brit agent provocateur-nek? Facebookon egy +20k-os csoport moderátora vagyok, ilyen magyarázkodásba a döntéseim után soha nem kezdek bele....
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de ha valaki nagyon erős okot nem ad az ellenkezőjére, akkor lehetőségeimhez mérten igyekszem megválaszolni a kérdéseket, ezt nem érzem magyarázkodásnak.

Vagyunk itt még páran, de egyre kevesebben lelkes "amatőrök", akiket érdekli az ország sorsa, ezen belül a honvédség, mint az ország védelmezője, ha már nagy a gáz!
Ezen kívül voltam katona, érdekel a haditechnika.
Ha normális körülmények lettek volna a leszerelésem idején, akkor talán most én is bennfentesként irogatnék ide.
Nem tetszett az akkori személyi, tiszti-zászlósi-tiszthelyettesi állomány hozzáállása a munkához (tisztelet a kivételnek), és a technikai feltételek sem voltak rózsásak, szóval végül nem engedtem a kísértésnek.
De vagyunk még jópáran, akik örülnek, hogy végre nem a stadion építés a legfontosabb stratégiai kérdés, hanem azok megépülte után a honvédség fejlesztése, a hadiipar újraindítása is kiemelt terület lett!
Abba ne menjünk bele, hogy az ország vezetői ebben is csak az üzletet látják-e, mert természetesen ennek van egy ilyen eshetősége is, lsd. Aero Vodochodi.
Azt gondolom, itt pártállástól függetlenül azért kellene szurkolni, hogy az egyre magasabb ráfordításból, minél többet ki tudjanak hozni az illetékesek.
Vagyunk itt páran, sajnos kisebbségben, akik kritikusak vagyunk a regnáló rendszerrel szemben is, holott egykor mi is a szavazóbázisukhoz tartoztunk.
Kopi is leírta, hogy FIDESZ támogatással töltött be valamilyen tisztséget, és az hogy most szembe fordult a párttal, az nem az ő, hanem a kormánypárt pálfordulása miatt van.
Szóval ha itt is megszűnik a kritika, és csak a propi marad, az kb. olyan lesz, mint a "közmédia". Van, csak éppen nem arról szól, amiről kellene.
Azt azért kérném itt a tisztelt egybegyűltektől, hogy stílusban ne menjünk egy bizonyos szint alá! Ez nem a Parlament! ;)

Nem úgy látom, hogy Kopi távozásán múlna a kritikai gondolkodás és fórumozás lehetősége. Egyrészt a Zrínyi-program, a vezetés, a kormány biztonságpolitikai irányai, stbstb. rendszeresen kapják az ívet.
Másrészt pont nem az ominózus tagtól láthattuk ezeket az érdemi kritikákat.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 535
45 031
113
GB nem attól lett a világ vezető hatalma, hogy lemészároltatta a saját lakosságát.
Az, hogy más erre nem volt képes nehogy már GB hibája legyen.
Jó, fordítsuk meg.

Az állításom lényege akkor az, hogy a SZU miközben lemészároltatta a saját katonáit, sokkal inkább lemészárolta a németekét is.
Mivel Ti meg nagyon okosan vigyáztatok magatokra míg nem voltak megverve, nem szálltatok partra, ahogy meg eldőlni látszott mert más lemészároltatta a saját lakossága árán is a németek legjobbjait, Ti meg is érkeztetek azonnal, hogy versenyezhessetek a koncért.


Előtte is ez a kiváló kicsit kavarok itt, kavarok ott, ezt összeugrasztom ezzel, azt azzal, majd a végén bemegyek diplomáciát viszont tényleg nagy sikerrel alkalmaztátok sokáig, most már a mesterré vált régi tanítvány, az USA tolja, tolta eddig szép eredményekkel, ez vitán felül így van, ebben nincs vita!

Ezzel egy baj van, hogy idővel sok helyen megutálnak, mert sok országban nem divat ez a sunyiság!

Fogy a levegő a Pax Americana körül, s hát mivel a jóléti világrendszeretek kb. erre a vazallusi láncra/a semmire - max az energiahordozókra - nyomtatott dollárra alapul, elég nagy a baj.

Akkora, hogy már megint nem drága bárki MÁSNAK az élete, nekem úgy tűnik, jó volna már egy kis irányított világégés!

Nos, ha valamiért, ezért pláne nem szeretlek Titeket!
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 961
19 270
113
Ok. Tehát ha többször is reggel, és este is elküldök vki a kurva anyjába stb, akkor azért nem b@sztok ki egy hétre legalább?
Nem mintha különösebben lenne bármi problémám @Pogány -al, de sztem ezt Ő is érzi, hogy nem volt menő.
majd ha többszöri tiltás után visszajössz hergelni... és ettől valaki besokkal, akkor nyilván LEGALÁBB OLYAN SÚLYOSAN LEGYEN BÜNTETVE AZ IS AKI VÉGIG JÓL VISELTE ITT MAGÁT, ugye?

