Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Btk.-ba ütköző bűncselekmény az etnikai alapú gyűlölködés, gyilkosságra uszítás, a közösség elleni izgatás!
Ezt többször, nagy nyilvánosság előtt követted el. Folytatólagosan.
Mint szakértőt kérdezlek a vajdázas, nerpatkányozás, és az örömködés azon, hogy jönnek a nyugati bankok, es jól megdöntik a demokratikusan megválasztott magyar kormányt minek számít?
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Sose olvastál tőlem ilyet. Belpollal nem foglalkozom. Modinak reklamálj.
A modik ezt szerintem remekül kezelik. Csak a szelektív vakság nem tesz jót.
És itt köszönöm meg a modik munkáját megint. Merz úgy csinálnak egy olvasható fórumot, hogy nem oltja ki a napot a banhammerről lecsorgó vér.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 482
18 452
113
Törölve is van minden ilyen hozzászólás ami tudomásunkra jut.


Ettől azért nagyobb a felelősségetek, és több a lehetőségetek is. Bizonyára mindent elkövettek, az eset súlyának megfelelően döntetek.

Igen, mindkét oldalról.


Nem. Ez egyértelműen csak egyik irányba jellemző kommunikáció.


Ne haragudj erre csak annyit írok, hogy ez egy elég aljas hangulatkeltési próbálkozás, mert nagyon nincs így.

Nekem a legtöbb hozzászolásomat , melyben szervezett orosz INFO OPS, dezinfora utálok egyből törölték. Volt, hogy egy percen belül. Sőt, amikor a próbára felhívtam a figyelmet, indoklás nélkül egy hét büntit kaptam.
Gondolom az is Btk -ba ütközhetett...
;)
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Nekem a legtöbb hozzászolásomat , melyben szervezett orosz INFO OPS, dezinfora utálok egyből törölték. Volt, hogy egy percen belül. Sőt, amikor a próbára felhívtam a figyelmet, indoklás nélkül egy hét büntit kaptam.
Gondolom az is Btk -ba ütközhetett...
;)
Gondolom meg se fordult a fejedben, hogy benned hiba lehet. Nekem is törölték hszem. Végiggondoltam, hogy miért lehetett. Néha szomorú voltam, mert arra jutottam járulékos veszteség. Máskor örültem, mert utólag azt kell mondanom, hogy ha hónapos bant kapok, akkor se reklamálhattam volna.
 

Catles

Well-Known Member
2021. február 5.
520
1 739
93
Én nem hinném hogy nagyon nagy elfogultság lenne bármely oldallal szemben a modiknál, csupán nagyobb lánggal égnek az oroszpárti véleményvezérek és követőik, így törlés után is több marad belőlük.

Szerintem is lehetne szigorúbb a moderálás, de ez már egyéni ízlés kérdése (illetve ez nem oldalfüggő)
 
  • Tetszik
Reactions: Centquri prime

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Én nem hinném hogy nagyon nagy elfogultság lenne bármely oldallal szemben a modiknál, csupán nagyobb lánggal égnek az oroszpárti véleményvezérek és követőik, így törlés után is több marad belőlük.

Szerintem is lehetne szigorúbb a moderálás, de ez már egyéni ízlés kérdése (illetve ez nem oldalfüggő)
Én még a nagyobb lánggal sem értek egyet. Amikor belenézek a topikba, szerinte ma stíluson is sok múlik. Az ukrán-szurkolók részéről gyakori a dehumanizálás, sokszor a magyarok és magyar kormány felé is, míg az orosz oldalról ezt kevésbé jellemző.

A StarWars témás nicknevű SBU komment-kommandót nem is említem, már ignorera kellett tennem őket az orvosom javaslatára.

A Szakmai ság van/nincs témára pedig csak legyintek, amikor az többnyire anyázás és a nem megfelelő forma miatt hiábavaló visszautalás meg olvashattad volna a ... és nekem pl. nehezen található forrás-ra hivatkozásokban merül ki, amiket 100x is bekérni, stb... Ez a forma a "szakmaiság" kibontakozását gátolja. A páncélos páncélos témában az anyázás pedig... ha ez a szakmai fórum, inkább a biztpolt kérem.
 
M

molnibalage

Guest
Törölve is van minden ilyen hozzászólás ami tudomásunkra jut.
Esetleg bannolni is lehetett volna embereket egyre emelkedő tételben.
Ismétlen, engem káromkodásért tettetek ki 1,3 majd 9 hónapra.
Most meg egy törlés és ennyi. Ebből aztán biztos tanul a delivens.
Ja, nem...
Csinálja azt, amit eddig is.


