Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
Jacinda Ardern új-zélandi miniszterelnök balközép kormánya hétfőn azt ígérte, hogy betiltja a szexuális orientáció megváltoztatására irányuló, úgynevezett konverziós terápiát, ha nyer az október 17-i parlamenti választáson.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/218873/


Pont az ellenkezőjéről szól, mint amit első olvasásra hisztek. Nem a normális életfelfogás elleni dolgok betiltásáról.

Tévedés.
Ha genetikai hiba lenne, akkor ez egy önmagát rövid távon felszámoló jelenség lenne, ti. a homárok nem szaporodnak.
Ellenben a számuk és arányuk generációról-generációra, évről évre egyre növekszik.
Ha nincs hatása a propagandának, akkor miért csinálják már évtizedek óta - sikeresen?
És ha nincs hatása, miért ellenzik a konverziós terápiát?

A helyzet pont fordítva van: egyre több friss segglyukra van szükségük és hisztérikusan ágálnak az ellen, hogy ez a szám csökkenjen.
A muszlimok is a dervismét a leginkább hajlítható korban vetik ki a keresztényekre; 6-12 éves korban vitték a keresztény gyerekeket janicsárnak.

Ezt a buzigén elméletet (amit azóta már cáfoltak) arra találta ki egy egyébként buzi genetikus, hogy meg se próbálják őket visszakonvertálni a társadalomba.

A buzulás fő faktora a gyerekkori homoszexuális abúzus, illetve a csonka családmodell terjedése; a gyerek előtt nincs férfiminta ("apaseb"), nincs elismerés, nevelői hatás a férfiak részéről. Nem tanítják meg a csajozás képességét, emiatt kudarcsorozatot gyűjtenek be az ellenkező nemnél. Így a gyerek elbizonytalanodik, magába húzódik és ekkor jelenik meg egy nyájas mosolyú szakállas bácsi...

„Valószínűleg kevesen ismerik – és a média, a közélet irányítói mindent meg is tesznek azért, hogy minél kevesebben ismerjék meg – Jackie-Hill Perry egykori leszbikus hip-hop sztár nevét. Aki ma már anyuka, tanár és író – boldogan, a férje mellett. Könyvet is írt az útjáról “Gay Girl, Good God”, azaz “Meleg lány, jó Isten” címmel. De a b.lobbival ellentétben ő senkit sem agitál, senkinek sem akarja előírni, mit és hogyan csináljon a szexualitásával.
..
Motivációs előadóként azonban bátran áll példaként mások elé. Saját élete inspiráció lehet mindazok számára, akik nehéz gyerekkort élnek át, bántalmazzák őket, zavarodottak, nem találják a helyüket. Megértő a hozzá hasonlókkal szemben, akik ilyenkor ösztönösen pótcselekvésekbe, devianciákba menekülnek. De nem csak megértő, hanem utat is mutat."
..
..
"De létezik úgynevezett “konverziós terápia” keresztény megközelítés nélkül is. Magyarországon is tartottak egy konferenciát tavaly. Teljes diszkréció övezte, utolsó pillanatig titkolták a helyszínt, mert a résztvevők életveszélyes fenyegetéseket kaptak a végtelenül “toleráns” melegjogi aktivistáktól. Nem, ez nem egy homofób konferencia volt. Hanem tudósok találkoztak, akik tudományos érdeklődéssel viseltettek a kérdés iránt, hogy vajon tényleg létezik-e, működik-e ez a terápia. Valamint önkéntesek, akik saját döntésük alapján szerették volna kipróbálni.
..
De nem: ők nem dönthetnek a saját életükről. A toleráns, liberális haladók eldöntötték helyettük. Mintha egy lábakkal nem rendelkező embernek – és mindegy, hogy így született vagy villamos vágta le – megtiltanánk, hogy implantátumot kapjon. Mint az a híres dél-afrikai futó, Oscar Pistorius. (Igen, aki aztán kinyírta a feleségét, de ez most mindegy.) Egy beteg ember eldöntheti, hogy méltósággal viseli-e a betegségét, vagy kigyógyíttatja magát belőle. Hogy a homoszexualitás betegség vagy nem? Erről el lehetne vitatkozni – de nem lehet. Mert az ilyen vitákat is betiltották a sajtó-, szólás- és véleményszabadságra – no meg persze a jogállamiságra – oly kényes liberálisok."
..
Szóval, ha valaki meleg, döntsön szabadon, hogy ezt hangoztatja, elfogadja, titkolja vagy megváltoztatja."
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
Mindent elárul ennek a szerencsétlen kislánynak a tekintete... :(
..
A "Nyugat" el fog pusztulni, mert egész egyszerűen "el kell pusztulnia". Hogy ezt napvihar, jégkorszak, pólusváltás, vulkánkitörés, atomháború vagy muzulmán intifáda fogja-e okozni, avagy ezek valamilyen kombinációja, az gyakorlatilag mindegy.
Nekünk magyaroknak pedig el kell döntenünk, hogy túl akarunk-e élni. Részemről a válasz határozott és egyértelmű igen!
..
20210714pride-roma-felvonulas-lmbtq-lmbt.jpg

 

gorkamorka

Well-Known Member
2021. május 13.
1 299
2 218
113
Lehet, hogy inkább a szíria topikba kellett volna ezt tennem, de szerintem jobban illik ide.
Dr. Bashar Al Assad szíriai elnök beszéde a neoliberalizmusról. Egyszerűen zseniális, minden szavával egyetértek!
 
