Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
Nehéz egy 24/7-ben működő géppel “vitatkozni” ;)

Az ukrán topic villámhárítónak tűnik, de szerintem van, hogy a léte árt. Meggyőződésesek próbálnak vitatkozni, olyan információkat felhasználva, amelyeket kb senki nem validált soha, csak az ukrán v orosz fél prezentálta. Aztán ezen vérre menő anyázásba fordul a diskurus.

Ha valahogy korlátozni lehetne, h adott user egy topicba egy nap hányszor írhat (itt lehetne a limit mondjuk 5 :) ), az talán segítene. A többi szaktopicban az esetlegesen átszivárgó, mindenféle hősiességes kommenteket meg modinak jelenteni, törölni.
És mi lenne ha minden oda beutalt kultúrember módjára a másik személyének és véleményének a tiszteletben tartásával nem trollkodva kommentelne?Egyszer meg kellene próbálni még az is lehet, hogy működne a dolog.
Aki pedig erre nem lenne képes az pedig bannolva lenne, így aztán előbb vagy utóbb minden érintett vagy elgondolkodna a dolgon vagy lemorzsolódna....
 
T

Törölt tag 1711

Guest
És mi lenne ha minden oda beutalt kultúrember módjára a másik személyének és véleményének a tiszteletben tartásával nem trollkodva kommentelne?Egyszer meg kellene próbálni még az is lehet, hogy működne a dolog.
Aki pedig erre nem lenne képes az pedig bannolva lenne, így aztán előbb vagy utóbb minden érintett vagy elgondolkodna a dolgon vagy lemorzsolódna....

Csak a legtöbb kommentelő emberből van aki nem biztos, hogy el bírja viselni ha folyamatosan hazudoznak mellette, ráadásul teszik mindezt hírlistából ömlesztve 24/7.
Gondolom a javaslat mögött is ez áll, nektek mindegy, be van készítve 16 account.
 
W

Wilson

Guest
Csak a legtöbb kommentelő emberből van aki nem biztos, hogy el bírja viselni ha folyamatosan hazudoznak mellette, ráadásul teszik mindezt hírlistából ömlesztve 24/7.
Gondolom a javaslat mögött is ez áll, nektek mindegy, be van készítve 16 account.
Akkor mutass már rá légy szíves a hazugságokra konkrét példákkal, mert hiába kértem tőled ezt tegnap nem tetted meg.
Ennek hiányában ez így csak üres vádaskodás.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 829
48 482
113
És mi lenne ha minden oda beutalt kultúrember módjára a másik személyének és véleményének a tiszteletben tartásával nem trollkodva kommentelne?Egyszer meg kellene próbálni még az is lehet, hogy működne a dolog.
Aki pedig erre nem lenne képes az pedig bannolva lenne, így aztán előbb vagy utóbb minden érintett vagy elgondolkodna a dolgon vagy lemorzsolódna....
Nincs az az ember, aki értelmes mennyiségű, releváns hírrel szolgálna, és ne férne bele napi pár posztba a tevékenysége.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 441
67 681
113
Ha megnézed az ukrán topik nem csak egy hír bemásolós topik, engedélyezve van a hírekhez kötődő illetve az ukrán háborúhoz szorosan kapcsolódó eszmecsere is.
De a narratívák nem kapcsolódnak hozzá..., izé, ööö :D :D

Szerintem nincs végülis baj a sárdobálós résszel sem abból a szempontból, hogy utólag eléggé jó kordokumentum lesz ami bemutatja, hogy is zajlott a jelenben a dolog. Nem irigylem a jövőbeli tanulókat, akik a tanár egyéni beállítottsága szerinti torzítás mellé majd belefutnak és feldolgozzák házinak ezt. :D
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 829
48 482
113
Ha megnézed az ukrán topik nem csak egy hír bemásolós topik, engedélyezve van a hírekhez kötődő illetve az ukrán háborúhoz szorosan kapcsolódó eszmecsere is.
Akkor csináld így: napi egy posztot használsz a hírek összegyűjtésére (és nem ész nélkül bemásolva a gépi fordított szöveget, hanem egy bekezdésben kiemelve a lényegi részt, hírenként), a maradék 4 posztot meg a reakciókra tartogatod.
 
