Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 863
13 252
113
Ezt nevezik hangulatkeltésnek, trollkodásnak.
Napokig heccelik, provokálják, amikor visszaszól, akkor meg mutogatnak, hogy nézd, micsoda normaszegés, ki kell tiltani.

Sokszor bejött már, több tagtól is meg tudtak szabadulni így, akinek nem tetszett a véleménye.
Elég gusztustalan, hogy MINDIG azok ellen agitáltok, aki nem a ti véleményeteken van, esetleg szakmai érvekkel buktatja a mondandótokat.
:)

Napok óta próbálkozol, erőlködsz ezzel. Szánalmas.
Pont te beszélsz...nevetséges...ugyanazt mantrázod naponta 3szor, és pont Te szoktad burkoltan uszítani a moderátorokat ránk...tele van minden hozzászólásod olyan megjegyzésekkel, hogy éppen ki hazudik, trollkodik, szabályt sért...persze félig meddig álcázva de a moderátorok felé...
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 495
12 673
113
Javaslom, próbáld meg újra értelmezni amit írtam. Ha nem megy magyarul, leírhatom neked valamilyen szláv nyelven is... :D
Nem Dudi "más" véleménye volt a probléma, hanem az, hogy qrvára nem tartozik az ukrán topic témájába, hogy ő mit gondol az orosz ipar teljesítményéről.
Ja, és ha már így "személyesen" összefutunk, kimondottan hiányolnám, ha a hozzászólásaimra nem kapnék tőled vigyorgó fejecskét. Ha ilyen nem jön, úgy érzem valamit nem jól fogalmaztam meg... :D

igen, ez a pozitív visszacsatolás. Ha Nagy Csaba is küld rá, akkor azt komoly elismerésnek veszem.

De Wilson is reklamált annó, hogy sosem lájkoljuk az agymenéseit, amikor meg szivecskét küldtem neki, meg megjegyezte :)
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 488
18 395
113
Nem tudom neked mennyire megy az értő olvasás, de én úgy vettem ki, hogy nem a “más véleményen van” a probléma, hanem hogy teljesen topicidegen ez a téma és nagyjából pár naponta kezd bele.

Te döntöd, el mi a topic idegen? Ki vagy te?
:D

Korábban sokan, sokszor írtak már a témában. Akkor miért nem volt baj?
;)
Átlátszó ez a kétszínűség....
Javaslom, próbáld meg újra értelmezni amit írtam. Ha nem megy magyarul, leírhatom neked valamilyen szláv nyelven is... :D
Nem Dudi "más" véleménye volt a probléma, hanem az, hogy qrvára nem tartozik az ukrán topic témájába, hogy ő mit gondol az orosz ipar teljesítményéről.
Ja, és ha már így "személyesen" összefutunk, kimondottan hiányolnám, ha a hozzászólásaimra nem kapnék tőled vigyorgó fejecskét. Ha ilyen nem jön, úgy érzem valamit nem jól fogalmaztam meg... :D

Akkor olvasd újra, mit írtál.
Azt meg nem te döntöd el, hogy ki, mit és hányszor írhat ide.

Miért nyomjátok egyszerre, összejátszva ezt az önkéntes rendőr dumát? Nem mindegy neked, hogy mi a véleménye? Ezért ne akard már kitenni.

Nem fogják, ne aggódj....
Mindenki tisztában van vele.

Csak az okára vagyunk kíváncsiak.

Nekünk sem mondták meg, hogy titeket miért kell eltűrni.
:D
Fogadd el, ez a demokrácia.
Ne kelljen már veletek egyet érteni. Ez errefelé nem bűn.

Pont te beszélsz...nevetséges...ugyanazt mantrázod naponta 3szor, és pont Te szoktad burkoltan uszítani a moderátorokat ránk...tele van minden hozzászólásod olyan megjegyzésekkel, hogy éppen ki hazudik, trollkodik, szabályt sért...persze félig meddig álcázva de a moderátorok felé...

A gyikembereknek is szóltam....
:D
Burkoltan...., igaz?....


A moderátorok pontosan látják a folyamatokat, őket külön nem kell figyelmeztetni. Van rutinjuk.
Ha jelzést küldök, az nektek szól. Vagy értitek, vagy nem.
:)
Sokan feladták, javult is a nívó, lassú folyamat lesz, amíg ismét kultúráltan lehet majd itt fórumozni.

Az a bajod, hogy kiállok azért, hogy ne lehessen provokációval, hecckampánnyal, műbalhé keltéssel valakit kitenni?
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 937
21 563
113
Te döntöd, el mi a topic idegen? Ki vagy te?
:D

Korábban sokan, sokszor írtak már a témában. Akkor miért nem volt baj?
;)
Átlátszó ez a kétszínűség....

Akkor olvasd újra, mit írtál.
Azt meg nem te döntöd el, hogy ki, mit és hányszor írhat ide.

Miért nyomjátok egyszerre, összejátszva ezt az önkéntes rendőr dumát? Nem mindegy neked, hogy mi a véleménye? Ezért ne akard már kitenni.