  • Tetszik
Reactions: vata and fip7

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 021
87 748
113
"Bravó japánok, ezt nagyon elszúrtátok, nehezetekre esett a védőoltás segítségével védettséget szereznetek egy nyavalyás vírus ellen. Hiába van pénz, paripa, fegyver, modern technológia, robotokkal helyettesítitek az emberi munkaerőt ahol lehet, néha teljesen fölöslegesen is, de érzelmileg és értelmileg gyakran a harmadik világot is megszégyenítő módon viselkedtek. Japán nem alkalmas nemzetközi rendezvények lebonyolítására, nem Tokió városnak, a japán kormánynak kellett volna jobban teljesíteni a feladatát."


 
T

Törölt tag 008

Guest
"Bravó japánok, ezt nagyon elszúrtátok, nehezetekre esett a védőoltás segítségével védettséget szereznetek egy nyavalyás vírus ellen. Hiába van pénz, paripa, fegyver, modern technológia, robotokkal helyettesítitek az emberi munkaerőt ahol lehet, néha teljesen fölöslegesen is, de érzelmileg és értelmileg gyakran a harmadik világot is megszégyenítő módon viselkedtek. Japán nem alkalmas nemzetközi rendezvények lebonyolítására, nem Tokió városnak, a japán kormánynak kellett volna jobban teljesíteni a feladatát."
Ez fasság. Korea volt az első aki megfogta és kordában is tartja a vírust mégis ugyanígy mennek a díjkiosztók.
Valaki csak jól be akart szólni a japánoknak, ahol oltás nélkül sem szállt el arányaiban annyira a covid mint a legtöbb okos nyugati országban. És ha jól látom ezt a rendeletet sem japán nevű hozta.
Hangulatkeltés.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 021
87 748
113
Ez fasság. Korea volt az első aki megfogta és kordában is tartja a vírust mégis ugyanígy mennek a díjkiosztók.
Valaki csak jól be akart szólni a japánoknak, ahol oltás nélkül sem szállt el arányaiban annyira a covid mint a legtöbb okos nyugati országban. És ha jól látom ezt a rendeletet sem japán nevű hozta.
Hangulatkeltés.
NOB

Nyugodtan mehetnének az oltottak a nézőtérre. Túl van tolva a kocsma.
 

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 194
10 727
113
Aranyosak, ügyesek a gyerekek!
Jézuskát dicsőítik. Nincs ezzel semmi baj.
Csak azokat jeleket a ruhájukon tudnám feledni.....

 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
„Valószínűleg kevesen ismerik – és a média, a közélet irányítói mindent meg is tesznek azért, hogy minél kevesebben ismerjék meg – Jackie-Hill Perry egykori leszbikus hip-hop sztár nevét. Aki ma már anyuka, tanár és író – boldogan, a férje mellett. Könyvet is írt az útjáról “Gay Girl, Good God”, azaz “Meleg lány, jó Isten” címmel. De a b.lobbival ellentétben ő senkit sem agitál, senkinek sem akarja előírni, mit és hogyan csináljon a szexualitásával.
..
Motivációs előadóként azonban bátran áll példaként mások elé. Saját élete inspiráció lehet mindazok számára, akik nehéz gyerekkort élnek át, bántalmazzák őket, zavarodottak, nem találják a helyüket. Megértő a hozzá hasonlókkal szemben, akik ilyenkor ösztönösen pótcselekvésekbe, devianciákba menekülnek. De nem csak megértő, hanem utat is mutat."
..
..
"De létezik úgynevezett “konverziós terápia” keresztény megközelítés nélkül is. Magyarországon is tartottak egy konferenciát tavaly. Teljes diszkréció övezte, utolsó pillanatig titkolták a helyszínt, mert a résztvevők életveszélyes fenyegetéseket kaptak a végtelenül “toleráns” melegjogi aktivistáktól. Nem, ez nem egy homofób konferencia volt. Hanem tudósok találkoztak, akik tudományos érdeklődéssel viseltettek a kérdés iránt, hogy vajon tényleg létezik-e, működik-e ez a terápia. Valamint önkéntesek, akik saját döntésük alapján szerették volna kipróbálni.
..
De nem: ők nem dönthetnek a saját életükről. A toleráns, liberális haladók eldöntötték helyettük. Mintha egy lábakkal nem rendelkező embernek – és mindegy, hogy így született vagy villamos vágta le – megtiltanánk, hogy implantátumot kapjon. Mint az a híres dél-afrikai futó, Oscar Pistorius. (Igen, aki aztán kinyírta a feleségét, de ez most mindegy.) Egy beteg ember eldöntheti, hogy méltósággal viseli-e a betegségét, vagy kigyógyíttatja magát belőle. Hogy a homoszexualitás betegség vagy nem? Erről el lehetne vitatkozni – de nem lehet. Mert az ilyen vitákat is betiltották a sajtó-, szólás- és véleményszabadságra – no meg persze a jogállamiságra – oly kényes liberálisok."
..
Szóval, ha valaki meleg, döntsön szabadon, hogy ezt hangoztatja, elfogadja, titkolja vagy megváltoztatja."
"Tudna egy pár mondatot mesélni magáról, hogyan jutott el az egykor homoszexuális fiatal odáig, hogy ma már közel négy évtizede boldog házasságban éljen egy nővel?
..
– Rólam azt kell tudni, hogy az IFTCC (Szabadon választott terápia és tanácsadás nemzetközi szövetsége) nevű szervezetnek a vezetője vagyok, ahol különböző szakemberek (sokan homoszexuális háttérből jövők) nyújtanak professzionális segítséget azoknak az azonos neműek iránt vonzalmat érzőknek, akik ezt igénylik.
..
Ma elterjedt nézet az, hogy lehetetlen kijönni a homoszexualitásból, pedig nem így van. A változás nehéz, még nekem is volt az életemben némi zavar, a házasságkötés után is, de két helyről is kaptam segítséget: egyrészt elmentem a gyülekezetbe, ahol kedves emberek vettek körül, valamint elmentem szakemberekhez is, akik segítettek nekem. Ezek után határoztam el, hogy én is segíteni fogok másoknak, akik hasonló helyzetbe kerültek. Így kitanultam a pszichodrámát, illetve pszichoterápiát.
..
Amikor a nyilvánosság elé léptem ezzel a kezdeményezéssel egy BBC-s rádióműsorban, még el sem hagytam a stúdiót, már jött az értesítés, hogy a nézeteim miatt kirúgtak az állásomból. Rövid időn belül világossá vált, hogy az Egyesült Királyságban a szakma egyáltalán nem támogatja a zsidó-keresztény értékeket."
 