Látom a módszeres bomlasztásban igyekszel átvenni a fáklyát...
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 531
18 663
113
Na most akkor a Kopi csak a biztpolból van kitiltva vagy 6 hónapig konkrétan az oldalról?!
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 078
4 050
113
Nem úgy látom, hogy Kopi távozásán múlna a kritikai gondolkodás és fórumozás lehetősége. Egyrészt a Zrínyi-program, a vezetés, a kormány biztonságpolitikai irányai, stbstb. rendszeresen kapják az ívet.
Másrészt pont nem az ominózus tagtól láthattuk ezeket az érdemi kritikákat.
Vannak itt más topikok is, nagyon helyesen, nem csak haditechnika! De ettől még utóbbiról is lehet véleménye, nem?
Ha már itt a többség diplomás (én nem), lehetne itt normálisan eszmét cserélni, segíteni egymást, tanulni a másiktól, bővíteni a tudást, mind a lexikálisat, az életvitelit, helyesírásit....
Kopi is jó valamiben, ahogy @ozymandias, és még sokan mások, a saját területükön, vagy éppen másban is!
Ne akarjuk elüldözni a másikat csak azért, mert a többség nem ért vele egyet! Végső soron ez mindenki érdeke, ha elsőre el sem hisszük!
És a fórum is arról szól, hogy vitázzunk, ütközzünk, tanuljunk, mindezt egy emberi hangnemben! Szerintem ez a legfontosabb!
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 361
9 983
113
Na most akkor a Kopi csak a biztpolból van kitiltva vagy 6 hónapig konkrétan az oldalról?!
Először kapott egy végleges biztpol bannt pénteken, aztán ma reggel egy 6 hónapos teljes tiltást.
Ezt megelőzően még az éjjel kérte Tcat-től a törlését (erről nem tudtam amíg Tcat nem jött fel), így aztán törlődött is.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 361
9 983
113
Vannak itt más topikok is, nagyon helyesen, nem csak haditechnika! De ettől még utóbbiról is lehet véleménye, nem?
Ha már itt a többség diplomás (én nem), lehetne itt normálisan eszmét cserélni, segíteni egymást, tanulni a másiktól, bővíteni a tudást, mind a lexikálisat, az életvitelit, helyesírásit....
Kopi is jó valamiben, ahogy @ozymandias, és még sokan mások, a saját területükön, vagy éppen másban is!
Ne akarjuk elüldözni a másikat csak azért, mert a többség nem ért vele egyet! Végső soron ez mindenki érdeke, ha elsőre el sem hisszük!
És a fórum is arról szól, hogy vitázzunk, ütközzünk, tanuljunk, mindezt egy emberi hangnemben! Szerintem ez a legfontosabb!
De nem erről szólt az egész, olvass vissza kérlek.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Kopi is leírta, hogy FIDESZ támogatással töltött be valamilyen tisztséget, és az hogy most szembe fordult a párttal, az nem az ő, hanem a kormánypárt pálfordulása miatt van.
Na, eddig Kopinak sem írtam meg erről a gondolatom, mert annyit nem ért és bár tudom, hogy úgy, hogy erre nem tud válaszolni nem szép dolog most megtenni; de látom már berágta magát a köztudatba...
Elmondása alapján egy megyei jogú város önkormányzatának egyik bizottságának volt nem képviselői tagja, talán évtizedekkel ezelőtt, helyi Fideszes felkérésére. Na most ezt azért olyan marha nagy bizalmi megbízatásnak ne tekintsük már, hogy ő ilyen meg olyan bennfentes lett volna.

B+ a nemzethy vicceskedve volt.
Lehet, hogy Te így gondolod, de ez szitokszóvá vált a hazai közbeszédben, semmi okod megsértődni, ha ezt valaki, vagy elég sokan nem tartják viccesnek.

Jesszusom ne már! Csak nem jutott eszembe a szó, Veled még sosem volt ilyen?
Bocs de ez elég nagy tárgyi tévedés volt szerintem. -Tudom, biztos szerinted meg nem...

Csak annak szemléltetésére írtam, hogy ilyen nagyon öntudatos nemzeti volt.
És, az nem alapnak kellene lenni, pláne nem mindenféle jelzős szerkezet nélkül? Tehát akkor a liberális, meg a maoista nem volt sem öntudatos, sem nemzeti? -Tudomtudom, szavakon rugózás...

Nincs ezzel baj, ismétlem arra írtam, hogy pont nem volt akkoriban probléma az ilyen és
milyen jól tudtunk vitatkozni, mulatni, közösen, mindenféle világnézetűek.
Dehogynem.
De igazából szerintem ez egyén függő.
 
Status
Not open for further replies.