Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
...
Lenne egy teszt javaslatom. Csináljuk egy topicot itt a fórumon. Random haditech téma. Írunk bele mi, mint HPASP, Cifu és a többiek, csak témában, és MI moderáljuk. Aki ökörséget, belpolt meg a szokásos szemetet ír, repül a faszba a topicból.

Mert menni nincs hova, így szétszéled a banda.
A válasz erre egyértelmű nem.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 051
82 509
113
Ameddig boki más halála iránti vágyát fejezi ki az n+1-dik orosz propi dumával, addig szerintem a vajdázás a legkisebb gond...
Tudod, a miniszterelnök közszereplő. Ennyi.
Ha gyülölöd az oroszokat akkor ne olvasd, mert nem érted az összefüggéseket, ahhoz pedig legalább 2014-től kellett volna követned a biztpol topikokat.! Sok ember itt a fórumon halott orosz katonák képein élvezkedik, orosz emberek halálát kívánja...stb.
 
M

molnibalage

Guest
Ha gyülölöd az oroszokat akkor ne olvasd, mert nem érted az összefüggéseket, ahhoz pedig legalább 2014-től kellett volna követned a biztpol topikokat.! Sok ember itt a fórumon halott orosz katonák képein élvezkedik, orosz emberek halálát kívánja...stb.
Ők is mehetnek lecsóba. Én leszarom a továbbiakban.
Dagonyázzatok szarban, ha jól esik. Én ehhez nem adom a nevem a továbbiakban, nem lesz cikk.
Ennyi.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 396
93 220
113
Hát eljött a pillanat.

A továbbiakban a HTKA oldalán haditechnikai cikkek nem jelennek meg tőlem.
Kész. Vége. Sajnálom, hogy így ért véget a történet.
Évekkel ezelőtt szóltam mi lesz, ha a moderáció olyan, lágy és következetlen, szelektív és teret engedett mindannak, aminek...
És - micsoda meglepetés - az fórum szépen beleállt a földbe.

A szimulátor történelem széria még ki fog menni itt, mert itt kezdtem el és azért legyen meg itt.
Azt sanszosan felrakom a blog.hu felületemre, hogy ott is meg legyen.
A fórumon jelen leszek, de egyre csökkenő jelenléttel és szanszosan csak urbanisztika és egyéb topikokon, mert itt már semmi nincs abból, ami HTKA eredti szellemisége volt.

A Militavia topikjába a híreket kirakom és a videókat a topikba, ahova tartozik, de ennyi.

HTKA.hu, élt 2021-ig.
Úgy kb.
Sztem az van, hogy a fórum népszerű lett. Sok új nick van, sokkal pörgősebb mint régen. Nem 1 kis szűk klikk írogat és igen az újak többsége érdeklődő, nem szakértő. Ha úgy tetszik hígult a színvonal, de messze nem egy facebook vagy totalcar szint. Magam is érdeklődő vagyok, kb. 3 éve bújom aktívan a haditechnika témákat. Azért néha sikerült pár erdekességet betennem.

Az újak többsége nem azt a politikai, ideológiai szimpátiát képviseli, mint te. Ezt te kicsit nehezen viseled. De igazából nem a haditech topikokat szemetelik össze, hanem a biztpolt, belpolt. Te odamész veszekedni és csodálkozol, hogy kisebbségi álláspontod van. ( múlt vasárnap láthattad ez a többség) Hidd el nekem is nehezemre esik az orosz seggnyalást olvasni, ezért csak nagyon ritkán nézek be az ukrán topikba.

Szal, ha nem mész katasztrófatúristának a biztpol., belpol topikokba olvasni, akkor nem kell szörnyülködnöd. (de te mész és nerezel izomból)

Mástól ne várd el, hogy azt írja, amit te gondolsz. Az meg, hogy inkább az egészet töröltetnéd, mert veled ellentétes vélemények jelennek meg, háát, maradjunk abba ciki.

