Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 630
46 730
113
Nekem olyan kérdésem lenne @Tcat , hogy a Magyar fejlesztési topicból eltünt egy pár hozzászólás, ami a HM GDP 2%-os költségvetésével volt kapcsolatos.
@Terminator belekérdezett egy marhaságot, amire @SilvioD röviden frappánsan válaszolt. Abban a pillanatban nem volt időm kifejtősen válaszolni rá, csak smile-ztam mindkét hozzászólást. Most meg mire válaszolnék, mindkettő eltűnt.

Nem hoznám elő ezt a dolgot, ha korábban nem egy kisértetiesen hasonló helyzetben az én kommentem is hasonlóan el nem tűnt volna (visszajelzés, és nyom nélkül). Május 4.-én erre privátban rá is kérdeztem nálad, mert nem igazán hittem a szememnek. Akkor nem jött válasz tőled, amit az elfoglaltságnak tudtam be. Nem basztattalak.
Ezután a Május 11-én homályos emlékeim szerint ez a kommentem átírásra került. Konkrétan - ahogy emlékszem - törlésre került egy része, amiben finoman köszörültem kicsit a nyelvem @Terminator -on. A hozzászólásba akkor be is volt idézve @Terminator kérdése a piacra jutással kapcsolatban. Na ennek a résznek jelenleg híre hanva sincs. Kettővel előtte viszont ott van @SilvioD hozzászólása, ami a "piacra jutást" szóba hozza. Az én magyarázó hozzászólásom nem az övére íródott, hanem @Terminator naív kérdésére.

Nem vagyok benne biztos, hogy ez jó irány, hogy egy moderátor jogosultságú felhasználó a saját szája íze szerint nyúl bele a komment folyamba, vagy AKÁR egy hozzászólásba. Az előzőt meg is érteném, hogyha nem a saját ázsiójának javításáról lenne szó, de utóbbi már számomra elfogadhatatlan. o_O:confused:
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 509
10 097
113
Olyan kérdésem lenne,hogy az óránkénti 2 hsz-t át tudnátok e állítani napi limitre, ugyanis nappal építem a demokráciát,fizetem az adót,így nem érek rá kommentelni,este van 1,max 2 órám,és már halmozottan hátrányos helyzetbe is kerültem a 0-24 kommentelőkhöz képest,ha kettőnél több kommentre óhajtok válaszolni.
Köszi.
Egy kommenttel 100 kommentre is lehet válaszolni... :) Kulcs: +Idézet gomb.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Igazad van, de munkaköri tapasztalat, hogy a felnőtteket nem igazán lehet nevelni sőt leginkább semennyire, tanulni is nehezebben megy, így az marad, hogy olyan helyre, felületre kell őket terelni ahol kedvükre iszapbirkózhatnak. Ennyi.
A rizsföldre gondolsz?

Pol-Pot.jpg
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 497
18 453
113
Érdekes, vannak akik hozzájutnak az "orosz oldal" híreihez is. Azt a tényt, hogy pl. Téged azok nem érdekelnek azt elfogadom. Viszont így a számok mégiscsak azt mutatják amit sokan sokféleképpen már éreztettünk Veled...
A döntés a Tiéd, Ulippo-i babérokra törsz Kijev szellemén is túltéve, vagy maradsz az az igazi @Wilson ,akit anno megismertünk, és hozod nekünk a "propimentes" híreket Ukrajnából.

Hogy néz ki a "propimentes" hír Ukrajnából?
Nagyon számít, hogy ki teszi be a hírt, mert már mindenki előítéletes, így a közlő alapján mennek a reakciók, nem a hír tartalma alapján.

Hirtelen egyetlen semleges fórumtàrs sem ugrik be, abból a topicból.
:(

Viszont a stílus taszító, és feltűnően az egyik oldal képviselői azok, akik sárba döngolik a színvonalat.
Ezzel az egész fórum közösségnek kárt okoznak, talán ez a legszomorúbb.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Hogy néz ki a "propimentes" hír Ukrajnából?
Nagyon számít, hogy ki teszi be a hírt, mert már mindenki előítéletes, így a közlő alapján mennek a reakciók, nem a hír tartalma alapján.

