Pont annyi, mint amennyi felhatalmazásuk volt ott lenni.![]()
![]()
![]()
![]()
oroszoknak milyen felhatalmazásuk van ott lenni?
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Pont annyi, mint amennyi felhatalmazásuk volt ott lenni.![]()
![]()
![]()
![]()
Ők mindenkivel más frekin kommoznak....Miért van a málhamellényén három rádió az valami státusz szimbólum lehet arrafelé, mint a II világháborúban az orosz katonáknak az óra.....![]()
Ez szerintem tuti valami lőtéren felvett ATGM indítás volt.....Azt azért hozzáteszem hogy az ágyúcsű úgy esik le, mint egy darab......gerenda.....
A többit meg döntse el mindenki saját maga...
Az ukránoknak sztem már mind1. Viszont Oroszország a háborúval nap mint nap sok milliárd rubelt éget, plusz a szankciók.Tárgyalni mindig vanmiről, de napról napra jobb pozícióba kerülnek a ruszkikés egyre szorulnak vissza az ukránok. Hamar el fog tűnni a nagy arc ukrán részről...
Várj a hátát nem is láttuk lehet oda is felaggatott magára még vagy 3 db-t.....Ők mindenkivel más frekin kommoznak....
Más a szárazföld, más a légierő, más a flotta.
Így is nehezítik az ellenséges porszívózást.
Érdekes észrevétel....Nagy ember, jó katona volt.
Harcmezön nem tudtâk elkapni se öt, se Motorlát. Aztân alattomosan meggyilkolták öket a szemetek. Azóta nem kivânok semmi jót az ukrânoknak.
Ez a rengeteg kukorica vetni vagy állatok számára lesz? Bocs, de hülye vagyok az agráriumhoz.![]()
Még ma betiltják a gabonakivitelt Magyarországról
www.vadhajtasok.hu
Gabonakivitel a haboru miatti gabonaarak brutal emelkedese es varhato emeljedes miatt betiltva itthonrol. Sok ojropai orszag xarban lesz iden. Oroszorszag Kinaba szallit, Ukrajna nem fog aratni, marad az Eu-nak a roman meg a franszoa.
En meg vettem gyors egy oraja 10 mazsa kukoricat kez alatt 60000-ert, bekeszletezunk szepen mindenbol.
Pont olyan mint nekünk lenne az elcsatolt területeken ha volna hozzá olyan erőnk katonailag ! Amúgy úgy hívják ezt , hogy az ősiség jogán !oroszoknak milyen felhatalmazásuk van ott lenni?
Lehet humoros, de a harctéren hasznos.Ez szerintem tuti valami lőtéren felvett ATGM indítás volt.....
Akkor lesz puliszka évekig?![]()
Még ma betiltják a gabonakivitelt Magyarországról
www.vadhajtasok.hu
Gabonakivitel a haboru miatti gabonaarak brutal emelkedese es varhato emeljedes miatt betiltva itthonrol. Sok ojropai orszag xarban lesz iden. Oroszorszag Kinaba szallit, Ukrajna nem fog aratni, marad az Eu-nak a roman meg a franszoa.
En meg vettem gyors egy oraja 10 mazsa kukoricat kez alatt 60000-ert, bekeszletezunk szepen mindenbol.
MotorolaORB Sparta a volnovachai harcokban. Kérdezem a régi, stabil csapat tagjaitól, akik követték 2014-ben az eseményeket itt a fórumon. Emlékeztek ki volt a Sparta zászlóalj parancsnoka?
VK | VK
vk.com
Ez is az egyik érthetetlen dolgok közül..
Ukrajnában valami készletezve,tárolva 2-3 hónapra?
Papíron max....
Egyrészt az ukrán légvédelem "gerilla üzemmódban" még működik.Egyébként hol van az orosz légierő? Azt gondolnám, hogy sok precíziós légicsapással tudnának gyors és kevésbé civil áldozatokkal járó csapásokat mérni.
A mai napig létezik."Nyíltparancs" ??????
Olyan az első vonalban már 20 éve sem volt....
Valamelyik nap egyik rádióban azt emlegette valaki, hogy már tízen éve látott olyan nyugati (nem hivatalos) elemzést, hogy az oroszokat nem szabad provokálni Ukrajna NATO csatlakozásával, mert kénytelen lesz katonailag beavatkozni. Ezen gondolkodva arra jutottam, az USA vezetése könnyen juthatott arra az álláspontra, hogy ez egy olyan lehetőség, amit nem szabad kihagyni. Felbíztatják Ukrajnát a nyugathoz és NATO-hoz csatlakozás lehetőségével. Az oroszoknak két lehetősége van. Duzzognak, de beletörődnek abba, hogy a NATO ott állomásozhat a puha alhasuknál, folyamatosan sakkban tartva. Ebben az esetben USA nyert. A másik lehetőség, hogy nem hagyjak (ahogy USA sem engedte a kubai rakétatelepítést), történik, ami történt. Jönnek rájuk a szankciók, gazdasági recesszió, anarchia, puccs, orosz nemzeti vagyon tulajdonos váltása, stb. USA még inkább nyer. Mindenképpen nyer, kivéve, ha Putyin mindent veszni lát és a „dögöljön meg a szomszéd tehene is” elv alapján atommal akar egyenlíteni.Csak rá kell nézni Európa térképre és látni lehet, hogy ki fenyeget ki. Abban azért megegyezhetünk, hogy Ukrajna USA. és a nyugat előretolt bástyája lett a Majdani cirkusz után. Gondolom te sem örülnél ha a buckalakók a spájzodban randalíroznának. Bidéék mennyire lennének boldogok ha sz Otoszok az Irániak, Észak-koreaiak a Mexikói-öbölben hadgyakorlatoznának?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..