Nekünk sem mondták meg, hogy titeket miért kell eltűrni.
:D
Fogadd el, ez a demokrácia.
Ne kelljen már veletek egyet érteni. Ez errefelé nem bűn.



A gyikembereknek is szóltam....
:D
Burkoltan...., igaz?....

Az a bajod, hogy kiállok azért, hogy ne lehessen provokációval, hecckampánnyal, műbalhé keltéssel valakit kitenni?
Nem, nem én döntőm el. De ez még az olyan fiatalkoruk ellenére is rendkívüli demenciával ápolt embereknek is nyilvánvaló kellene legyen, mint például te magad is vagy.
Nem mellékesen az is egy kisebb csoda, hogy téged ezzel a minden alapot nélkülöző arrogáns és személyeskedő stílusoddal még nem tettek kispadra. Aminek egyébként magam örülök is, mert nélküled, csak a valóságot olvasva sokkal szomorúbb és megrázóbb lenne az ukrán topic.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 863
13 252
113
Te döntöd, el mi a topic idegen? Ki vagy te?
:D

Korábban sokan, sokszor írtak már a témában. Akkor miért nem volt baj?
;)
Átlátszó ez a kétszínűség....

Akkor olvasd újra, mit írtál.
Azt meg nem te döntöd el, hogy ki, mit és hányszor írhat ide.

Miért nyomjátok egyszerre, összejátszva ezt az önkéntes rendőr dumát? Nem mindegy neked, hogy mi a véleménye? Ezért ne akard már kitenni.



Nekünk sem mondták meg, hogy titeket miért kell eltűrni.
:D
Fogadd el, ez a demokrácia.
Ne kelljen már veletek egyet érteni. Ez errefelé nem bűn.



A gyikembereknek is szóltam....
:D
Burkoltan...., igaz?....


A moderátorok pontosan látják a folyamatokat, őket külön nem kell figyelmeztetni. Van rutinjuk.
Ha jelzést küldök, az nektek szól. Vagy értitek, vagy nem.
:)
Sokan feladták, javult is a nívó, lassú folyamat lesz, amíg ismét kultúráltan lehet majd itt fórumozni.

Az a bajod, hogy kiállok azért, hogy ne lehessen provokációval, hecckampánnyal, műbalhé keltéssel valakit kitenni?
Te beszélsz provokációról? sosem provokálok, csak berakok egy hírt, max reagálok :D Minden hozzászólásodban vigyorgó arccal fölényesen provokálsz mindenkit aki nem veled van...(hátha már végre valaki "anyázni" fog és jelentheted :D A válaszaid mindegyike egy flegma troll válasz! De persze igaza van a barátomnak....uncsi lenne ha nem lennél :D (megsúgom...attól hogy itt hangosabb vagy, még ugyanúgy sírás lesz a vége) :D
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Te beszélsz provokációról? sosem provokálok, csak berakok egy hírt, max reagálok :D Minden hozzászólásodban vigyorgó arccal fölényesen provokálsz mindenkit aki nem veled van...(hátha már végre valaki "anyázni" fog és jelentheted :D A válaszaid mindegyike egy flegma troll válasz! De persze igaza van a barátomnak....uncsi lenne ha nem lennél :D (megsúgom...attól hogy itt hangosabb vagy, még ugyanúgy sírás lesz a vége) :D

Nem róla bukott ki, hogy maga rácz andrás tisztel meg minket a nicknév mögött?
 

Torgamba

Active Member
2019. január 5.
30
143
33
Te döntöd, el mi a topic idegen? Ki vagy te?
:D

Korábban sokan, sokszor írtak már a témában. Akkor miért nem volt baj?
;)
Átlátszó ez a kétszínűség....
Szia Minden kívül

Csak erre az idézet részre reagálnék, nem ő, hanem a moderátorok hozták a szabályokat, amiket nekünk illene is betartan, de láthatólag nem mindig, mindenkinek sikerül, ezek elég világos és egyértelmű szabályok, és szigorúak is! Tegnap be is raktam ebbe a topikba egy jó részét (#13346) kommentbe, és most neked újra ide másolom.
Példák:
  • az, hogy odaírod a hsz. végére, hogy "ez már off", az egyből min. 2 hét kitiltás, mivel tisztában vagy vele, hogy nem kellett volna leírni.
  • az, hogy szerinted a másik fórumozó propagandista, az egyből min. 2 hét tiltás
  • a másik fórumozási szokásainak a firtatása min. 2 hét tiltás
  • a másik fórumozó értelmi képességeinek megkérdőjelezése (udvarias, kifinomult formában is) min. 2 hét tiltás
  • "eszednél vagy, hogy..."-típusú, khm. "vitaindítók", a moderátor eszénél lesz, mert min. 2 hét tiltás
  • az ukrán topikba nem tartoznak bele a következő témák:
    • orosz/USA/EU/stb. gazdasági helyzet. Ezekre az országokra, földrészekre vannak külön topikok.
    • orosz/USA/EU/stb. széthullása, ezekre is vannak külön topikok
    • új világrend
    • holokauszt, holodomor
    • bármelyik más ország belpolitikai témája
    • magyar választás
    • a nácizmus, bolsevizmus, kommunizmus, LMBTQ-izmus, stb. lélektana
    • vicces videók
Félreértés elkerülése végett, én senkit sem szeretnék sehonnan sem kitiltatni, sem provokálni, kíváncsi vagyok mindkét oldaláról jövő hírekre, és ezt még itt lehet a legjobban megtenni.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 488
18 395
113
Nem, nem én döntőm el. De ez még az olyan fiatalkoruk ellenére is rendkívüli demenciával ápolt embereknek is nyilvánvaló kellene legyen, mint például te magad is vagy.
Nem mellékesen az is egy kisebb csoda, hogy téged ezzel a minden alapot nélkülöző arrogáns és személyeskedő stílusoddal még nem tettek kispadra. Aminek egyébként magam örülök is, mert nélküled, csak a valóságot olvasva sokkal szomorúbb és megrázóbb lenne az ukrán topic.