Ha engem kérdezel, akkor minden egyes durva szabálysértés miatti törlét automatikus ban. Egyre emelkedő tételben.
Mindenkihez olyan nyelven kell beszélni, amit megért. Én mindenki szerint sokat változtam jó irányban.
A törlés semmi, 0. Tessék kicsűrni első körben 1 hónapra. Aztán 3-ra, aztán 6-ra és aztán csá.

(Monjdjuk a külföldi repszimes fórumon vagy HT-t a polidili általában egy figyelmeztetés és aztán sokszor egyből ban. A második már sokszor permban. Évek óta törzstagokat is kivágnak.)

Az, am 2-3 éve megy moderáció címén egy vicc.
A 2016 táján alkalmazott szabályok szerint, a kb. megnézed az ignore listámat, azon emberek itt már régen permbanon lennének.

De semmi ilyesmi nem történt.
Az eredmény ismert.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 482
18 452
113
Gondolom meg se fordult a fejedben, hogy benned hiba lehet. Nekem is törölték hszem. Végiggondoltam, hogy miért lehetett. Néha szomorú voltam, mert arra jutottam járulékos veszteség. Máskor örültem, mert utólag azt kell mondanom, hogy ha hónapos bant kapok, akkor se reklamálhattam volna.
Sajnálom, ha ilyen történt veled.
Itt most másról van szó, gondolom érzed.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Sajnálom, ha ilyen történt veled.
Itt most másról van szó, gondolom érzed.
De pontosan erről van szó.
Btkt emlegetsz, de a btk olyan fegyver, amit mindkét oldalra rá lehet fogni.
És baromira nem jellemző.
Az,viszont, hogy önkritika lenne baromira nem jellemző.
Molni is káromkodásokkal teletűzdelt hszben követeli a kitiltásokat.
Az a helyzet, amíg néha nem ülsz le, és gondolod végig, hogy ó hogy boldizsár csuhogtasson rám egy exkavátort, ezt most megúsztam ban nélkül, addig marad a szelektív vakság.
De jó lenne már megtanulni, hogy nem a nő viszi a szörnyet. Hogy egy klasszikust ferdítsek.
 

Foxbat

Well-Known Member
2021. február 28.
307
1 898
93
Nekem a legtöbb hozzászolásomat , melyben szervezett orosz INFO OPS, dezinfora utálok egyből törölték. Volt, hogy egy percen belül. Sőt, amikor a próbára felhívtam a figyelmet, indoklás nélkül egy hét büntit kaptam.
Gondolom az is Btk -ba ütközhetett...
;)

Szerintem teljesen érthető, hogy nem szeretnék azt, hogy random emberkék boszorkányüldözést tartsanak...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Ismétlen, engem káromkodásért tettetek ki 1,3 majd 9 hónapra.
Mindegy hányszor mondod el, ez akkor sem lesz igaz. A folyamatos alpári viselkedésért és mások fenyegetéséért küldtek el pihenni, amikor a szabályok szerint már rég ki lehetett volna tiltani a fórumról végleg, szóval elég olcsón megúsztad. Ez történt, nem csak simán "káromkodtál". :oops:
 

Catles

Well-Known Member
2021. február 5.
520
1 739
93
Én még a nagyobb lánggal sem értek egyet. Amikor belenézek a topikba, szerinte ma stíluson is sok múlik. Az ukrán-szurkolók részéről gyakori a dehumanizálás, sokszor a magyarok és magyar kormány felé is, míg az orosz oldalról ezt kevésbé jellemző.

A StarWars témás nicknevű SBU komment-kommandót nem is említem, már ignorera kellett tennem őket az orvosom javaslatára.

A Szakmai ság van/nincs témára pedig csak legyintek, amikor az többnyire anyázás és a nem megfelelő forma miatt hiábavaló visszautalás meg olvashattad volna a ... és nekem pl. nehezen található forrás-ra hivatkozásokban merül ki, amiket 100x is bekérni, stb... Ez a forma a "szakmaiság" kibontakozását gátolja. A páncélos páncélos témában az anyázás pedig... ha ez a szakmai fórum, inkább a biztpolt kérem.
Valószínűleg másra áll rá a szemünk, mert én nem ezt látom. Ma volt 1,5 órám amíg átolvastam az utolsó huszonpár oldalt, az alatt megtudtam hogy az ukik (akik amúgy kaprok, mert azt nagyon nem szeretik ha így hívják őket, meg hoholok, mert gondolom azt sem) mind nácik, ők az aggresszorok, miért nem voltam itt 2014-ben, teljesen természetesn hogy megölik a saját polgáraikat és az átjött "menekültek" 110% semmirekellő cigány, vagy ha nem, akkor nagyképű valahonnan meggazdagodott (ez a szintézis, volt hogy szebben, volt hogy durvábban hangzott ez el).