W

Wilson

Guest
De a narratívák nem kapcsolódnak hozzá..., izé, ööö :D :D

Szerintem nincs végülis baj a sárdobálós résszel sem abból a szempontból, hogy utólag eléggé jó kordokumentum lesz ami bemutatja, hogy is zajlott a jelenben a dolog. Nem irigylem a jövőbeli tanulókat, akik a tanár egyéni beállítottsága szerinti torzítás mellé majd belefutnak és feldolgozzák házinak ezt. :D
Mindig vannak narratívák. Hiszen az emberi természet része az,hogy folyton értelmezni próbálja a körülötte zajló eseményeket a világot, akkor van gond ha úgy gondolja ,hogy egyedül az ő értelmezése a helyes és mindenki mást aki ezt nem így gondolja azt személyeskedve trollkodva verbálisan el akarja lehetetleníteni.
 
  • Tetszik
Reactions: kriss02 and Pogány
W

Wilson

Guest
Akkor csináld így: napi egy posztot használsz a hírek összegyűjtésére (és nem ész nélkül bemásolva a gépi fordított szöveget, hanem egy bekezdésben kiemelve a lényegi részt, hírenként), a maradék 4 posztot meg a reakciókra tartogatod.
Ezt szerinted ki tartaná be? Ráadásul az ukrán háborúhoz kapcsolódó hírek folyamatosan jönnek, ez nem egy örmény-azeri intenzitású helyi háború, ennek világméretű kihatásai vannak.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 829
48 482
113
Ezt szerinted ki tartaná be? Ráadásul az ukrán háborúhoz kapcsolódó hírek folyamatosan jönnek, ez nem egy örmény-azeri intenzitású helyi háború, ennek világméretű kihatásai vannak.
Belekódolt korlátozásról beszéltem, amit az adminok alakítanak ki a rendszerben. Nyilván önkéntes alapon nem működne.
Az meg, hogy “jönnek a hírek folyamatosan”, egy végtelenül szubjektív dolog. Szerintem bőven elég lenne a hírszállítóknak írniuk egy reggeli meg egy esti összefoglalót.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 441
67 681
113
Mindig vannak narratívák. Hiszen az emberi természet része az,hogy folyton értelmezni próbálja a körülötte zajló eseményeket a világot, akkor van gond ha úgy gondolja ,hogy egyedül az ő értelmezése a helyes és mindenki mást aki ezt nem így gondolja azt személyeskedve trollkodva verbálisan el akarja lehetetleníteni.
Átküzdöttem magam ezen a hírhedt T-72 vitákban. Annyi a más jelenleg, egy ideje, hogy sokkal többen lettünk a fórumon. Több ember, több hozzászólása és klikkjei adnak egy-egy oldalt ebben az egészben, legyen akár most az ukri balhé, akár előtte a választás. A kor társadalma tükröződik le ebben és végső soron annak a látlelete az egész. Vannak akik agy nélkül támogatnak egy adott oldalt és bármit szenvedésnek élnek meg ami saját és működik és örömködnek mindennek ami rosszabbá teszi a világot. Vannak akik részlegesen értelmesen működnek de ugyanúgy csak az egyik oldalhoz kapcsolódva, megintcsak szem elől tévesztve, hogy a lényeg igazából az, hogy itthon nekünk jó legyen. Vannak kimondottan ügynöki tevékenység miatt jelen levők és ők házalnak a saját bizniszükkel. És ezek mindegyike képes a pillanat értelmezésének uralása miatt beleszaladni a faszságba.

Ha leegyszerűsítem, a gondot az okozza, hogy nem megemészthető a történelmi okulás miatt sem a gátlástalanul atlantista, sem az EEÁ-s, sem az orosz a végtelen jó narratíva, de mivel ezekkel van kereskedve a világban is, ez van jelen itt is.

