Zenebutik

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 064
10 948
113
Jelenleg én se találtam a Yt-on,de időnként feldobálnak sok zenét,amit a hatalom nem szeret. Sokat le tudtam szedni,viszont én naponta nézem célirányosan,amit keresek.Szerencse kérdése,hogy mennyi idő után szedik le,van hogy egy nap,de van olyan is hogy hetekig fenn van.
Köszönöm,hogy szántál rá időt!

Előtúrom a Rac forumról!
 
  • Tetszik
Reactions: Flamand

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 874
13 369
113
Jó reggelt! Oroszországból jöttünk! (válasz a jó estét ukrajna vagyunk videóra)
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 947
21 695
113
Te biztos képbe vagy, segíts nekem!

Két zeneszámot keresek, korábban fent voltak a youtubeon is, de gondolom a buzeránsok hisztiztek, azt törölve lettek:

Division Germania - Anti Antifa
(ennek volt egy orosz nyelvű változata is, az talán még keményebb volt,mint a német,ha jól emlékszem)

Kraftschlag - 14 bullets

Ezeket szerinted megint a Rac forumról bányásszam elő vagy vajon fel vannak töltve yt-re is, hogy instant hallgathassam ?
Példát vehetnél työtyikém… @sixtus
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 874
13 369
113
Példát vehetnél työtyikém… @sixtus
A mondanivalóját szeretem Bratyó...tudod mik az érzéseim...de én zenét szórakozásból hallgatok, vagy lekesítésül! Tudod hogy nem vagyok komcsi...de az Orosz nép az más! A szívem, és ha visszapörgethetném az időt, akkor tudod hova húz! Ha tudnád hányszor gondoltam rá hogy lehetett volna másképp!!!!!!!!! De most ez van, és az általam vélt igazság mellé álltam!
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 947
21 695
113
A mondanivalóját szeretem Bratyó...tudod mik az érzéseim...de én zenét szórakozásból hallgatok, vagy lekesítésül! Tudod hogy nem vagyok komcsi...de az Orosz nép az más! A szívem, és ha visszapörgethetném az időt, akkor tudod hova húz! Ha tudnád hányszor gondoltam rá hogy lehetett volna másképp!!!!!!!!! De most ez van, és az általam vélt igazság mellé álltam!
Nem erre gondoltam, hanem hogy ilyen rettenet zenékre “dudorogsz” :D
 
  • Vicces
Reactions: sixtus

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 874
13 369
113
Nem erre gondoltam, hanem hogy ilyen rettenet zenékre “dudorogsz” :D
Ja ezekre pont nem :D De imádom a reklámjait :D De ilyenekr nem azért...A Szigetet lazán leatomoznám-lelkiismeretfurdalás nékűűű :D Egyszerűen annyi hogy mást (is szeretek)...de megértem amit Te szeretsz, és én is szeretem, és értem csak nem hallgatom... (fú ez bonyolult volt)--- (apropó....elegem van a haverodból @Flamand -ból....nem csináltam belőle titkot, megmondtam neki hogy befújom neked.... :D Szerinte TE karira sminkikészletet küldtél nekem) :D
 
  • Imádom
Reactions: Flamand

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 449
16 796
113
Ja ezekre pont nem :D De imádom a reklámjait :D De ilyenekr nem azért...A Szigetet lazán leatomoznám-lelkiismeretfurdalás nékűűű :D Egyszerűen annyi hogy mást (is szeretek)...de megértem amit Te szeretsz, és én is szeretem, és értem csak nem hallgatom... (fú ez bonyolult volt)--- (apropó....elegem van a haverodból @Flamand -ból....nem csináltam belőle titkot, megmondtam neki hogy befújom neked.... :D Szerinte TE karira sminkikészletet küldtél nekem) :D
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 947
21 695
113
Ja ezekre pont nem :D De imádom a reklámjait :D De ilyenekr nem azért...A Szigetet lazán leatomoznám-lelkiismeretfurdalás nékűűű :D Egyszerűen annyi hogy mást (is szeretek)...de megértem amit Te szeretsz, és én is szeretem, és értem csak nem hallgatom... (fú ez bonyolult volt)--- (apropó....elegem van a haverodból @Flamand -ból....nem csináltam belőle titkot, megmondtam neki hogy befújom neked.... :D Szerinte TE karira sminkikészletet küldtél nekem) :D
Hát ezt nem hiszem el amit @Flamand művel! Ne hagyd magad baszki! De tényleg! Mond meg neki, hogy volt még szempillaspirál is meg egy csomó más lányoknak való cucc is a csomagban!
 
  • Vicces
Reactions: Flamand and sixtus

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 064
10 948
113
Jóvan...síeltessétek akkor egymást :D :D :p :p :p :p :D
Sixtus, nyugtass meg, hogy ismered a Nekrogoblikont... ha nem, 30 fekvőtámasz, 50 navy seal!
Nem csak azért jó, mert kibaszott kemény zenét játszanak, hanem mert önmagukban a videóklippek is különböző történeteket mesélnek el John Goblikon életéből.


 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 874
13 369
113
Sixtus, nyugtass meg, hogy ismered a Nekrogoblikont... ha nem, 30 fekvőtámasz, 50 navy seal!
Nem csak azért jó, mert kibaszott kemény zenét játszanak, hanem mert önmagukban a videóklippek is különböző történeteket mesélnek el John Goblikon életéből.


Nem! Képzeld el hogy nem ismerem :D És tudod mit??? Nem is akarom ismerni mert nem érdekel :D Hadd mondjak én neked valamit! Fekvőtámaszt meg nem nyomok csak ha itt van mellettem egy mentős egység :D (ez olyan amcsi filmes párbeszéd reakció volt nem? Olyan typic ) :D (mondjuk kimaradt belőle az: "elmondom hogy mi lesz" ) :D
 
  • Imádom
Reactions: Molon Labe

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 064
10 948
113
Nem! Képzeld el hogy nem ismerem :D És tudod mit??? Nem is akarom ismerni mert nem érdekel :D Hadd mondjak én neked valamit! Fekvőtámaszt meg nem nyomok csak ha itt van mellettem egy mentős egység :D (ez olyan amcsi filmes párbeszéd reakció volt nem? Olyan typic ) :D (mondjuk kimaradt belőle az: "elmondom hogy mi lesz" ) :D
Talált! :cool:

--------------

Közösbe:

Régen sokat hallgattam az Alestormot (skótok), de ez most lesokkolt...nem tudtam, hogy van magyar kötődése a bandának :eek:
Az Istencsászár adjon nekik hosszú és boldog, egészségben és nőkben gazdag életet ezért a zeneszámért!

 
  • Tetszik
Reactions: Flamand

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
3 947
21 695
113
Nem! Képzeld el hogy nem ismerem :D És tudod mit??? Nem is akarom ismerni mert nem érdekel :D Hadd mondjak én neked valamit! Fekvőtámaszt meg nem nyomok csak ha itt van mellettem egy mentős egység :D (ez olyan amcsi filmes párbeszéd reakció volt nem? Olyan typic ) :D (mondjuk kimaradt belőle az: "elmondom hogy mi lesz" ) :D
Na pontosan ezért kaptad meg a kislányom smink készletét, mert ő 8 évesen 13-at tud csinàlni… még belegondolni is rossz hogy csicskítana téged… :D:D:D
 
  • Imádom
  • Szomorú
Reactions: Flamand and sixtus