Ha vki a haditechnika fórumokban szörföl, ott nincs NER propi meg vajdázás. Ha van, azt hamar törlik, vagy áthelyezik. Ez a hópehely effektus, hogy más emberek velünk ellentétes véleményét képtelenek vagyunk elviselni és tiltani akarjuk, ez sztem röhejes. Írtsák a modik a politikát a haditechnika topikokból, de a többiben helye lehet. That"s all!
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 509
10 628
113
Ők is mehetnek lecsóba. Én leszarom a továbbiakban.
Dagonyázzatok szarban, ha jól esik. Én ehhez nem adom a nevem a továbbiakban, nem lesz cikk.
Ennyi.
Nem az volt a helyzet, hogy 2014 óta nem írhatsz a biztpolba, és nem is olvasod?
Csak kérdezem, mert így rémlett.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 396
93 220
113
Ők is mehetnek lecsóba. Én leszarom a továbbiakban.
Dagonyázzatok szarban, ha jól esik. Én ehhez nem adom a nevem a továbbiakban, nem lesz cikk.
Ennyi.
Nincs kapa mindent törölni, már százszor leírták.

Elmehetsz a kurva anyádba,te ganej.
Mondjuk @Negan - t most tuti lesz, főleg, hogy a modi fórumba irta......ezt ő se gondolhatta komolyan. Ezeket qrvára nem értem.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 098
3 048
113
Hát eljött a pillanat.

A továbbiakban a HTKA oldalán haditechnikai cikkek nem jelennek meg tőlem.
Kész. Vége. Sajnálom, hogy így ért véget a történet.
Évekkel ezelőtt szóltam mi lesz, ha a moderáció olyan, lágy és következetlen, szelektív és teret engedett mindannak, aminek...
És - micsoda meglepetés - az fórum szépen beleállt a földbe.

A szimulátor történelem széria még ki fog menni itt, mert itt kezdtem el és azért legyen meg itt.
Azt sanszosan felrakom a blog.hu felületemre, hogy ott is meg legyen.
A fórumon jelen leszek, de egyre csökkenő jelenléttel és szanszosan csak urbanisztika és egyéb topikokon, mert itt már semmi nincs abból, ami HTKA eredti szellemisége volt.

A Militavia topikjába a híreket kirakom és a videókat a topikba, ahova tartozik, de ennyi.

HTKA.hu, élt 2021-ig.
Úgy kb.
olyan szinten voltál kivételezett éveken át,hogy ihaj.....és te sírsz itt állandóan??....nálad többet soha senki nem anyázott többet másokat és te picsodsz itt állandóan???.....nézzük kiket anyáztál az évek alatt....kezdjem sorolni?????.......a htka volt van és lesz is nélküled...az alpári bugris stílusod miatt nem írsz cikkeket,mert nem bírod elviselni ha valami nem úgy van ahogy te akarod.Azt hiszed azért .mert ezt most leírtad összeszarja magát az oldal????? Nem kiskoma , nem zsarolhatsz te itt senkit !!!!! Hogy írsz vagy nem írsz te bajod!!!...ja amúgy 2022 és a HTKA él.....vígan nélküled
 
M

molnibalage

Guest
Sztem az van, hogy a fórum népszerű lett. Sok új nick van, sokkal pörgősebb mint régen. Nem 1 kis szűk klikk írogat és igen az újak többsége érdeklődő, nem szakértő. Ha úgy tetszik hígult a színvonal, de messze nem egy facebook vagy totalcar szint.
Sokszor az alatt van már. Az FB nem egyenszilárd, ott sem fos helyre kell járni.
Nem az volt a helyzet, hogy 2014 óta nem írhatsz a biztpolba, és nem is olvasod?
Csak kérdezem, mert így rémlett.
Néha linkeltek dolgokat, hogy szakértsem meg vagy csak kommenteket elrettentő példának, de sokszor a technikai topikba is átömlött a szar.
olyan szinten voltál kivételezett éveken át,hogy ihaj.....és te sírsz itt állandóan??....nálad többet soha senki nem anyázott többet másokat és te picsodsz itt állandóan???.....nézzük kiket anyáztál az évek alatt....kezdjem sorolni?????.......a htka volt van és lesz is nélküled...az alpári bugris stílusod miatt nem írsz cikkeket,mert nem bírod elviselni ha valami nem úgy van ahogy te akarod.Azt hiszed azért .mert ezt most leírtad összeszarja magát az oldal????? Nem kiskoma , nem zsarolhatsz te itt senkit !!!!! Hogy írsz vagy nem írsz te bajod!!!...ja amúgy 2022 és a HTKA él.....vígan nélküled
Öcsisajt engem anno káromkodásért vágta ki kb. 9 hónapra.
Ezzel szemben egyes embereknél lényegében csak személyeskedést látni, még csk törölni se törölték, vagy max törlés van.
Mondom, ahhoz képest, ami külföld fórumon van, itt nincs moderáció.
Itt kb. 100+ ember egy sort sem írna, de mára 30+ törzskommentelőnek tartott ember sem.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 960
32 851
113
Nincs kapa mindent törölni, már százszor leírták.