Szuverén ország vagyunk egy gazdasági és egy katonai szövetségben. A gazdasági öntökönrúg, olyanok alkotják, akik elég szemétséget vittek véghez a világban ahhoz, hogy a másik oldal de a hazai oldal is bőven táplálkozhat ebből. A katonai az aktuális konfliktusban hangosan nem vesz részt és ez azért megintcsak ad egy köpős lehetőséget joggal mindenkinek, mert akkor ha rendőr vagyok és fegyvert adok valakinek, hogy gyilkolásszon, elég érdekes lenne, ha csak közölném, hogy a szintén rendőr társaimmal azt magánemberként csináltam, szóval igazából ott se vótunk. És az ilyen lépéseik vezettek el odáig, hogy ma a világ elérte ezt a pontot. A gátlástalan rablás, gyilkolás, a cinikus átnevezései ennek, a társadalom elleni harc által felgyülemlett feszültségek, meg a retek ostoba állatok általi megmondás pozícióba helyezve. A wir schaffen das. (tegnap gondolkodtam rajta, hogy írok erről már egy versecskét. :D )

A másik oldal ezen a sok faszságon átívelő nemzetközi jogi degradáció okán adja elő a saját narratívát és őszintén kívülről a nézőpontom szerint több legitimációt adok az övéknek, mert úgy tenni, mintha az oroszok támadásával indult volna az egész, arcátlan elvárás volna. Ugyanakkor a helyzetből fakadóan, bármennyire is jóságos Putyinbá jön és felszabadít a csecsen jóemberekkel mosoly van, nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy errefelé jön és nem köti semmi igazából hozzánk, mert a tény, hogy mi a fentiekhez társultunk be. Szóval veszélyforrás, de a jelen folyamatokban még mindig gátlásosabb azért(micsoda hülyeség, mindig mindenki gátlásosabb mint a nyugat jó gyülekezete és mégis mindig azok vannak démonizálva) és még mindig betartja a szavát. Nem hisztériakampányt folytat ez az oldal, racionális próbál lenni az ok-okozat összefüggéseiben, ugyanakkor érzéketlenül veszi sokszor egy kalap alá az összes szenvedő alanyát a jelenlegi különleges katonai műveletnek.

Meg vagyunk, akik leszarjuk mindkét oldal faszságát, elismerjük mindkét oldal igazát, de egyik miatt sem tévesztjük szem elől Magyarországot. Azt várni, hogy ebből az egészből csak steril hírsorok fognak születni, eléggé naív elvárás bárkitől, ahogy valamelyik narratíva győzelmét várni is eléggé az. Új és új nickek jelennek meg, wir schaffen das-t imádni, meg náczitlanítzást propagálni.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Áve Nép!

Reflektálnék a tegnapi hozzászólásokra, lesz kis statisztika is, illetve info a topic jövőjével kapcsolatban. Szóval amolyan bő lére eresztett vegyes. Lássuk is! :)

Igazából feleslegessé vált az ukrán topik. A pillanatnyi értelme annyi, hogy túlnyomórészt ügynökök meg hasznos hülyék ölik benne egymást. Ja, meg a modik alvás helyett szélmalomharcot víva irtogatnak néha.

@Tcat szerintem csukd be a fenébe, aki meg megmarhul a többibe pár hónapra irány a lecsó.

Az ukrán topic villámhárítónak tűnik, de szerintem van, hogy a léte árt. Meggyőződésesek próbálnak vitatkozni, olyan információkat felhasználva, amelyeket kb senki nem validált soha, csak az ukrán v orosz fél prezentálta. Aztán ezen vérre menő anyázásba fordul a diskurus.

A szomorú az, hogy még mindig értelmesebb diskurzusra képes @Wilson minde hibája ellenére mint a topikban nyálát verő hülyék 90%-a.

Az az igazság, hogy értelmes emberek fordulnak ki magukban az Ukrán topicban.

