Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 907
47 804
113
Mint már irtam,Matolcsy a 90 es evekbenn ezt mar leirta.A drága (!?!) magyar munkaerőt le kell cserélni olcsó és konnyen kezben tarthato tavol keletire....Mint parszor már irtam,a fikusz nem nemzeti,hanem nemzet pusztító,orszagronto bitang bagazs.A nemzeti paprikaval megszort propi,az csak nephulyites.
Akkor gondolom a következő választáson egy helyre húzzuk majd az X-et, MiHazánk nálad is, nem ám Fletó/né/Momentum lesz ugye?!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 907
47 804
113
Nem.MH egy idiota hordonaci párt.De a tancosbohocra se fogok szavazni,az biztos.
Momentan noncs kire szavazzak- esetleg a kutyákra,mint protest szavazat.
Nem jó a felhozatal, ez tény. De a kutyák, hát, ők sem jók.

Csak kompromisszumos alternatíva van nekem is, hol több, hol kevesebb kompromisszumot kell megkötni magammal, de nekem az a lényeg hogy végletekig másokat kiszolgálni hajlandó - akaró atlantisták ne jöjjenek. Innentől kezdve kb. vagy a Fidesz, vagy a MH maradt, más nekem nincs. Poén, vagy poénnak álcázott pártra nem szavazok, az biztos, ettől én azért komolyabban veszem ezt az alkotmányos demokrácia vonalat.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Én ezt látom, ezt hallom vállalkozóktól. Valahol a logika is azt diktálja; hisz egyik ember azt mondja, hogy szar a fizetés, na most ha szar a fizetés, akkor még jelentősen rosszabbul kellene fizetni az ázsiai munkavállalót, hisz az ő költségébe gondolom az utazás, szállás, tolmács is beleszámíttatik. És még úgy is meg kellene érnie -különben meg nem generálná a vélelmezett bérversenyt.
Ha meg annyira rossz a hazai fizetés, mint sokan beállítják (ami bizonyos végzettséggel -ill. annak hiányával- és bizonyos szegmensekben valóban így is lehet), de akkor meg miért ide jönne a külföldi munkavállaló, illetve miért alkalmaznának külföldit a több nyűggel, mint a vélelmezett szaréhugyé a hazait?
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 041
33 088
113
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 219
113
Nem jó a felhozatal, ez tény. De a kutyák, hát, ők sem jók.

Csak kompromisszumos alternatíva van nekem is, hol több, hol kevesebb kompromisszumot kell megkötni magammal, de nekem az a lényeg hogy végletekig másokat kiszolgálni hajlandó - akaró atlantisták ne jöjjenek. Innentől kezdve kb. vagy a Fidesz, vagy a MH maradt, más nekem nincs. Poén, vagy poénnak álcázott pártra nem szavazok, az biztos, ettől én azért komolyabban veszem ezt az alkotmányos demokrácia vonalat.
Mond a fikusz,mind az MH szakadekba viszi az orszagot.
Egy pragmatikus nemzeti liberalis vonal kellene,ami bizony pragmatikus nyugati orientacioju.
MZP pont rzt a vonalat kepviseli,csak....
A,nem profi politikus,nem eleg tehetseges
B,a parlamenti ellenzek valojaban nem akarta.Azok nem akarnak valodi valtozast,csak a hatalmat atvenni
Nalunk alkotmanyos parlamentalis diktatura van.Mas neven bolsevik rendszeru diktatura.Csak ezek a mi,kulonben komcsi gyökerű hatalombitorloink mar nem komcsi,hanem neokon maffia bolsevik diktaturat csinalnak
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 907
47 804
113
Mond a fikusz,mind az MH szakadekba viszi az orszagot.
Egy pragmatikus nemzeti liberalis vonal kellene,ami bizony pragmatikus nyugati orientacioju.
MZP pont rzt a vonalat kepviseli,csak....
A,nem profi politikus,nem eleg tehetseges
B,a parlamenti ellenzek valojaban nem akarta.Azok nem akarnak valodi valtozast,csak a hatalmat atvenni
Nalunk alkotmanyos parlamentalis diktatura van.Mas neven bolsevik rendszeru diktatura.Csak ezek a mi,kulonben komcsi gyökerű hatalombitorloink mar nem komcsi,hanem neokon maffia bolsevik diktaturat csinalnak
C. Egy atlantista ügynök. Amúgy valószínűleg még egy cezaromán hülye is hozzá. Az a fajta, ami konkrétan orvosi eset. Egyébként jó lehetett volna ;) :D !
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 219
113
C. Egy atlantista ügynök. Amúgy valószínűleg még egy cezaromán hülye is hozzá. Az a fajta, ami konkrétan orvosi eset. Egyébként jó lehetett volna ;) :D !
Ez is a fix idiotasagotok.Ha az USA komolyan meg akarna dönteni a vajdát,mar reg meg lenne dontve .Rohogve meg tudnak csinalni- csak egyszeruen nem erunk annyit szamukra,hogy szt a par milliard dollárt rankkoltsek.Nincs komoly jelentosegunk.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 712
94 495
113
Mond a fikusz,mind az MH szakadekba viszi az orszagot.
Egy pragmatikus nemzeti liberalis vonal kellene,ami bizony pragmatikus nyugati orientacioju.
MZP pont rzt a vonalat kepviseli,csak....
:D :D :D
Ahogy a nagyoktol tanultam.
MZP Langley nagy tévedése.
Nezegették,mit kezdjünk ezzel a Magyarországgal. Itt van ez Viktor, ker konzerv. Jah, ezt ismerjük, Oklahoma, Biblia övezet. Itt van ez faszi, MZP, 5 kölökkel meg jár templomba, jó lesz? Persze, kész is vagyunk, húzzunk haza, irány a Meki!

