Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1711

Guest
8UMNoFX.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 630
25 181
113
Francúzoknál a buzik a nemzeti trikolórt leszedik az ablakból, soft antifa, de ezek is csak tömegesen mernek...
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 197
14 894
113
Nagyon rácsavarodtál a Kuruc.infora mostanában!
Azt ugye tudod, hogy a jobb oldalon az a narratíva, hogy megbuzizódhat az ember, szóval Jó lenne vigyáznod az ilyen fokozott Buzi tartalom fogyasztással, mert lehetnek mellékhatásai!

De a témánál maradva, nem csak nyugaton van ám ilyen! Ezt a kép pl. egy St.Pétervári klinikán készült, ugye magáért beszél;
kvrs2wcy8ox31.jpg
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 551
68 126
113
Nagyon rácsavarodtál a Kuruc.infora mostanában!
Azt ugye tudod, hogy a jobb oldalon az a narratíva, hogy megbuzizódhat az ember, szóval Jó lenne vigyáznod az ilyen fokozott Buzi tartalom fogyasztással, mert lehetnek mellékhatásai!

De a témánál maradva, nem csak nyugaton van ám ilyen! Ezt a kép pl. egy St.Pétervári klinikán készült, ugye magáért beszél;
kvrs2wcy8ox31.jpg
De ha megbuzizódnék ezen tartalmak okàn, akkor a kuruc.info-t messze kerülô felvilàgosult tàrsadalom tagjainak szemében rút àruló, vagy sikertermék lennék? :rolleyes:

Tovàbbà igaza lenne-e a kuruc.info tàsadalmànak, hogy az ilyen tartalmak megbuzizzàk az embert? :rolleyes:
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 197
14 894
113
De ha megbuzizódnék ezen tartalmak okàn, akkor a kuruc.info-t messze kerülô felvilàgosult tàrsadalom tagjainak szemében rút àruló, vagy sikertermék lennék? :rolleyes:

Tovàbbà igaza lenne-e a.kuruc.info tàsadalmànak, hogy az ilyen tartalmak megbuzizzàk az embert? :rolleyes:
Cseppenként is megtelik a pohár! Az olvasott információ már a tudatalattidban van beágyazva. És lehet, hogy még éveid telnek el heteroként, aztán egy este kedvet kapsz tojásokat dugdosni a fenekedbe...
Tényleg akarsz még buziskodásról beszélgetni?
A kuruc.info meg láthatóan kiszolgállja az ízlésesedet. Hála nekik erről a rendkívül fontos társadalmi folyamatokat érintő tojásos hír lehet el se jutott volna hozzád, és a te közvetítéseddel a Fórum olvasóihoz!
Köszönjük neked Pogány, a seggbe tojásokat dugdosó Buzis hírt!

..Én szóltam előre!
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 551
68 126
113
Cseppenként is megtelik a pohár! Az olvasott információ már a tudatalattidban van beágyazva. És lehet, hogy még éveid telnek el heteroként, aztán egy este kedvet kapsz tojásokat dugdosni a fenekedbe...
Tényleg akarsz még buziskodásról beszélgetni?
A kuruc.info meg láthatóan kiszolgállja az ízlésesedet. Hála nekik erről a rendkívül fontos társadalmi folyamatokat érintő tojásos hír lehet el se jutott volna hozzád, és a te közvetítéseddel a Fórum olvasóihoz!
Köszönjük neked Pogány, a seggbe tojásokat dugdosó Buzis hírt!

..Én szóltam előre!
Azért osztom meg ezen csodàkat, mert szeretnék làtleletet adni a vilàg ezen oldalàról hacsak ilyen felszínesen is.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 209
113
Nagyon rácsavarodtál a Kuruc.infora mostanában!
Azt ugye tudod, hogy a jobb oldalon az a narratíva, hogy megbuzizódhat az ember, szóval Jó lenne vigyáznod az ilyen fokozott Buzi tartalom fogyasztással, mert lehetnek mellékhatásai!

De a témánál maradva, nem csak nyugaton van ám ilyen! Ezt a kép pl. egy St.Pétervári klinikán készült, ugye magáért beszél;
kvrs2wcy8ox31.jpg


Nem tudhassuk', hogy a felemelt bizonyíték milyen nemű egyedből került kibányászásra!
A kép alapján Nő is lehet!
... valahol az "erre kellően nyitott és felvilágosult" Nyugaton PöLö!
Továbbá: ha férfi is, attól lehet Nyugatról bevándorolt "társadalmi (mellék-)termék"!


A kuruc.info pedig a jelenlegi mainstream-től idegen bátorsággal hozza szóba az ott agyonhallgat(ta)tott témákat.
Ehhez képest nekem "bocsánatos bűn", hogy ezen hiánypótlás közben nekik is "maguk felé hajlik a kezük"!
Még ezt a másik félnél jóval visszafogottabban, ahhoz képest szinte korrekten csinálják!
...szerintem!