Ha valahogy korlátozni lehetne, h adott user egy topicba egy nap hányszor írhat (itt lehetne a limit mondjuk 5 :) ), az talán segítene. A többi szaktopicban az esetlegesen átszivárgó, mindenféle hősiességes kommenteket meg modinak jelenteni, törölni.

Teljesen lezárni nem gondolnám a konfliktus ezen szakaszában a topikot, viszont specifikusan csak azt a topicot korlátozni igen. Egyetértek azzal, hogy az ukrán topic a jelenlegi formájában jópár hete teljesen "felesleges". Abban az értelemben, hogy igazán érdemi hírek nagy mennyiségben nincsenek, emiatt csak a világnézeti sárdagasztás megy X db téma folyamatos pörgetésével némi hírrel megfűszerezve. De azokat meg elnyomja a vagdalkozás, aki csak a hírekért jönne, annak esélye nincs. Még jó, hogy @nyugger szállítja az összegző anyagait.

Illetve ahogy többen is írtátok ezekben a "vitákban" bőven olyan tagoknál is elszakad időnként, vagy akár gyakran a cérna akik amúgy teljesen kulturált módon vitaképesek máshol. Én legalábbis így látom.

Éppen ezért erősen limitálva lesz a topicba 1-1 tag által beküldhető hozzászólások száma. Erre tegnap találtam megoldást, így az lesz, hogy:

  • a fórumban globális szinten vissza lesz állítva a 2 hozzászólás közti várakozási idő a gyári 30 másodpercre
  • viszont az ukrán topikban meg olyan várakozási idő lesz beállítva, hogy 1-1 tag óránként 2 hozzászólást tud küldeni. (A pontos limitet majd még megálmodom.)

A konfliktus jelenlegi állapota diktálta hírpörgésből kiindulva ebbe a keretbe is nagyon sok tartalmas hozzászólás belefér majd. Persze lehet használni olyan megnyilvánulásra is, amiért ki lesz b@szva az illető a topikból... :D (A topikban offolásért ugyanúgy jár a 3 nap, máshova átvitelért meg a komolyabb szankcionálás.)

A közepesen sok hírt hozóknak javasolnám a hírek tömbösítését, a hírgyár usereknek meg pláne.

Ez a rendszer várhatóan valamikor a hétvégén lesz aktiválva, de legrosszabb esetben hétfőtől

Szóval majd meglássuk :)

-----

Mivel most le lesz csavarva a topik, legyen itt némi topik statisztika is. Kiemeltem 5+1 usert is. Nem toplista, de részben olyasmi. 2 nagyvad, 2 sokat író és még ketten. Véletlenül sem pellengérre állítás, de a topikban velük biztosan mindenki találkozott, ezért esett rájuk a választás :) Hosszabb listát nem akartam, mert ilyen kimutatásokra nincs eszköz a fórumban, így adatbázis lekérdezésekkel mazsoláztam össze és többet nem akartam pepecselni.

Sokak szemében boki és Wilson a 2 biztpol nagyvad, így ez egyértelmű volt. SirHiggins sokat ír, Öregtankos szintén. grigorij pedig a félidőben eltávra küldött boki helyett némiképpen beugróként. Ráadásként pedig nyilván nem maradhatott ki mindenki kedvence, Kijev Szelleme sem :D

A tagok meghagyott / törölt hozzászólás aránya: Öregtankosé nagyon jó, a többiekén meg nem fennakadni, vannak sokkal rosszabb mutatóval rendelkező tagok is. Ezt csak úgy érzésre mondom a topik pucolgatások tapasztalatai alapján.

Az 5+1-ből 5 tagnak ezúton is köszönjük az aktivitást. Folytassátok, csak ne túltolva :)

No de nézzük a számokat!

