Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 221
12 518
113
images

:D
lesütizted? kávé nem járthozzá?
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Mivel most az ukrán topic azzal telik, hogy vajon szegény boki milyen moderátori túlkapás áldozata, lehet, hogy jó lenne egy picit részletesebb banlog. Ugyan nem tudom pontosan most mi történt, de nyilván az ominózus kommentek törlése után nehéz elképzelni, hogy mi történt... jó lenne valami semi-anonimyzed formában megtartani legalább egy-egy jellegzetes mozanatot, hogy ne ez legyen. Bár azt is megértem ha nem... csak ez sem jó, hogy ezzel telik a fórum, hogy szegény xy vajon mit mondott nem túlkapás-e... vagy simán reportoljam ezeket a posztokat is, mert mintha a banek tárgyalása tiltott lett volna...
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 942
113
Mivel most az ukrán topic azzal telik, hogy vajon szegény boki milyen moderátori túlkapás áldozata, lehet, hogy jó lenne egy picit részletesebb banlog. Ugyan nem tudom pontosan most mi történt, de nyilván az ominózus kommentek törlése után nehéz elképzelni, hogy mi történt... jó lenne valami semi-anonimyzed formában megtartani legalább egy-egy jellegzetes mozanatot, hogy ne ez legyen. Bár azt is megértem ha nem... csak ez sem jó, hogy ezzel telik a fórum, hogy szegény xy vajon mit mondott nem túlkapás-e... vagy simán reportoljam ezeket a posztokat is, mert mintha a banek tárgyalása tiltott lett volna...

boki kitiltását nagyon sajnálom, mert rengeteg infót hozott a fórumra. Én sem tudom mindig teljesen kiolvasni az ukrán fórumot, ezért fogalmam sincs, hogy mi történhetett, hogy 2 hónap kitiltás lett belőle.

Szólni kéne keletfelé, hogy tartsanak szünetet a fronton.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby
K

Kopi2000

Guest
Szeretném kérdezni, van-e a magyarországi őskornak és ókornak megnyitva valahol, valamilyen topik???? Várnám az érintettek válaszát!
 
K

Kopi2000

Guest
Addig be kell érnünk azzal, hogy az ukránok minden csatában győzni fognak,...legalább is itt a fórumon, a játékban maradt "objektív hírhozókat" elnézve... :cool:
Boki kitiltasa korrekt, mert tenyleg teljesen megvezette az itteni kozosseget, minimum 8 eve.... A legujabb taktikaja az volt, hogy csak az oroszparti megszolalok kommentjeire reagalt, masra nem. Igazabol jogos volt a korabbi kitiltasa is, ami talan pont Zeal kezdemenyezesere szunt meg...
Nyilvan en olvasom a forumot mar az ukrajnai esemenyek kezdete ota, 2014., de a harcok surujeben egy bap alatt 100 posztbal tobbet feltenni akar erre az oldalra csak hivatasosok tudnak. Akinek van mas civil munkaja, az hektikusan posztol. Van, amikor raer es sokat, illetve van, amikor keceset vagy semmit, amikor dolgozik... Aki naponta tobb, mint 100 posztot ki tud rakni, annak ez a foallasu foglalkozasa... Nem problema, csak irja le.... Egyebkent egyszer pont Nyugger, aki fiatal es nem ismerte a magyar kommunizmust, irta, hogy O orosz elkotelezett. Semmi baj, de pld. Barki barmit allithat rolam, en civil vagyok civil foglalkozassal... Jelenleg is dolgoznom kellene es nem itt logni....
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 475
67 855
113
Boki kitiltasa korrekt, mert tenyleg teljesen megvezette az itteni kozosseget, minimum 8 eve.... A legujabb taktikaja az volt, hogy csak az oroszparti megszolalok kommentjeire reagalt, masra nem. Igazabol jogos volt a korabbi kitiltasa is, ami talan pont Zeal kezdemenyezesere szunt meg...
Nyilvan en olvasom a forumot mar az ukrajnai esemenyek kezdete ota, 2014., de a harcok surujeben egy bap alatt 100 posztbal tobbet feltenni akar erre az oldalra csak hivatasosok tudnak. Akinek van mas civil munkaja, az hektikusan posztol. Van, amikor raer es sokat, illetve van, amikor keceset vagy semmit, amikor dolgozik... Aki naponta tobb, mint 100 posztot ki tud rakni, annak ez a foallasu foglalkozasa... Nem problema, csak irja le.... Egyebkent egyszer pont Nyugger, aki fiatal es nem ismerte a magyar kommunizmust, irta, hogy O orosz elkotelezett. Semmi baj, de pld. Barki barmit allithat rolam, en civil vagyok civil foglalkozassal... Jelenleg is dolgoznom kellene es nem itt logni....
Mondja aki ma reggel baszta tele a fórumot vay harminc videóval. :D
 
