Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1711

Guest
Nem tudom hova máshova írhatnám. Az imént a kispesti lidlben anyázta és fenyegette az eladókat egy cigány. Azt sérelmezte, hogy lopáson kapták. Még a panaszkönyvet is követelte, és nem volt hajlandó tovább engedni a sort.
Arrébb löktem a kasszától, erre rámszállt, szidta az összes felmenőmet. Amikor anyukámnál tartott, akkor én meg elmondtam neki, hogy ő egy büdös cigány.
Elsétáltam, de az a rohadék hazáig követett és folyamatosan fenyegetett.
Két dolog zavar:
1. Ő ezt megteheti.
2. Ha én megfelelő módon válaszolok és konfrontálódunk, akkor egyáltalán nem biztos, hogy a jog mellém áll.

Ne tudd meg a vasúton miket élünk át a rengeteg cigó csöves miatt...
Van olyan állomás ahol egy évben 9-10 takarító megfordul, mert felmondanak a rendszeresen összeszart váró miatt.
Az állandó zaklatások, fenyegetőzések meg alapok.

Én eleinte még levertem a padról, hajánál fogva kibasztam a váróból (felénk rendőrök telibe szarják mit csinálnak vele amíg nincs látható nyoma), de egyszerűen belefáradtam nap-nap után balhézni.
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 435
63 779
113

Az előbbi oldalak kommentjeire, linkjeire jól referál az ír szerző tanulmánya.
 
  • Tetszik
Reactions: Pelger

Serathis

Well-Known Member
2018. április 30.
1 138
2 494
113

Az előbbi oldalak kommentjeire, linkjeire jól referál az ír szerző tanulmánya.
Ez egy hosszú folyamat amit ideológiai felforgatásnak, vagy aktív intézkedéseknek hívunk.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 828
113
Ilywn az, amikor elmebetegek vezetnek egy iskolát..



Két tízéves gyereket felfüggesztett Papas (az igazgatónő) , akik vallásukra hivatkozva kérték, hogy ne kelljen részt venniük egy LMBTQ-témájú foglalkozáson. Papas és egy másik tanár homofóbnak nevezte a tízéves gyerekeket, kiabált velük, és azzal vádolta őket, hogy melegeket akarnak megölni.
 

Lord Gazember

Well-Known Member
2015. március 18.
1 349
2 355
113
Ilywn az, amikor elmebetegek vezetnek egy iskolát..



Két tízéves gyereket felfüggesztett Papas (az igazgatónő) , akik vallásukra hivatkozva kérték, hogy ne kelljen részt venniük egy LMBTQ-témájú foglalkozáson. Papas és egy másik tanár homofóbnak nevezte a tízéves gyerekeket, kiabált velük, és azzal vádolta őket, hogy melegeket akarnak megölni.
Majd az arabok megoldják ezt, csak még egy kis idő kell. Fognak még Nyugat-Európában melegeket dobálni a háztetőről. Az inga mindig visszalendül, csak sajnos az egy másik szélsőség lesz. :(
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 473
67 839
113
Ilywn az, amikor elmebetegek vezetnek egy iskolát..



Két tízéves gyereket felfüggesztett Papas (az igazgatónő) , akik vallásukra hivatkozva kérték, hogy ne kelljen részt venniük egy LMBTQ-témájú foglalkozáson. Papas és egy másik tanár homofóbnak nevezte a tízéves gyerekeket, kiabált velük, és azzal vádolta őket, hogy melegeket akarnak megölni.
Egyszerűen ezeket egy esős este, mikor senki nem lát és hall semmit, megölni a házukban, közösségileg és a település titkaként elásni. Ennyit kellene....
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
facebook, Vakmajom.
Eközben Itáliában: miután a képviselőház megszavazta, a szenátus előtt a homo- és transzfóbiát, a szexuális kisebbségek mindenféle megkülönböztetését kőkeményen, akár négy év börtönnel büntető törvénytervezet, az ún. Legge Zan. A kisebbségek védelmében, a személyes szabadságjogok biztosításában eddig nem annyira élenjáró olaszok, nehéz levetni a talján macsóizmust, felzárkóznak, és emblematikus az is, hogy Mussolini széljobb unokája, aki egy évtizede még szórta az uszító dumát, mára a törvény teljes támogatója lett, micsoda pálfordulás. A Vatikán még beszólt, de a katolikus miniszterelnök elküldte melegebb éghajlatra, hogy ez itt egy világi állam, az egyház fogja be, mert semmi köze hozzá, milyen törvényeket alkotunk. A fejlett világban az e téren való tolerancia olyan alapvető immár, mint a késsel-villával való evés, és hiába akadnak bugris parasztok, akik csizmával a lábukon trappolnak az asztalon és bicskával szelik a vattacukrot, ezzel csak kiiratkoznak a civilizációból, de annak fejlődését és az egyéni szabadságjogok folyamatos kiszélesedését nem állítják meg.
"Today more than ever we must all fight together against the many discriminations which, unfortunately, still exist," said Mussolini, adding that "every cultural revolution takes a very long time."
Asked whether she would be in favour of adoptions for same-sex couples, Mussolini said: “Children abandoned in institutions are the worst failure of any society. Love must win out over everything."
https://www.wantedinrome.com/.../italys-anti-homophobia...
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és szabadtéri