Az én stílusom személyeskedő, arrogáns...?

Olvassd már el mit írtál!
:D

Én hol sértegettelek?
Akkor te milyen jogon irogatsz így rólam?

Nem tetszik a véleményem, akkor jön a türhő stílus?

Miért kell ez a stílus?

Te beszélsz provokációról? sosem provokálok, csak berakok egy hírt, max reagálok :D Minden hozzászólásodban vigyorgó arccal fölényesen provokálsz mindenkit aki nem veled van...(hátha már végre valaki "anyázni" fog és jelentheted :D A válaszaid mindegyike egy flegma troll válasz! De persze igaza van a barátomnak....uncsi lenne ha nem lennél :D (megsúgom...attól hogy itt hangosabb vagy, még ugyanúgy sírás lesz a vége) :D

Sírni fogsz?
Sírjál!
Szia Minden kívül

Csak erre az idézet részre reagálnék, nem ő, hanem a moderátorok hozták a szabályokat, amiket nekünk illene is betartan, de láthatólag nem mindig, mindenkinek sikerül, ezek elég világos és egyértelmű szabályok, és szigorúak is! Tegnap be is raktam ebbe a topikba egy jó részét (#13346) kommentbe, és most neked újra ide másolom.
Példák:
  • az, hogy odaírod a hsz. végére, hogy "ez már off", az egyből min. 2 hét kitiltás, mivel tisztában vagy vele, hogy nem kellett volna leírni.
  • az, hogy szerinted a másik fórumozó propagandista, az egyből min. 2 hét tiltás
  • a másik fórumozási szokásainak a firtatása min. 2 hét tiltás
  • a másik fórumozó értelmi képességeinek megkérdőjelezése (udvarias, kifinomult formában is) min. 2 hét tiltás
  • "eszednél vagy, hogy..."-típusú, khm. "vitaindítók", a moderátor eszénél lesz, mert min. 2 hét tiltás
  • az ukrán topikba nem tartoznak bele a következő témák:
    • orosz/USA/EU/stb. gazdasági helyzet. Ezekre az országokra, földrészekre vannak külön topikok.
    • orosz/USA/EU/stb. széthullása, ezekre is vannak külön topikok
    • új világrend
    • holokauszt, holodomor
    • bármelyik más ország belpolitikai témája
    • magyar választás
    • a nácizmus, bolsevizmus, kommunizmus, LMBTQ-izmus, stb. lélektana
    • vicces videók
Félreértés elkerülése végett, én senkit sem szeretnék sehonnan sem kitiltatni, sem provokálni, kíváncsi vagyok mindkét oldaláról jövő hírekre, és ezt még itt lehet a legjobban megtenni.

Köszönjük Torgomba!

Sokat segítesz így a társaidnak.
:)
Hasznos vagy. De tényleg.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 488
18 395
113
Nem, nem én döntőm el. De ez még az olyan fiatalkoruk ellenére is rendkívüli demenciával ápolt embereknek is nyilvánvaló kellene legyen, mint például te magad is vagy.
Nem mellékesen az is egy kisebb csoda, hogy téged ezzel a minden alapot nélkülöző arrogáns és személyeskedő stílusoddal még nem tettek kispadra. Aminek egyébként magam örülök is, mert nélküled, csak a valóságot olvasva sokkal szomorúbb és megrázóbb lenne az ukrán topic.

Az én stílusom személyeskedő, arrogáns...?

Olvassd már el mit írtál!
:D

Nem tetszik a véleményem, akkor jön a türhő stílus?

Miért kell ez?

Te beszélsz provokációról? sosem provokálok, csak berakok egy hírt, max reagálok :D Minden hozzászólásodban vigyorgó arccal fölényesen provokálsz mindenkit aki nem veled van...(hátha már végre valaki "anyázni" fog és jelentheted :D A válaszaid mindegyike egy flegma troll válasz! De persze igaza van a barátomnak....uncsi lenne ha nem lennél :D (megsúgom...attól hogy itt hangosabb vagy, még ugyanúgy sírás lesz a vége) :D

Sírni fogsz?
Sírjál!
 
  • Vicces
Reactions: fip7
Status
Not open for further replies.