Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

K

kamm

Guest
Persze, de ha megnézed, boki az ukrán topikban annak létezése óta összesen is csak 7 739 hozzászólást írt, míg Wilson a háború kitörése után írt szinte majdnem ugyanennyit (7482-őt). Előtte meg szinte semmit (288-at). Ebből következőleg, ha boki most nem lenne kitiltva, akkor sem érné el az aktivitása Wilson-énak a töredékét sem.
At 5% LOS we reject the null hypothesis.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 972
22 918
113
Wilson topic statja
Összes topicbeli hozzászólása:7 770
Hozzászólása 02.24 óta:7 482
02.24 óta érkezett összes topic kommenteknek ez ennyi százaléka:9,12%
02.24 óta törölt hozzászólása:1 465
02.24 óta posztolt hozzászólásainak ez ennyi százaléka:19,58%

Persze, de ha megnézed, boki az ukrán topikban annak létezése óta összesen is csak 7 739 hozzászólást írt, míg Wilson a háború kitörése után írt szinte majdnem ugyanennyit (7482-őt). Előtte meg szinte semmit (288-at).
Valahol ezt már az elején érezte mindenki és ha nagyon zavart azt elég ha megmondod neki egyszer, ahogy korábban én is tettem. Ettől még @Wilson -nal nem utáljuk egymást, meg rágjuk le egymás karaktereit. Ő is tudja mi a szitu, meg én is.
Arra jó volt ez a statisztika, hogy azért Ő, @SirHiggins meg a többi is picit tükörbe nézzen, mert világos, hogy min megy el a topik.
Talán a híreket, amelyeket ekkora - számomra felfoghatatlan - energia ráfordítással linkelnek azt kiegyensúlyozottan tegyék (azaz mindkét oldalról) , provokatív kommentek (megszálló, nackó,...tudjuk mire ugrik a nép) nélkül, és akkor nem lesz gond.
Ha erre a "számszerűsített tagok" képtelenek, akkor megáll a szabályokban lefektetett topikrombolás ténye, pihenőkre velük.
Béke! :)
 
W

Wilson

Guest
Valahol ezt már az elején érezte mindenki és ha nagyon zavart azt elég ha megmondod neki egyszer, ahogy korábban én is tettem. Ettől még @Wilson -nal nem utáljuk egymást, meg rágjuk le egymás karaktereit. Ő is tudja mi a szitu, meg én is.
Arra jó volt ez a statisztika, hogy azért Ő, @SirHiggins meg a többi is picit tükörbe nézzen, mert világos, hogy min megy el a topik.
Talán a híreket, amelyeket ekkora - számomra felfoghatatlan - energia ráfordítással linkelnek azt kiegyensúlyozottan tegyék (azaz mindkét oldalról) , provokatív kommentek (megszálló, nackó,...tudjuk mire ugrik a nép) nélkül, és akkor nem lesz gond.
Ha erre a "számszerűsített tagok" képtelenek, akkor megáll a szabályokban lefektetett topikrombolás ténye, pihenőkre velük.
Béke! :)
Azt áruld már el nekem, hogy mit is jelent a kiegyensúlyozott hírhozás mind a két oldalról, amikor az orosz oldalon gyakorlatilag hirzarlat van?

A topik azon megy el, hogy vannak páran akik az ukrán topikot kocsmai dühöngőnek nézik és csak személyeskedve nulla vitakultúrával rendelkezve írják a hozzászólásaikat...
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 972
22 918
113
Azt áruld már el nekem, hogy mit is jelent a kiegyensúlyozott hírhozás mind a két oldalról, amikor az orosz oldalon gyakorlatilag hirzarlat van?
Érdekes, vannak akik hozzájutnak az "orosz oldal" híreihez is. Azt a tényt, hogy pl. Téged azok nem érdekelnek azt elfogadom. Viszont így a számok mégiscsak azt mutatják amit sokan sokféleképpen már éreztettünk Veled...
A döntés a Tiéd, Ulippo-i babérokra törsz Kijev szellemén is túltéve, vagy maradsz az az igazi @Wilson ,akit anno megismertünk, és hozod nekünk a "propimentes" híreket Ukrajnából.
 
W

Wilson

Guest
Érdekes, vannak akik hozzájutnak az "orosz oldal" híreihez is. Azt a tényt, hogy pl. Téged azok nem érdekelnek azt elfogadom. Viszont így a számok mégiscsak azt mutatják amit sokan sokféleképpen már éreztettünk Veled...
A döntés a Tiéd, Ulippo-i babérokra törsz Kijev szellemén is túltéve, vagy maradsz az az igazi @Wilson ,akit anno megismertünk, és hozod nekünk a "propimentes" híreket Ukrajnából.
Az igazi orosz hírek alatt mi értesz az orosz propagandát? Mert ha igen azt megteszik helyettem bőven mások .És bizony hozok orosz oldalról híreket, de gondolom ha csak felületesen szoktad nézni az ukrán topikot akkor ezt nem veszed észre.