K

Kopi2000

Guest
Mondja aki ma reggel baszta tele a fórumot vay harminc videóval. :D
A videokat komment nelkul tettem kozze... Hirek...Szerintem nem "szetba...tam" a forumot, hanem tartalmakat tettem fel. Azt raktam fel, amiket szeretek. Ha nem vagysz aktualis politikara, kerlek nezd meg a kozepkori csatak topikba feltoltott tartalmakat.... Oda is feltettem kb. 10 db temaba vago videot.... Persze nem fontos muvelodni... Lehet, alap nelkul, foghegyrol vadaskodni is....
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 790
113
Ismét két párhuzamos topikban megy az eszmecsere ugyanarról a témáról az L-39NG kiképzőgépek magyar beszerzéséről.

HUN Aero Vodochody/HSC Aerojet Zrt stb

HUN Aero L-39 Albatrosz

Az egyiket zárni kellene.
Ahogy a topikok címében is látszik, az egyik topikban csak az Aero gyár haszna/értelme kellene hogy legyen a téma, a másikban pedig hogy mire fogja használni az L39NG típust a Honvédség.... Ez két külön dolog. Néha összekeverednek a témák, de néhány óránként átolvasom és rendet csinálok.
 
K

Kopi2000

Guest
Mac, ezen a felulrten lehet elvileg kerdezni. Kerdeznem, hogy miert irtottatok ki az irmagjat a Banderas elemzeseknek, mikor torteneti szempontbol tekintettem at a kerdest.? Ez furcsa azert, mert itt megy a fasisztazas, banderista fasiszta megnevezes, a sok alpari szemelyeskedo kommenttel egyutt, amiket meg bennthagytok. De a legtobben csak az ellenseg infoi alapjan ismeri az alap kerdest, marmint mi volt az UPA, ki volt Bandera.. Ehhez kivantam objektiv modon informaciot adni, a masik fel oldalarol. Mi volt a baj vele? Szerintem meg a temaba is vagott, mert a mult torteneseibol, szembenallasabol taplalkozik ez a konfliktus. Varon kivancsian a valaszod....
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 327
55 754
113
Mac, ezen a felulrten lehet elvileg kerdezni. Kerdeznem, hogy miert irtottatok ki az irmagjat a Banderas elemzeseknek, mikor torteneti szempontbol tekintettem at a kerdest.? Ez furcsa azert, mert itt megy a fasisztazas, banderista fasiszta megnevezes, a sok alpari szemelyeskedo kommenttel egyutt, amiket meg bennthagytok. De a legtobben csak az ellenseg infoi alapjan ismeri az alap kerdest, marmint mi volt az UPA, ki volt Bandera.. Ehhez kivantam objektiv modon informaciot adni, a masik fel oldalarol. Mi volt a baj vele? Szerintem meg a temaba is vagott, mert a mult torteneseibol, szembenallasabol taplalkozik ez a konfliktus. Varon kivancsian a valaszod....



Szerintem tedd a sakktábla topikba.