Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Ezt az évet megúsztuk háború nélkül és a jövő évet is így kellene!
Jővőre is legyen itt miden "okostojás" velem együtt.
BUÉK!
PS.:
Molni!
Eldobtad már az utolsó centi darabot is?
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 021
113
Lehet, hogy félreértettem valamit, de Molni bannolása nem ma került volna feloldásra?
 
M

molnibalage

Guest
Na, ébren vagyok és még emlékeztem a jelszavamra is... :)
Idén nem lesz statisztika, olvasói beszólások és egyebek? Sok évvel ezelőtt imádtam ezeket a bejegyzéseket.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Na, ébren vagyok és még emlékeztem a jelszavamra is... :)
Idén nem lesz statisztika, olvasói beszólások és egyebek? Sok évvel ezelőtt imádtam ezeket a bejegyzéseket.
"Üdvözőleg dicső lovag, szép aruhád, szép a lovad!"
Dudinak igaza van!
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
Na, ébren vagyok és még emlékeztem a jelszavamra is... :)
Idén nem lesz statisztika, olvasói beszólások és egyebek? Sok évvel ezelőtt imádtam ezeket a bejegyzéseket.

De lesz, csak kicsit megcsúszva :) Az elmúlt év utolsó napjaiban ugyanis leterített valami gyors lefolyású nyavaja és mivel a statisztikás részt én szoktam csinálni, így nem volt december 31-én. De majd bepótoljuk a napokban.

Csak most még a szintén szokásos, magyar és külhoni eseményekre visszatekintő posztok vannak összelapátolás alatt.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Animátorok háborúja néven indíthatok egy új topikot az ilyen videóknak?
Ha igen hol hozzam létre, ha nem, akkor az ilyenek hova mehetnek?

https://www.youtube.com/watch?v=Cp7mM2TP_1A

https://www.youtube.com/watch?v=55fBmn2y2-s
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 860
56 528
113
Lehet, hogy a rendszer nyàri idö szerint megy? Feltünt, hogy kommentelésnél egy òràval koràbbani idöt mutat. Persze ez nem baj...
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="akagi">Főnök!
Hitetlen: mennyit kapott?

Már mondtam: az ilyenek csak az érintett felhasználóra, meg a szerkesztőségre tartoznak, másnak semmi köze hozzá...</blockquote>
Jóvanna!:)
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
Animátorok háborúja néven indíthatok egy új topikot az ilyen videóknak?
Ha igen hol hozzam létre, ha nem, akkor az ilyenek hova mehetnek?

https://www.youtube.com/watch?v=Cp7mM2TP_1A

https://www.youtube.com/watch?v=55fBmn2y2-s

Esti mese kategoria !
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
<blockquote rel="silurusglanis">Animátorok háborúja néven indíthatok egy új topikot az ilyen videóknak?
Ha igen hol hozzam létre, ha nem, akkor az ilyenek hova mehetnek?

https://www.youtube.com/watch?v=Cp7mM2TP_1A

https://www.youtube.com/watch?v=55fBmn2y2-s

Esti mese kategoria !</blockquote>

Persze, hogy az.
 
M

molnibalage

Guest
Egyes kommenteknél valamiért néha nem látható a felső sor, ahol a komment dátuma és a hozzászóló neve és avatárja kéne hogy legyen.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Egyes kommenteknél valamiért néha nem látható a felső sor, ahol a komment dátuma és a hozzászóló neve és avatárja kéne hogy legyen.

Ez nekem is feltűnt. Mindig az adott számú oldal első (legfelső) posztjára igaz, hogy valami elcsúszás van a "kódban" és nem lehet látni azt amit molni is észrevételez. :)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
Hát ja, van többek között egy ilyen kis nyűgje a fórumon használt theme-nek. Már tényleg nem kell sokat várni a Block 6-ra és az új fórumra, így nem vadászom le... :)

A hétvégén lehet majd próbálgatni az új, még nem élesített rendszert. Majd jelzem itt.
 
M

molnibalage

Guest
Hát ja, van többek között egy ilyen kis nyűgje a fórumon használt theme-nek. Már tényleg nem kell sokat várni a Block 6-ra és az új fórumra, így nem vadászom le... :)

A hétvégén lehet majd próbálgatni az új, még nem élesített rendszert. Majd jelzem itt.
Besült a detonátor? :)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
Ja, megázott a puskapor... Még szárítom pár napot :)
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 550
76 415
113
Továbbra is várjuk azt a statisztikát, mint a helikoptertendert....


<blockquote rel="molnibalage">Na, ébren vagyok és még emlékeztem a jelszavamra is... :)
Idén nem lesz statisztika, olvasói beszólások és egyebek? Sok évvel ezelőtt imádtam ezeket a bejegyzéseket.

De lesz, csak kicsit megcsúszva :) Az elmúlt év utolsó napjaiban ugyanis leterített valami gyors lefolyású nyavaja és mivel a statisztikás részt én szoktam csinálni, így nem volt december 31-én. De majd bepótoljuk a napokban.

Csak most még a szintén szokásos, magyar és külhoni eseményekre visszatekintő posztok vannak összelapátolás alatt.</blockquote>