U.I.: ... természetesen az is lehet amit írtál, csak poénkodtam egyet! ;) :) :hadonaszos:

.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 197
14 894
113
Azért osztom meg ezen csodàkat, mert szeretnék làtleletet adni a vilàg ezen oldalàról hacsak ilyen felszínesen is.
Értem! De ez mégiscsak egy fórum, nem hírfolyam, RSS feed, vagyis a fő cél a beszélgetés lenne!
Az ilyen hírek kommentár nélküli bedobálása, szerintem nettó ízléstelen flooding!
Ismerjük a kuruc.info-t, van azon érdemi tartalom is, és mivel én alapból nem látogatom, hálás tudok lenni olykor jellemzően korabban jurgennek ha onnan is hoztok neha valami érdemit!
Az ilyen tojásos Buzis hírek viszont nagyon nem azok, színvonal alatti, esetleg humor topikba való, bulvár jellegű gusztustalanság.

Nem tudhassuk', hogy a felemelt bizonyíték milyen nemű egyedből került kibányászásra!
A kép alapján Nő is lehet!
Férfi volt az illető, rákereshetsz...
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 209
113
Értem! De ez mégiscsak egy fórum, nem hírfolyam, RSS feed, vagyis a fő cél a beszélgetés lenne!
Az ilyen hírek kommentár nélküli bedobálása, szerintem nettó ízléstelen flooding!
Ismerjük a kuruc.info-t, van azon érdemi tartalom is, és mivel én alapból nem látogatom, hálás tudok lenni olykor jellemzően korabban jurgennek ha onnan is hoztok neha valami érdemit!
Az ilyen tojásos Buzis hírek viszont nagyon nem azok, színvonal alatti, esetleg humor topikba való, bulvár jellegű gusztustalanság.


Férfi volt az illető, rákereshetsz...

Azon kevés fórumtag(kb. egy tucat) között vagy, akinek elhiszem, amit ír!
Mint írtam, vicc volt! :hadonaszos:

.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 777
32 520
113
SOS! Szívármány!

Gyerekes szülőként, az ilyen esetekben nem látok enyhítő körülményre lehetőséget...
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and svajcibeka

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 806
113
GG új epizódja alaposan nekimegy a gyorsan terjedő cenzúra-őrületnek pl az új, teljesen elmebeteg ír törvényjavaslatnak:

 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 806
113
:D :D :D
Ahogy a nagyoktol tanultam.
MZP Langley nagy tévedése.
Nezegették,mit kezdjünk ezzel a Magyarországgal. Itt van ez Viktor, ker konzerv. Jah, ezt ismerjük, Oklahoma, Biblia övezet. Itt van ez faszi, MZP, 5 kölökkel meg jár templomba, jó lesz? Persze, kész is vagyunk, húzzunk haza, irány a Meki!

Majd kiderült, hogy egy idióta, de inkább végigvisznek egy rossz stratégiát, mint össze -vissza kapkodjanak. Most bukták a negyedéves prémiumot, nah bumm.

Már van B terv legyen egy nő, aki nem Gyurcsànyné.
Donáth?
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Cseppenként is megtelik a pohár! Az olvasott információ már a tudatalattidban van beágyazva. És lehet, hogy még éveid telnek el heteroként, aztán egy este kedvet kapsz tojásokat dugdosni a fenekedbe...

Amúgy volt ilyen ismerős, aki "vicces" mindenféléket magukba dugdosós videókat küldözgetett (még ha nem is néztük meg elég "érzékletesen" leközvetítette teamspeak-en), aztán egyik napról a másikra elkezdett rendszeresen túrázni, végül kiderült hogy az azonos nemű túratársával nem csak alszanak a sátorban...
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 806
113
De ha megbuzizódnék ezen tartalmak okàn, akkor a kuruc.info-t messze kerülô felvilàgosult tàrsadalom tagjainak szemében rút àruló, vagy sikertermék lennék? :rolleyes:

Tovàbbà igaza lenne-e a kuruc.info tàsadalmànak, hogy az ilyen tartalmak megbuzizzàk az embert? :rolleyes:
Dehogy. Az viszont igaz, hogy kit erdekel, par elmbeteg mit muvel otthon, ez ugyanaz, mint amit a tobbi bulvaroldal csinal, csak itt nemzeti pepitaban... alapvetoen mindenki azt csinal egymaga a sajat otthonaban, amit akar, semmi kozom hozza, es tudni sem akarok rola. Privat szfera, ugyanugy nem tartozik senkire, mint barmi mas, amibe Brusszel vagy a NER avagy a nonprofitok, woke parazitak stb bele akarna szolni.