Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
Elég érdekes, hogy frissen regisztrálva ez a default avatarom...

Avatar fronton be van kapcsolva a Gravatar támogatás is. Ezek szerint van azzal az email címmel, amivel ide regisztráltál Gravatar fiókod is, így a fórum onnan jeleníti meg az avatart.

Új regisztáltak esetében az az aktuális alapbeállítás, hogy a fórum egyből ránéz, hogy az emaillel van-e Gravatar fiók és ha van, akkor beállítja egyből avatarnak a Gravatart.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Nekem ezt írja a szu-27 topicnál:

File Not Found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try the following:

  • Check your spelling
  • Return to the home page
  • Click the Back button
 
M

molnibalage

Guest
Nekem ezt írja a szu-27 topicnál:

File Not Found
The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try the following:

  • Check your spelling
  • Return to the home page
  • Click the Back button
Ennek oka szerintem te böngésző kedvencenbe menthetted el és úgy próbálod elérni és nem a jelenlegi felületen kersztül. Viszont HTKA belső hivatkozásai megváltoztak, én legalábbis úgy látom.

Ha HTKA és topik névvel rákeresel a Google-ban, akkor látni fogja a kereső, de bármelyiket nyitod meg, file not found lesz. Kipróbáltam több topik névvel és ez lesz a vége. Az oldal működik rendesen, csak a te bookmarkod elavult helyre mutat...
 
M

molnibalage

Guest
A cikkeket és híreket viszont jól találja meg a kereső, többen is kipróbáltam. F-111, F-15, B-36. A B-36-nál ráadásul bónusz, hogy a topik és a cikk találat egymás alatt van a Google-ban. A cikket meg tudod nyitni, a fórunál meg file not found van.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
A Katin részben nem az utolsó Hsz szerinti sorredben vannak a topikok.

Most már igen. Az első 2 topic ki volt tűzve a lista tetejére korábban, az importáláskor jött ez a beállításuk is.

-----

A fórum migrálása kapcsán nem volt cél, hogy a régi URL címek az új megfelelőjükre mutassanak. A régi url-ekre most 404-es hibakódot ad vissza a webszerver, ennek hatására idővel kikopnak majd a Google találati listájából. Ezzel párhuzamosan zajlik a forum.htka.hu aldomain indexelése, jönnek majd be a találatok közé.
 
M

molnibalage

Guest
Ami még tényleg orvosolandó, hogy én úgy látom, hogy az ugrás az utolsó olvasatlanhoz csak akkor működik, ha a új hsz opción keresztül érkezel. Simán megnyitva a topikot nem az utolsó vagy nem arra az oldalra ugrik, ahol utoljára voltál, hanem az elsőre.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
Felírva ez is :) Itt is a fórumlistát megjelenítő sablon módosítása lesz a megoldás, ahogy arra is, hogy a listában ne az anno a topicot nyitó személy avatarja, neve legyen legelöl.

Addig is a topic neve előtti kis zöld ponttal az első olvastlan hozzászólásra ugrik.
 
M

molnibalage

Guest
Felírva ez is :) Itt is a fórumlistát megjelenítő sablon módosítása lesz a megoldás, ahogy arra is, hogy a listában ne az anno a topicot nyitó személy avatarja, neve legyen legelöl.

Addig is a topic neve előtti kis zöld ponttal az első olvastlan hozzászólásra ugrik.
Simán a topik nevére kattintva is, de csak akkor, ha az új hsz opcióval listázod ki. A sima fórum uton kerszetül nem próbáltam. Ha csak simán a fóruban lépkedsz és a topik nevére kattintasz - oldalszámok megjelennek - akkro viszont mindig az első oldalra ugrig és nem az utolsóra.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 838
30 982
113
Én fogtam egy képet netről, aminek jóval nagyobb a felbontása, és hagyta, hogy tologassam amerre akarom, hogy jó legyen. Nálam azt írja, hogy ajánlott legalább 200x200-as, de ami fel van nekem töltve az 1527x805 és megvan szinte a teljes magassága a képnek. Kb 800x800-ra teszem amit kezelni tud.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Mack
Nem küldtem el senkit sehová, nem akartam lámpavasra húzni sem, csak felhívtam a figyelmét a véleményeinek a nevetséges ellentmondására.
De ha nem szabad senkinek felhívni a figyelmét hogy két hsz.-e között ordító ellentmondás van, gyakorlatilag a 2x2= hol +4, hol-4, és ez csak attól függ hogy melyik topikban bizonygatná az igazát, akkor legyen ez a Te feladatod moderátori eszközökkel. Mert ha ezt nem oldod meg, akkor egy bizonyos időn túl ezzel lehet, hogy fel fogod számolni a "céget" (szerintem senki se jár szívesen olyan "könyvtárba" ahol csak gagyit lehet olvasni). Szerintem kár lenne érte.
emel
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and notaricon