Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 243
67 976
113
Elértünk egy új mélypontot:

138138198_1808631122622539_865136621731377773_n.jpg
Ezek szerint van ra igeny, sokaknak mar mission impossibile egy tojast leutni, macera.
Persze kozben turbozoldek vagyunk, es a plasztikot a szelektiv kukaba tesszuk...
Az hogy ezt a szaznapos tojast kozben elo kellett allitani, szallitani, huteni, stb, stb, mar nem jut el a pici zold vilagszemleletebe.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 243
67 976
113
https://summit.news/2021/01/14/eu-gives-go-ahead-for-eating-worms/
Az EU engedélyezte, hogy kukacokat és lárvákat kajának adjanak el és hamarosan további bogarak is az engedélyezett listára kerülnek.
Most jön az én aztán meg nem eszem szöveg.......
Csakhogy alapanyagokba is lehet tenni, így nem is fogtok róla tudni, hogy valójában bogarat esztek (ami időnként allergiás reakciókat okozhat)
Szép új világ. Pedig olyan jól "hülyekonteó"-zta mindenki az Agenda2030-at és a great resetet. Szépen lassan minden bejön.
Mar igy is minden xart beletesznek, euchema moszatot, karmint, egy kis vegyszert pl tartrazint stb.
Neha utananezek ha valami extrat olvasok a hatoldalon. Egyszer irtam a nebihnek egy aldis cukorka miatt, abban valami gyerekekre karos kekito anyag volt, bevizsgaltak, irtak hogy az eu engedelyezte, koszonik hogy szoltam. Viszont azota se lattam szerencsere az aldiban azt a cukorkat, valamiert csak eltunt mar ket eve...
Aki akar itt pl keresgelhet erdekes szamokat, szavakat:

 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 243
67 976
113
Az a baj hogy a kerdezo norol ordit hogy ballibbant. Meg amit Jaszberenyi mond el is fogadom. Mondjuk a konyveben inkabb irhatott volna a fikcio helyett a valosagrol is, kirabolt hetvegi hazak, csempeszek, beszivargo lefejezosok stb.
Viszont epp a kerdezo miatt majdnem vegig sem olvastam, ugyanis ez nem fuggetlen ujsagiras mar. Ha pedig nem olvasom el amit ir, akkor a firkasznak nem lesz munkaja, ezt kellene fejben tartania, bar aztan tolem mehet csovezni pesten a hid ala.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 738
28 467
113
Erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy gratulálok baszdmeg, ideje a tisztítótűznek. Egy 23 éves holland pszichológus hallgató szerint a francia kártya szexista, mivel a király magasabb értékű mint a dáma. Így hát megalkotta a gendersemleges francia kártyát.

A sakk rasszista, a kártya szexista, mi lesz még? Én is itt állok 23 évesen és csak azt nézem mikor érjük el a mélypontot...
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Pedig most jön a java. Bogárburger, kukac szendó, kvóta állás, totális megfigyelés.
A fenntarthatóság jegyében gulággá fog változni az egész föld.
Nagyon meg akartam venni a Cyberpunk 2077-et....de közben rájöttem, hogy 2 év múlva IRL nyomhatom. :p

Addigra a CP-ben nem lesznek bugok, hátha IRL is csak 2 évig tart....
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 243
67 976
113
Erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy gratulálok baszdmeg, ideje a tisztítótűznek. Egy 23 éves holland pszichológus hallgató szerint a francia kártya szexista, mivel a király magasabb értékű mint a dáma. Így hát megalkotta a gendersemleges francia kártyát.

A sakk rasszista, a kártya szexista, mi lesz még? Én is itt állok 23 évesen és csak azt nézem mikor érjük el a mélypontot...
Hat meg attol milyen rosszul lennenek arrafele ha magyar kartyabol kellene jatszaniuk. :D
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Hat meg attol milyen rosszul lennenek arrafele ha magyar kartyabol kellene jatszaniuk. :D
Orosz kárya jöhet?
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 864
56 553
113
Erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy gratulálok baszdmeg, ideje a tisztítótűznek. Egy 23 éves holland pszichológus hallgató szerint a francia kártya szexista, mivel a király magasabb értékű mint a dáma. Így hát megalkotta a gendersemleges francia kártyát.

A sakk rasszista, a kártya szexista, mi lesz még? Én is itt állok 23 évesen és csak azt nézem mikor érjük el a mélypontot...
23évesen legalâbb van időd vàrni a mélypontra.:)