És nem arra utalok hogy a másik oldal pártolóinál nincs hülye, de hogy az orosz oldaliaknál csupa kultúrált úriember lenne, az nem nagyon valós.

A páncélos témában igazad van, de ott legalább 2 ember marja egymást egy amúgy valszeg a világtörténelem szempontjából marginális témában (bocsi tőlük, tudom, fontos az a 2 lyuk)
 

Király Fika

Well-Known Member
2019. március 22.
2 877
4 707
113
Valószínűleg másra áll rá a szemünk, mert én nem ezt látom. Ma volt 1,5 órám amíg átolvastam az utolsó huszonpár oldalt, az alatt megtudtam hogy az ukik (akik amúgy kaprok, mert azt nagyon nem szeretik ha így hívják őket, meg hoholok, mert gondolom azt sem) mind nácik, ők az aggresszorok, miért nem voltam itt 2014-ben, teljesen természetesn hogy megölik a saját polgáraikat és az átjött "menekültek" 110% semmirekellő cigány, vagy ha nem, akkor nagyképű valahonnan meggazdagodott (ez a szintézis, volt hogy szebben, volt hogy durvábban hangzott ez el).

És nem arra utalok hogy a másik oldal pártolóinál nincs hülye, de hogy az orosz oldaliaknál csupa kultúrált úriember lenne, az nem nagyon valós.

A páncélos témában igazad van, de ott legalább 2 ember marja egymást egy amúgy valszeg a világtörténelem szempontjából marginális témában (bocsi tőlük, tudom, fontos az a 2 lyuk)
A 110% több mint a valós szám. 1000 fő 100%-a 1000 fő, amennyiben többnek találod, valószínűleg többet vettél be a gyógyszeredből, vagy nem jártál általánosba.
 
  • Vicces
Reactions: ogretankHU

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 756
4 685
113
Igen, a szóhasználat! Én továbbra is az önuralomra szavazok, és nehezen értem meg, miért kell mindig és intenzíven kifejezni bármely oldal iránti szimpátiánkat. Úgy értem, hogy egy határon túl ez elég öncélú, ahogy a másik oldal fennhéjázó fikázása is. Oldalfüggetlenül.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 482
18 452
113
De pontosan erről van szó.
Btkt emlegetsz, de a btk olyan fegyver, amit mindkét oldalra rá lehet fogni.
És baromira nem jellemző.
Az,viszont, hogy önkritika lenne baromira nem jellemző.
Molni is káromkodásokkal teletűzdelt hszben követeli a kitiltásokat.
Az a helyzet, amíg néha nem ülsz le, és gondolod végig, hogy ó hogy boldizsár csuhogtasson rám egy exkavátort, ezt most megúsztam ban nélkül, addig marad a szelektív vakság.
De jó lenne már megtanulni, hogy nem a nő viszi a szörnyet. Hogy egy klasszikust ferdítsek.
Ne akard félremagyarázni a problémát.
Én korábban nem olvastam itt bűncselekményre felbujtást. Senkitől.
Most túllőttetek a célon. Ne mentegesd!
Átlátszó.
Méltatlan.
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
Ne akard félremagyarázni a problémát.
Én korábban nem olvastam itt bűncselekményre felbujtást. Senkitől.
Most túllőttetek a célon. Ne mentegesd!
Átlátszó.
Méltatlan.
Én igen. Pl, a már fent említett kívülről döntsék meg a magyar törvényes államrendet.
A 2012. évi C. törvény az állam elleni bűncselekményeket a XXIV. Fejezetben szabályozza, szemben a korábbi Btk. Különös Részével, ahol ezek a X. fejezetben szerepelnek.[3] Az állami elleni bűncselekmények az összbűnözésen belül igen elenyésző számban fordulnak elő (a 2012-t megelőző 5 évben egyetlen ilyen bűntettet követtek el). A hatályos törvény csak kisebb pontosításokat hajtott végre.[4]