Mondjuk @Negan - t most tuti lesz, főleg, hogy a modi fórumba irta......ezt ő se gondolhatta komolyan. Ezeket qrvára nem értem.
Nyílt becsületsértésért nincs kimoderalva ez a ganej patkany.Es nézd már meg,hogy milyen stílusban írogat a trollbrigad.Mint fórum,ennek nincs már érzéke.
A Vasember hírszolgálata meg olvasható kireggelve is.
Irogassatok lelkendezett egymásnak az idióta baromsagaitokat.
És ez nem világnézeti dolog,hanem kulturaltsag dolga.Az,hogy a más véleményen lévőt szabad komcsizni,magyargyilkosozni,de vajdazas az meg hű de nagy bűn.Persze az elmezajozas,makaronizas meg egyebek meg közben kulturduma.....És akkor ezek még a szalonkepesebbek.
Szerinted izgat,ha kizárnak?Nincs már itt érdemi vita,nincs forum
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 482
18 452
113
Ameddig boki más halála iránti vágyát fejezi ki az n+1-dik orosz propi dumával, addig szerintem a vajdázás a legkisebb gond...
Tudod, a miniszterelnök közszereplő. Ennyi.
Egyetértek.
Ideológiai, etnikai alapon emberek halálát kívánja, tömegpusztító fegyverek bevetésével fenyeget, azt javasolja, helyesli, az btk.-ba ütköző bűncselekmény.
Ennek ellenére nincs kitiltva.
Naponta megy a háborús uszítás, fenyegetőzés, burkolt népirtásra történő bátorítás, vélemény befolyásolás, a szélsőséges ideológiák iránti érzékenyités.

Ha viszont leírod azt, hogy orosz INFO OPS, egyből törlik, bannolnak.
Ha célzol rá, hogyan engednek teret az INFO OPS-nak, kitiltással fenyegetnek.

Nagyon nem jó irány. Nem tudom, mi van a háttérben, de a htka ideológiai alapon válogat a vélemények között, ami nem lehet sajátja egy haditechnikai fórumnak.
Nem is tartom már annak.
Sajnálom, ezt az egészet, mert sokat lehetett itt tanulni, informálódni. Jó gyűjtőhelye volt a forrásoknak.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 061
9 038
113
deológiai, etnikai alapon emberek halálát kívánja, tömegpusztító fegyverek bevetésével fenyeget, azt javasolja, helyesli, az btk.-ba ütköző bűncselekmény.

Törölve is van minden ilyen hozzászólás ami tudomásunkra jut.

Naponta megy a háborús uszítás, fenyegetőzés, burkolt népirtásra történő bátorítás, vélemény befolyásolás, a szélsőséges ideológiák iránti érzékenyités.

Igen, mindkét oldalról.

Ha viszont leírod azt, hogy orosz INFO OPS, egyből törlik, bannolnak.
Ha célzol rá, hogyan engednek teret az INFO OPS-nak, kitiltással fenyegetnek.

Ne haragudj erre csak annyit írok, hogy ez egy elég aljas hangulatkeltési próbálkozás, mert nagyon nincs így.