1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Typhoon-osztály (Projekt 941)

Diskurzus a(z) 'Nukleáris meghajtású robotrepülőgép/ballisztikus r' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. boki

boki Well-Known Member

Konkrét feladattal érkezik a Balti -flottához a Nagy Péterrel és Usztyinov marsallal egyutt. Errol majd késobb... :)

fishbed and notaricon like this.
  2. jani22

jani22 Well-Known Member

3. magalenin

magalenin New Member

Szonárok tekintetében tudna valaki segíteni?
    Alapvetően a következő mondat fordítása érdekelne:
    гидроакустическим комплексом “Океан” с входящими гидроакустической станцией “Енисей” (в режимах ОКО, ОГС, ИД, АСЦ и КПС), измерителем скорости звука в воде “Жгут”, акустическим лагом “Мечта”, эхоледомером “Север”, эхолотом “Сиг” и гидронавигационной станцией “Роса-П”;
    Ez a Pr. 705/Alfa szonárrendszere, ha minden igaz, de a felét se értem. A hárombetűs rövidítések is biztos nagyon jók, de inkább az lenne érdekes, hogy a csomó alrendszer mire is való.
    Moderátorok: bocsánat a kicsit offtopic-ért, de ez volt az utoljára aktív oldal a tengeralattjárósok közül, azért nem az Alfa topicjába írtam.

4. nyugger

nyugger Well-Known Member

boki küldi
    https://biztpol.hungarianforum.net/t20p275-orosz-hadiflotta#9416

notaricon, fishbed and wolfram like this.
  5. notaricon

notaricon Well-Known Member

nyugger likes this.
  6. nyugger

7. kelepisti

kelepisti Well-Known Member

most beadott vizummal és Wizzair-al még el lehet csipni, kevés magyarnak van rá lehetősége a Nagy Pétert és egy tájfunt látni.. sajnos nekem nem, mert a gyerekeimmel éppen bulgáriában leszek, és az már átüzemezhetetlen.. Néha még gyorsabb tájékoztatás kéne :)...
    fenébe..

nyugger and notaricon like this.
  8. dudi

dudi Well-Known Member

A gyerekeket mindig láthatod... :hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos:

vilmoci, fishbed, nyugger and 3 others like this.
  9. notaricon

notaricon Well-Known Member

Ha boki nem lenne kitiltva mondva csinált okból, talán az info is hamarabb jöhetett volna... Én kérek elnézést...

vilmoci and fishbed like this.
  10. nyugger

Boki tolmácsolásomban üzeni, hogy még májusban írt róla, hogy érkeznek Szentpétervárra az egységek :D

vilmoci and fishbed like this.
  11. nyugger

fishbed and antigonosz like this.
  12. kelepisti

kelepisti Well-Known Member

Elhiszem..
    64986 hozzászólás között elveszik az az EGY,,,,
    Szerintem néha nagyobb események előtt kb egy hónappal értesítsük a BALGA NÉPET, hogy mekkora lehetőség előtt állnak... Hányan lesznek most kinn az itteni olvasók közül ????
    Sajnos így erről sem lesz tudósítás..

13. jani22

jani22 Well-Known Member

Ezen oldal megosztása