[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus topik
Összes hozzászólás:149 418
Hozzászólások 02.24 óta:81 995
02.24 óta törölt hozzászólások:17 221
02.24 óta posztolt hozzászólásoknak ez ennyi százaléka:21%


boki topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:7 739
Hozzászólása 02.24 óta:1 993
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:2,43%
02.24 óta törölt hozzászólása:328
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:16,45%


Wilson topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:7 770
Hozzászólása 02.24 óta:7 482
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:9,12%
02.24 óta törölt hozzászólása:1 465
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:19,58%


SirHiggins topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:2 413
Hozzászólása 02.24 óta:2 413
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:2,94%
02.24 óta törölt hozzászólása:622
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:25,77%


Öregtankos topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:2 084
Hozzászólása 02.24 óta:2 084
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:2,54%
02.24 óta törölt hozzászólása:147
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:7,05%


grigorij3 topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:849
Hozzászólása 02.24 óta:693
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:0,84%
02.24 óta törölt hozzászólása:215
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:31,02%


Kijev Szelleme topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:769
Hozzászólása 02.24 óta:769
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:0,93%
02.24 óta törölt hozzászólása:177
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:23,01%
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Azt kéne csinálni amit még februárban mondtunk többen.
Kell egy csak hírfolyamos topik, szigorú szabályokkal amit be is tartattnak. Mert most puha kéz van. Legyenek kidobva az emberek hetekre hónapokra ha nem tartják be a topik szabályait és elkezdenek offolni meg személyeskedni.
Meg legyen vagy inkább maradjon meg ez az ukrán topik is dühöngőnek.
A lényeg hogy a hírfolyamot vállaszuk el a véleményektől és aki bepiszkít a hírfolyamba az legyen picsán rúgva. Kész. Lenne rend legalább egy helyen.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Áve Nép!

Reflektálnék a tegnapi hozzászólásokra, lesz kis statisztika is, illetve info a topic jövőjével kapcsolatban. Szóval amolyan bő lére eresztett vegyes. Lássuk is! :)













Teljesen lezárni nem gondolnám a konfliktus ezen szakaszában a topikot, viszont specifikusan csak azt a topicot korlátozni igen. Egyetértek azzal, hogy az ukrán topic a jelenlegi formájában jópár hete teljesen "felesleges". Abban az értelemben, hogy igazán érdemi hírek nagy mennyiségben nincsenek, emiatt csak a világnézeti sárdagasztás megy X db téma folyamatos pörgetésével némi hírrel megfűszerezve. De azokat meg elnyomja a vagdalkozás, aki csak a hírekért jönne, annak esélye nincs. Még jó, hogy @nyugger szállítja az összegző anyagait.

Illetve ahogy többen is írtátok ezekben a "vitákban" bőven olyan tagoknál is elszakad időnként, vagy akár gyakran a cérna akik amúgy teljesen kulturált módon vitaképesek máshol. Én legalábbis így látom.

Éppen ezért erősen limitálva lesz a topicba 1-1 tag által beküldhető hozzászólások száma. Erre tegnap találtam megoldást, így az lesz, hogy:

  • a fórumban globális szinten vissza lesz állítva a 2 hozzászólás közti várakozási idő a gyári 30 másodpercre
  • viszont az ukrán topikban meg olyan várakozási idő lesz beállítva, hogy 1-1 tag óránként 2 hozzászólást tud küldeni. (A pontos limitet majd még megálmodom.)

A konfliktus jelenlegi állapota diktálta hírpörgésből kiindulva ebbe a keretbe is nagyon sok tartalmas hozzászólás belefér majd. Persze lehet használni olyan megnyilvánulásra is, amiért ki lesz b@szva az illető a topikból... :D (A topikban offolásért ugyanúgy jár a 3 nap, máshova átvitelért meg a komolyabb szankcionálás.)

A közepesen sok hírt hozóknak javasolnám a hírek tömbösítését, a hírgyár usereknek meg pláne.

Ez a rendszer várhatóan valamikor a hétvégén lesz aktiválva, de legrosszabb esetben hétfőtől

Szóval majd meglássuk :)

-----

Mivel most le lesz csavarva a topik, legyen itt némi topik statisztika is. Kiemeltem 5+1 usert is. Nem toplista, de részben olyasmi. 2 nagyvad, 2 sokat író és még ketten. Véletlenül sem pellengérre állítás, de a topikban velük biztosan mindenki találkozott, ezért esett rájuk a választás :) Hosszabb listát nem akartam, mert ilyen kimutatásokra nincs eszköz a fórumban, így adatbázis lekérdezésekkel mazsoláztam össze és többet nem akartam pepecselni.