Majd kiderült, hogy egy idióta, de inkább végigvisznek egy rossz stratégiát, mint össze -vissza kapkodjanak. Most bukták a negyedéves prémiumot, nah bumm.

Már van B terv legyen egy nő, aki nem Gyurcsànyné.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 219
113
:D :D :D
Ahogy a nagyoktol tanultam.
MZP Langley nagy tévedése.
Nezegették,mit kezdjünk ezzel a Magyarországgal. Itt van ez Viktor, ker konzerv. Jah, ezt ismerjük, Oklahoma, Biblia övezet. Itt van ez faszi, MZP, 5 kölökkel meg jár templomba, jó lesz? Persze, kész is vagyunk, húzzunk haza, irány a Meki!

Majd kiderült, hogy egy idióta, de inkább végigvisznek egy rossz stratégiát, mint össze -vissza kapkodjanak. Most bukták a negyedéves prémiumot, nah bumm.

Már van B terv legyen egy nő, aki nem Gyurcsànyné.
No,ez az idiota nephulyito vajdapropi .Miota hazajottel,kb total csak azt fujod .Mar elolvasni sem erdemes az irasaidat,Jurgen szintjete züllöttél
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Mi ezzel a probléma? Akinek van saját gyümölcsfája és eszik is róla évente több száz kukacot eszik meg. Ezzel csak az a hülyeség, hogy nem gondolnak a szegény haladó vegákra és nem csinálnak egyből vega kukacot is egyből szójából. :D :rolleyes: mert a rovarfehérje jó és ízletes mert gyümölcsízű lsd fenn. :)

Volt egy meme erről a bogárevésről és egyet kell értenem vele, nagyobb vízi kitinpáncélosok megevése teljesen megszokott dolog, sőt sokszor kulináris élmény, a földiektől meg ugyanazok irtóznak...

Én legalább konzisztens vagyok, a víziektől is irtózom.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 426
56 375
113
Belénk nevelik, hogy minden ember egyforma, mindenki rózsaszínű ha ki van fordítva. A lángelme jelenlétét ezért buzgón keresed, a dzsungelharcos négerekben furcsa módon nem leled.



Semmi gond,erre itt a fejlett nyugat válasza,érdemes megnézni a hülye angolt/ angol hülyét,az ukrán barom szóra sem.érdemes a végén.


 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 655
25 355
113
Semmi gond,erre itt a fejlett nyugat válasza,érdemes megnézni a hülye angolt/ angol hülyét,az ukrán barom szóra sem.érdemes a végén.


Teljesen burokban élnek, valami hülye társadalommérnök 2 füvescigi után leír valamit ezek meg hangoztatják. A hülye angol meg ukrán, az egyik már nem eu-s tag, a másik meg nem lesz az, akkor mit keresnek ott?