Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 562
11 136
113
Te vagy a feljelentésügyi államtitkár?
Miért akkora probléma, ha valaki a moderátorokhoz fordul..?
Ha egy fórumtárs bunkó, folyton off topikot nyomat, belpolt tol ezerrel, stb, akkor nyugodtan lehet jelezni, hogy az szerinted valamiért aggályos. A modik pedig eldöntik, hogy jogos-e a felvetésed…
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 997
32 339
113
@Terminator

Megkérhetlek rá, hogy az Oosumi-osztályos topikot megszüntesd? Még 6 éve hoztam létre, de nincs értelme.
Köszönöm!


Miért, fizetned kell a topik által foglalt helyért? :)
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Miért akkora probléma, ha valaki a moderátorokhoz fordul..?
Ha egy fórumtárs bunkó, folyton off topikot nyomat, belpolt tol ezerrel, stb, akkor nyugodtan lehet jelezni, hogy az szerinted valamiért aggályos. A modik pedig eldöntik, hogy jogos-e a felvetésed…
Általánosságban véve ez igaz, persze,
...de bakker nem mondod, hogy te csináltad ki jurgent? :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 541
14 306
113
6 éve hoztam létre, 0 darab hozzászólás van benne. Minek maradjon meg? :confused:
Rajtad kívül van még @Cifu,és még néhány ember aki otthon van ezekben a nagy dögökben....
Kalapács, Dinamo, stb tengerentúli emberkék nem relevánsak.
Legyen, majd egy nap, jön bele info....Szerintem....
Ha már....
Érdekelne kinek milyen személyes tapasztalatai vannak a csapatszállítókról, kórházhajókról, hordozókról...
Én szerettem hajókázni.
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 726
3 828
113
Miért akkora probléma, ha valaki a moderátorokhoz fordul..?
Ha egy fórumtárs bunkó, folyton off topikot nyomat, belpolt tol ezerrel, stb, akkor nyugodtan lehet jelezni, hogy az szerinted valamiért aggályos. A modik pedig eldöntik, hogy jogos-e a felvetésed…
Pár órával az eset után olvastam a történéseket és így teljesen pártatlanul lehetett megítélni az eseményeket. Tisztán látható volt, hogy sima kötekedést csinált giga biga és egy másik fórumtárs is besegített ebben. Egyszer csak azt láttam, hogy boki és gigabiga neve át van húzva. Átjőve a visszajelzések topikban olvastam , hogy volt személyeskedést is, ami törölve lett a módik álltal. Itt meg dicsekszik a fórumratárs pár tucat hozzászólás után, hogy ő nyomta fel a két tagot. Ennyi.
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 312
17 432
113
Rajtad kívül van még @Cifu,és még néhány ember aki otthon van ezekben a nagy dögökben....
Kalapács, Dinamo, stb tengerentúli emberkék nem relevánsak.
Legyen, majd egy nap, jön bele info....Szerintem....
Ha már....
Érdekelne kinek milyen személyes tapasztalatai vannak a csapatszállítókról, kórházhajókról, hordozókról...
Én szerettem hajókázni.
Többször volt már róla szó, hogy nem aktív specifikus topikokat be kellen olvasztani nagyobb gyűjtő topikokba (pl a JMSDF különböző fregatt és romboló osztályai helyett összesítő topikokat hoztam létre, azok pl szerintem beváltak), de maradhat persze az Oosumi külön topik. Annyiból mondjuk egyedülálló, hogy egyelőre az egyetlen nagyobb japán osztály, amelyik elárasztható dokkfedélzettel rendelkezik.

@Terminator
A #8 844-es hsz-em tárgytalan, bocsi.
 

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 541
14 306
113
Többször volt már róla szó, hogy nem aktív specifikus topikokat be kellen olvasztani nagyobb gyűjtő topikokba (pl a JMSDF különböző fregatt és romboló osztályai helyett összesítő topikokat hoztam létre, azok pl szerintem beváltak), de maradhat persze az Oosumi külön topik. Annyiból mondjuk egyedülálló, hogy egyelőre az egyetlen nagyobb japán osztály, amelyik elárasztható dokkfedélzettel rendelkezik.

@Terminator
A #8 844-es hsz-em tárgytalan, bocsi.
Annyira periférikus a tudásotok hogy minden bejegyzésetek kuriózum.
Ugye a Magyar egy tengerész népség :)
Semmit nem szeretnék beszántani, spec nekem felüdülés olvasgatni, nézegetni amit posztoltok.
De ugye Én, csupán egy ember vagyok.
 

eszena

Well-Known Member
2021. április 3.
899
3 231
93
Bizonyos szempontból én nagyon szeretem ezeket a csörtéket (pld. gigabiga+boki) olvasgatni. Ilyenkor ugyanis megfiatalodok vagy 45 évvel és újra gyermeknek érzem magam.
Visszatérnek a régi emlékek:
az én apukám az erőssebb,
ami autónk 300 al tud menni,
a mi kutyánk hangosabban ugat,
a pisilőm is nagyobb mint a tiéd,
stb, stb.
(ismerős a nagycsoportból?)
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Bizonyos szempontból én nagyon szeretem ezeket a csörtéket (pld. gigabiga+boki) olvasgatni. Ilyenkor ugyanis megfiatalodok vagy 45 évvel és újra gyermeknek érzem magam.
Visszatérnek a régi emlékek:
az én apukám az erőssebb,
ami autónk 300 al tud menni,
a mi kutyánk hangosabban ugat,
a pisilőm is nagyobb mint a tiéd,
stb, stb.
(ismerős a nagycsoportból?)
Ne haragudj, de az én apukám olyan erős, hogy átdobja a tiedet a keritésen! :)
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 471
19 103
113
Modiktól kérdezném, hogy mostanában elég sok hsz-em valószínűleg a pöröly útjában van. Ez csak a profilom miatt vagy van egyéb indok is? :D
(Tiszta jószándékból kérdezem, nem érzem, hogy többet vétenék másoknál... :D )
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
611
113
Modiktól kérdezném, hogy mostanában elég sok hsz-em valószínűleg a pöröly útjában van. Ez csak a profilom miatt vagy van egyéb indok is? :D
(Tiszta jószándékból kérdezem, nem érzem, hogy többet vétenék másoknál... :D )
Milyen topik?
 
Status
Not open for further replies.