Sokak szemében boki és Wilson a 2 biztpol nagyvad, így ez egyértelmű volt. SirHiggins sokat ír, Öregtankos szintén. grigorij pedig a félidőben eltávra küldött boki helyett némiképpen beugróként. Ráadásként pedig nyilván nem maradhatott ki mindenki kedvence, Kijev Szelleme sem :D

A tagok meghagyott / törölt hozzászólás aránya: Öregtankosé nagyon jó, a többiekén meg nem fennakadni, vannak sokkal rosszabb mutatóval rendelkező tagok is. Ezt csak úgy érzésre mondom a topik pucolgatások tapasztalatai alapján.

Az 5+1-ből 5 tagnak ezúton is köszönjük az aktivitást. Folytassátok, csak ne túltolva :)

No de nézzük a számokat!

[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus topik
Összes hozzászólás:149 418
Hozzászólások 02.24 óta:81 995
02.24 óta törölt hozzászólások:17 221
02.24 óta posztolt hozzászólásoknak ez ennyi százaléka:21%


boki topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:7 739
Hozzászólása 02.24 óta:1 993
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:2,43%
02.24 óta törölt hozzászólása:328
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:16,45%


Wilson topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:7 770
Hozzászólása 02.24 óta:7 482
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:9,12%
02.24 óta törölt hozzászólása:1 465
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:19,58%


SirHiggins topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:2 413
Hozzászólása 02.24 óta:2 413
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:2,94%
02.24 óta törölt hozzászólása:622
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:25,77%


Öregtankos topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:2 084
Hozzászólása 02.24 óta:2 084
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:2,54%
02.24 óta törölt hozzászólása:147
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:7,05%


grigorij3 topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:849
Hozzászólása 02.24 óta:693
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:0,84%
02.24 óta törölt hozzászólása:215
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:31,02%


Kijev Szelleme topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:769
Hozzászólása 02.24 óta:769
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:0,93%
02.24 óta törölt hozzászólása:177
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:23,01%
Amíg írtam az előzőt addig lett ez posztolva szóval nem láttam. Csak annyit egészíteném ki ennek függvényében hogy a hírfolyamos topikba csak óránként párszor lehetne linkelni az jó ötlet lenne.
 

Raszputyin

Well-Known Member
2022. február 20.
1 582
4 821
113
Na de bagoly ha nem viccnek szántad akkor mi a bajod @krisss-l hiszen egyrészt ő volt azon kevesek egyike a fórumon aki nem nézed rád furcsán az elméleteid miatt.

Másrészt @krisss - e és a többi katonára, rendvédelemben dolgozóra nagy szükség van itt mert ők testesítik meg a szakmai gyakorlati tudást ezen a fórumon.

Úgyhogy szerintem örülnöd kéne, hogy újra aktív és itt van a fórumon és nem ilyen kommentel beleállni a személyébe....

Te csak foglalkozzál saját magaddal. Mellesleg kijelentéseidet javítanám: elég sokan nem néztek rám furcsán, sőt, amikor sokáig nem jelenek meg újra, még emlegetnek is, hogy vajon mit szólnék az adott eseményhez.
 
W

Wilson

Guest
Te csak foglalkozzál saját magaddal. Mellesleg kijelentéseidet javítanám: elég sokan nem néztek rám furcsán, sőt, amikor sokáig nem jelenek meg újra, még emlegetnek is, hogy vajon mit szólnék az adott eseményhez.
Kedves bagoly én még emlékszem egy emlékezetes kirohanásodra ez ügyben a bitzpol topikban, amikor bizony jó páran megtalálták.Még a régi nickneved alatt...
 
  • Tetszik
Reactions: kriss02