És neked is elmondom ha ezt rajtam számon kéri valaki akkor kérje számon azokon is az ukrán hírek promótálását aki csak az orosz propagandát szállítja az ukrán topikba.
 
  • Tetszik
Reactions: alali77 and Catles

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Valahol ezt már az elején érezte mindenki és ha nagyon zavart azt elég ha megmondod neki egyszer, ahogy korábban én is tettem. Ettől még @Wilson -nal nem utáljuk egymást, meg rágjuk le egymás karaktereit. Ő is tudja mi a szitu, meg én is.
Arra jó volt ez a statisztika, hogy azért Ő, @SirHiggins meg a többi is picit tükörbe nézzen, mert világos, hogy min megy el a topik.
Talán a híreket, amelyeket ekkora - számomra felfoghatatlan - energia ráfordítással linkelnek azt kiegyensúlyozottan tegyék (azaz mindkét oldalról) , provokatív kommentek (megszálló, nackó,...tudjuk mire ugrik a nép) nélkül, és akkor nem lesz gond.
Ha erre a "számszerűsített tagok" képtelenek, akkor megáll a szabályokban lefektetett topikrombolás ténye, pihenőkre velük.
Béke! :)
Akkor várom az általam írt 'romboló' postokat.
Illetve azokat, amiket mások tettek az enyémekre.
Csak meg ne lepődj ha összeszámoltad őket.
 

Kalormen

Well-Known Member
2022. április 22.
689
3 221
93
Az igazi orosz hírek alatt mi értesz az orosz propagandát? Mert ha igen azt megteszik helyettem bőven mások .És bizony hozok orosz oldalról híreket, de gondolom ha csak felületesen szoktad nézni az ukrán topikot akkor ezt nem veszed észre.

És neked is elmondom ha ezt rajtam számon kéri valaki akkor kérje számon azokon is az ukrán hírek promótálását aki csak az orosz propagandát szállítja az ukrán topikba.
Nézd barátom, ha az ukrán propagandát tonna szám másolod be, akkor igazán nem értem mi bajod az orosszal.
 
W

Wilson

Guest
Nézd barátom, ha az ukrán propagandát tonna szám másolod be, akkor igazán nem értem mi bajod az orosszal.
Nekem semmi bajom az orosszal mivel egyrészt szoktam onnan is hozni híreket, másrészt nyugodtan utána nézhetsz egyetlen alkalommal sem kifogásoltam azt, hogyha valaki orosz propagandát hoz az ukrán topikba.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 972
22 918
113
de gondolom ha csak felületesen szoktad nézni az ukrán topikot akkor ezt nem veszed észre.
Az ukrán topikot a normális, bocs, az átlag ember csak felületesen tudja nézni, vagy méginkább sehogy. Erről megy itt egy ideje a téma, fura, hogy még mindig nem vetted észre.
És neked is elmondom ha ezt rajtam számon kéri valaki akkor kérje számon azokon is
Semmit sem kérek számon. Ha neked ilyen küldetésed van (magánemberként vagy esetleg hivatalból) csináld nyugodtan, csak akkor nem kell meglepődni azon ha nevén nevezik mások a dolgokat.
Bármennyire is néha szeretném egyszerűen nem lehet követni a topikban a dolgokot - félreértés ne essék, nem csak miattad,...de azért a 'számok nem hazudnak'...
Csak meg ne lepődj ha összeszámoltad őket
Te tőlem ne várj semmit. Mindenki megnézheti, hogy mikor léptél be és kizárólag melyik topikban kezdted a pályafutásodat. ;)
A többit olvashattuk tőled...
Másrészt ha már rajtam szeretnél számonkérni valamit, akkor azt tedd olyan dologgal kapcsolatban amihez közöm van. Sehol sem írtam pl. , hogy 'romboló'...hacsak nem valami hajós topikban.
 
W

Wilson

Guest
Az ukrán topikot a normális, bocs, az átlag ember csak felületesen tudja nézni, vagy méginkább sehogy. Erről megy itt egy ideje a téma, fura, hogy még mindig nem vetted észre.
Nagyon egyszerű a helyzet ezzel kapcsolatban ha kivennénk a személyeskedő trollkodó kommenteket a topikból egy csapásra követhetővé válna mindenki számára.
Semmit sem kérek számon. Ha neked ilyen küldetésed van (magánemberként vagy esetleg hivatalból) csináld nyugodtan, csak akkor nem kell meglepődni azon ha nevén nevezik mások a dolgokat.
Bármennyire is néha szeretném egyszerűen nem lehet követni a topikban a dolgokot - félreértés ne essék, nem csak miattad,...de azért a 'számok nem hazudnak'...
Na akkor nincs itt részemről semmilyen meglepődés , már teljes mértékben hozzászoktam, és ha már a számoknál tartunk február 24-e óta a hozzaszólásaim számai mögött nem kevés echte orosz hír van...