500500
14 hozzászólás
72 megosztás

Tetszik



Hozzászólás


Megosztás
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113
facebook, Vakmajom.
Eközben Itáliában: miután a képviselőház megszavazta, a szenátus előtt a homo- és transzfóbiát, a szexuális kisebbségek mindenféle megkülönböztetését kőkeményen, akár négy év börtönnel büntető törvénytervezet, az ún. Legge Zan. A kisebbségek védelmében, a személyes szabadságjogok biztosításában eddig nem annyira élenjáró olaszok, nehéz levetni a talján macsóizmust, felzárkóznak, és emblematikus az is, hogy Mussolini széljobb unokája, aki egy évtizede még szórta az uszító dumát, mára a törvény teljes támogatója lett, micsoda pálfordulás. A Vatikán még beszólt, de a katolikus miniszterelnök elküldte melegebb éghajlatra, hogy ez itt egy világi állam, az egyház fogja be, mert semmi köze hozzá, milyen törvényeket alkotunk. A fejlett világban az e téren való tolerancia olyan alapvető immár, mint a késsel-villával való evés, és hiába akadnak bugris parasztok, akik csizmával a lábukon trappolnak az asztalon és bicskával szelik a vattacukrot, ezzel csak kiiratkoznak a civilizációból, de annak fejlődését és az egyéni szabadságjogok folyamatos kiszélesedését nem állítják meg.
"Today more than ever we must all fight together against the many discriminations which, unfortunately, still exist," said Mussolini, adding that "every cultural revolution takes a very long time."
Asked whether she would be in favour of adoptions for same-sex couples, Mussolini said: “Children abandoned in institutions are the worst failure of any society. Love must win out over everything."
https://www.wantedinrome.com/.../italys-anti-homophobia...
Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és szabadtéri

500500
14 hozzászólás
72 megosztás

Tetszik



Hozzászólás


Megosztás
Előre a lenini úton!
Ha ezen maradnak eltűnnek. Fizikailag. Mert nem lesznek.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 015
87 737
113
A fasszopó covid van túltolva és te is megtoltad a bringát pártimádatból jurgen. Sok jó pontod van, de most, mert ittam hozzá, hogy túllépjem a kereteket, megütnélek erősen.
Két rokon és ismerős halt bele, mwg a lányom legjobb barinőjének apukája 45+ évesen. Jól túl van tolva, főleg a mihasszákos túrotorták oltasellenes elmebetegei szerint, főleg politikai haszonból. De pár embert is ért veszteség a covid kapcsán itt a fórumon. Csinálj nem hazaáruló értelmes ellenzéki pártot, ugyanazon elvek alapjàn kb 10 éven át, nem bicskanyitogató, migránsparti vezetőséggel, politikai okokból nem szabotáltogyi szavazással, es talán nem fogom körberöhögni a full ellenzéket. Pont, mert hagyjátok őket garázdálkodni, nem pefig elzavarni az 5% alatti halál faszába, maradok Fideszes. Mert csak a moslék van mellette, meg a sok exmoslékos hazaáruló.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 431
33 735
113
Tavalyi, de aktuálisabb, mint 1 éve.

 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 528
93 828
113
1626802344-temp-dlhmod-20210720-1440-0-90-cr.jpg

Medián felmérés
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Ne tudd meg a vasúton miket élünk át a rengeteg cigó csöves miatt...
Van olyan állomás ahol egy évben 9-10 takarító megfordul, mert felmondanak a rendszeresen összeszart váró miatt.
Az állandó zaklatások, fenyegetőzések meg alapok.

Én eleinte még levertem a padról, hajánál fogva kibasztam a váróból (felénk rendőrök telibe szarják mit csinálnak vele amíg nincs látható nyoma), de egyszerűen belefáradtam nap-nap után balhézni.

Ma reggel rendőrök vitték el miután a vasútőröknek játszotta a hülyét majd nekiállt ajtót csapkodni, kukát borogatni, meg a 30 kilójával megpróbált egy nőt fellökni, de lepattant róla.
Azt mondták megkeresik és pár órát bent tartják, de amint a helsinki bizottságos gondozója meghallja már rohan is a papírokkal, hogy beteg, nem beszámítható, az ő gondnoksága alatt van, el kell engedni...

Ne felejtsétek, nincs soros propaganda!