Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
ahhoz képest jól tolod itt! :D
Postán küldöd be a kommenteket?
persze hiszen vidéki vagy.
Nálunk csak kinyomtatott internet van. Néha hozza a városból Csámpás Bözsikenéni unokája, az a ragyásképű Tóni gyerek. Az valami orvos lehet, mert mondta, hogy operátor. Na az szokta hozni-vinni az ilyen híreket. Aztán az megy kézről kézre; de mindig reméljük hogy Pusznyák Bélabányánknak nincs hasmenése, mert akkor bebugol a rendszer.
 

geseft

Well-Known Member
2019. február 20.
442
1 458
93
Egy klikkelés? 12 léps megnézni mi a Járvány topik utolsó friss hozzászólása az általad javasold módon.



12 Lépés

1. Beismertük, hogy tehetetlenek vagyunk a beképzeltségünkkel szemben – hogy életünk irányíthatatlanná vált.
2. Eljutottunk arra a hitre, hogy egy nálunk hatalmasabb Erő helyreállíthatja lelki egészségünket.
3. Elhatároztuk, hogy akaratunkat és életünket a saját felfogásunk szerinti Isten gondviselésére bízzuk.
4. Félelem nélkül mélyreható erkölcsi leltárt készítettünk magunkról.
5. Beismertük Istennek, magunknak és egy embertársunknak hibáink valódi természetét.
6. Teljességgel készen álltunk arra, hogy Isten megszabadítson bennünket mindezektől a jellemhibáktól.
7. Alázatosan kértük őt hiányosságaink felszámolására.
8. Listát készítettünk mindazokról, akiknek valaha kárára voltunk, és hajlandóvá váltunk mindnyájuknak jóvátételt nyújtani.
9. Közvetlen jóvátételt nyújtottunk nekik, ahol lehetséges volt, kivéve, ha ez sérelmes lett volna rájuk, vagy másokra nézve.
10 Folytattuk a személyes leltár készítését, és haladéktalanul beismertük, amikor hibáztunk.
12. Igyekeztünk ima és meditáció útján elmélyíteni tudatos kapcsolatunkat a saját felfogásunk szerinti Istennel, csak azért imádkoztunk, hogy felismerjük velünk kapcsolatos akaratát, és hogy legyen erőnk a teljesítéséhez.

E lépések eredményeként spirituális ébredést éltünk át, megpróbáltuk ezt az üzenetet molnibalagehoz eljuttatni, és ezeket az elveket életünk minden dolgában érvényre juttatni.


Szívesen segítettem eddig sokaknak, neked is a közösségben, ahol tudtam. A közösség tagjának lenni egy közsség célja, értelme. Látszik, hogy vannak akik csak a saját csodálatosságuk bűvöletében élnek. Ha defektet kap a kerékpárod szívesen segítek befoltozni a kereket, mérnök úr!
Ha az első oldalon, a topikok felsorolásánál az "utolsó hsz -tól eltelt idő" linkjére kattintasz, akkor egyből az utolsó hsz-ra dob
 
  • Hűha
Reactions: Veér Ispán
M

molnibalage

Guest
Egy másik megoldás a júzer pontszám, ami a hasznos posztok, lájkok és diszlájkok alapján kapható
Kb. 10 éve is értelmetlen volt.
Mai napig emlékszem, hogy 5 perc eltéréssel hárman írtunk egy MiG-31-es kommentet, kb szinte ugyanazt.
Én, Allesmor és még valaki.
Allesmor 0 diszlájk és sok láj, nálam sok lájk és 1/3 dislike.
Mert csak.

Semmire sem jó, amikor egyesek elvből nyomkodnak.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Én is pont így vagyok, de mint mondtam, max egymásban tudnánk gyonyorkodni,nem publikus képek, nem lementhetok.
Ott így van, és mukodik, gondolj ladára, panozra, ulippora, meg a több nevem senki felforgatóra.
Olyan személyes adatokat a GDPR-nak megfelelően nem akarsz kezelni, tárolni, és nem GDPR ide-vagy oda épp eszű ember nem bízik egy random weblapra, erős nyomás nélkül.
 
  • Tetszik
Reactions: FilcTroll

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 726
80 535
113
Kb. 10 éve is értelmetlen volt.
Mai napig emlékszem, hogy 5 perc eltéréssel hárman írtunk egy MiG-31-es kommentet, kb szinte ugyanazt.
Én, Allesmor és még valaki.
Allesmor 0 diszlájk és sok láj, nálam sok lájk és 1/3 dislike.
Mert csak.

Semmire sem jó, amikor egyesek elvből nyomkodnak.
Akkoriban sokat "vitakoztál" a kommentelőkkel. Viszont te voltál az első a fórumon, aki nyíltan felvállalta a nyilvánosságot, amikor kiposztoltál magadról egy képet, ahol sört iszol. Arra emlékszel? :)
 
  • Hűha
Reactions: ogretankHU

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 026
66 477
113
Így végigolvasva a sok egymásnak kedveskeső okosságot, szerintem @Tcat , egyszerűen csak rendszeresíts egy fekete autós brigádot, akik első figyelmeztetésnek kimennek a delikvenshez és összeverik a szeme láttára a családját, aztán vetessék le az összes pénzt vele a számlájáról, törjék el a lábait, közöljék vele, hogy tudjuk hol laknak anyádék és vegyék el egy hétre a gépét meg a telefonját, hogy ne tudjon ide írni. Az összes bannáci elégedett lenne azt hiszem. :D
 
M

molnibalage

Guest
Viszont te voltál az első a fórumon, aki nyíltan felvállalta a nyilvánosságot, amikor kiposztoltál magadról egy képet, ahol sört iszol. Arra emlékszel? :)
Bevallom nem.
Én úgy emlékeztem, hogy 2012-es ostravai beszámolón látszódtam először arccal.
 
K

kamm

Guest
Troll szűrőnek már 2000 forint éves tagdíj is elég lenne. (egy doboz cigi vagy egy nagy mekis menü ára kb.)
Mondjuk akkor barmi eleg, mert $1 dijat sem fognak azok kifizetgetni, akiket hetek alatt kitiltanak orokre spam miatt stb.
Ettol fuggetlenul a fizetosse tetel szerintem egy ostobasag lenne, azzal gyorsan kinyirnad a momentumot, amit a Zrinyi hozott ide...
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson and Pogány
Status
Not open for further replies.