donpepe84

Well-Known Member
2013. március 5.
430
1 685
93
És ilyet??? :D :eek: :confused:
---
"Gendersemleges sárkánnyá" operáltatta magát egy "férfi". "Tiamat Legion Medusa" azt követően szánta el magát testének sokkoló mértékű átalakítására, hogy HIV-fertőzést diagnosztizáltak nála, írja a Mandiner. Az aberrált lény egészen az alelnöki pozícióig vitte egy bankban, ám otthagyta állását, s úgy döntött, "sárkányként akar tovább élni".
..
A sokkoló procedúra részeként kasztráltatta magát, levágatta a füleit, orrát Voldemort nagyúréhoz hasonlóvá alakíttatta. Nyelvét kettévágatta, és még a szemeire is tetoválásokat rakatott. Fején 18 "szarv" is található, mint kifejtette, azért, hogy még inkább hüllőnek nézzen ki... Kifejtette azt is, hogy "félig emberinek, félig hüllőnek, "gendersemleges sárkánynak" tartja magát."
Akkor elvenni a születési anyakönyvi kivonatát, és háziállat aki minősíteni!
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 464
10 454
113
"Bravó japánok, ezt nagyon elszúrtátok, nehezetekre esett a védőoltás segítségével védettséget szereznetek egy nyavalyás vírus ellen. Hiába van pénz, paripa, fegyver, modern technológia, robotokkal helyettesítitek az emberi munkaerőt ahol lehet, néha teljesen fölöslegesen is, de érzelmileg és értelmileg gyakran a harmadik világot is megszégyenítő módon viselkedtek. Japán nem alkalmas nemzetközi rendezvények lebonyolítására, nem Tokió városnak, a japán kormánynak kellett volna jobban teljesíteni a feladatát."


Én annak örültem volna ha meg sem tartják, még a covid előtt is rosszul voltam a gondolattól hogy ez a majomparádé a világ szemetét japánba árassza, amit meg mára a sportból csináltak a **** angolszászok arra pláne nincs japánnak szüksége.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 021
87 748
113


 
  • Dühítő
Reactions: Kim Philby

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 432
33 736
113
Amikor már kezd full retard lenni a dolog (igen, bizonyára van ezrelék vagy tízezrelék interszex stb., tudom)

alyiwdycwkb71.jpg
 
H

Hummen23

Guest
Nem tudom hova máshova írhatnám. Az imént a kispesti lidlben anyázta és fenyegette az eladókat egy cigány. Azt sérelmezte, hogy lopáson kapták. Még a panaszkönyvet is követelte, és nem volt hajlandó tovább engedni a sort.
Arrébb löktem a kasszától, erre rámszállt, szidta az összes felmenőmet. Amikor anyukámnál tartott, akkor én meg elmondtam neki, hogy ő egy büdös cigány.
Elsétáltam, de az a rohadék hazáig követett és folyamatosan fenyegetett.
Két dolog zavar:
1. Ő ezt megteheti.
2. Ha én megfelelő módon válaszolok és konfrontálódunk, akkor egyáltalán nem biztos, hogy a jog mellém áll.