Hirtelen egyetlen semleges fórumtàrs sem ugrik be, abból a topicból.
:(

Viszont a stílus taszító, és feltűnően az egyik oldal képviselői azok, akik sárba döngolik a színvonalat.
Ezzel az egész fórum közösségnek kárt okoznak, talán ez a legszomorúbb.
És pont ezt az oldalt nem érik szankciók a moderátoroktól. Itt van példának pogány aki az alpári vulgáris stílusával már kiérdemelt egy eltávot (én ugyan ilyen stílusért teljesen jogosan kaptam 2 hónapot). De pogány nem egy elvetemült atlantista pista így ő egyenlőbb az egyenlőnél. Mit ad isten továbbra is ezen a színvonalon kommunikál.
De vannak még sokan akik nyilvánvalóan csak kötözködni járnak ide mint laci74 vagy csak odaböffögésekre futja mint papajoe. Aztán persze a színvonal csak tovább zuhan mert puha kézzel részlehajlóan nem lehet rendet tartani.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 921
22 498
113
Hogy néz ki a "propimentes" hír Ukrajnából?
Ha engem kérdezel elég egyszerűen leírtam ebben a beszélgetésben.
Viszont a stílus taszító, és feltűnően az egyik oldal képviselői azok, akik sárba döngolik a színvonalat
Hidd el, ha akarnám elő tudnám adni az 'ártatlan', objektív, kimért, nyugodt, megfontoltan fogalmazó csak híreket hozó faszagyereket úgy, hogy a posztjaimmal egy óra alatt kiborítanám a 'másik oldalt' kb. az agyérgörcsig,...;)
Csak nekem ez sosem volt célom, de időm, energiám se lett volna rá. Valakinek viszont van. Elég jól számszerűsítve lett btw. Az ő dolga. Ennyi a történet.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 245
67 211
113
És pont ezt az oldalt nem érik szankciók a moderátoroktól. Itt van példának pogány aki az alpári vulgáris stílusával már kiérdemelt egy eltávot (én ugyan ilyen stílusért teljesen jogosan kaptam 2 hónapot). De pogány nem egy elvetemült atlantista pista így ő egyenlőbb az egyenlőnél. Mit ad isten továbbra is ezen a színvonalon kommunikál.
De vannak még sokan akik nyilvánvalóan csak kötözködni járnak ide mint laci74 vagy csak odaböffögésekre futja mint papajoe. Aztán persze a színvonal csak tovább zuhan mert puha kézzel részlehajlóan nem lehet rendet tartani.
Szíves türelmüket és elnézésüket kérjük.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0
W

Wilson

Guest
Ha engem kérdezel elég egyszerűen leírtam ebben a beszélgetésben.

Hidd el, ha akarnám elő tudnám adni az 'ártatlan', objektív, kimért, nyugodt, megfontoltan fogalmazó csak híreket hozó faszagyereket úgy, hogy a posztjaimmal egy óra alatt kiborítanám a 'másik oldalt' kb. az agyérgörcsig,...;)
Csak nekem ez sosem volt célom, de időm, energiám se lett volna rá. Valakinek viszont van. Elég jól számszerűsítve lett btw. Az ő dolga. Ennyi a történet.
Néha azt gondolom, hogy valamennyire kiismertem az emberi természetet de mindig rá kell, hogy jöjjek, hogy fogalmam sincs róla, hogy kiben mi rejtőzik.....
 
  • Tetszik
Reactions: Kopi2000

paul64

Well-Known Member
2013. február 27.
281
1 342
93
És pont ezt az oldalt nem érik szankciók a moderátoroktól. Itt van példának pogány aki az alpári vulgáris stílusával már kiérdemelt egy eltávot (én ugyan ilyen stílusért teljesen jogosan kaptam 2 hónapot). De pogány nem egy elvetemült atlantista pista így ő egyenlőbb az egyenlőnél. Mit ad isten továbbra is ezen a színvonalon kommunikál.
De vannak még sokan akik nyilvánvalóan csak kötözködni járnak ide mint laci74 vagy csak odaböffögésekre futja mint papajoe. Aztán persze a színvonal csak tovább zuhan mert puha kézzel részlehajlóan nem lehet rendet tartani.
Te beszélsz színvonalról? "
Nincs valahol egy ruszki kiskatona akit leszophatsz hogy valami értelmesre használd a szád te patkány? Mellesleg szeretném megjegyezni az összes fasszopó ruszki bérencnek vagy ruszkifannak hogy ha a dolgok el fognak fajulni mind el lesztek kapva. Szar semmirevaló férgek vagytok akik egy idegen ország seggét nyaljátok, nem tartalak titeket még embernek se.
Grgly meg a többi modi, ti meg hagytátok hogy ez sok hülye meg bérfirkász eltérítse a fórumotokat már vagy 9 éve, ugyanolyan szarfaszúak vagytok mint a fentiek.
Basszom alássan mindőtök anyját. " Ez után a hozzászólásod után?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 048
54 171
113
És pont ezt az oldalt nem érik szankciók a moderátoroktól. Itt van példának pogány aki az alpári vulgáris stílusával már kiérdemelt egy eltávot (én ugyan ilyen stílusért teljesen jogosan kaptam 2 hónapot). De pogány nem egy elvetemült atlantista pista így ő egyenlőbb az egyenlőnél. Mit ad isten továbbra is ezen a színvonalon kommunikál.
De vannak még sokan akik nyilvánvalóan csak kötözködni járnak ide mint laci74 vagy csak odaböffögésekre futja mint papajoe. Aztán persze a színvonal csak tovább zuhan mert puha kézzel részlehajlóan nem lehet rendet tartani.



Böff...
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: megazez and fip7

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 991
19 331
113
Nekem olyan kérdésem lenne @Tcat , hogy a Magyar fejlesztési topicból eltünt egy pár hozzászólás, ami a HM GDP 2%-os költségvetésével volt kapcsolatos.
@Terminator belekérdezett egy marhaságot, amire @SilvioD röviden frappánsan válaszolt. Abban a pillanatban nem volt időm kifejtősen válaszolni rá, csak smile-ztam mindkét hozzászólást. Most meg mire válaszolnék, mindkettő eltűnt.

Nem hoznám elő ezt a dolgot, ha korábban nem egy kisértetiesen hasonló helyzetben az én kommentem is hasonlóan el nem tűnt volna (visszajelzés, és nyom nélkül). Május 4.-én erre privátban rá is kérdeztem nálad, mert nem igazán hittem a szememnek. Akkor nem jött válasz tőled, amit az elfoglaltságnak tudtam be. Nem basztattalak.
Ezután a Május 11-én homályos emlékeim szerint ez a kommentem átírásra került. Konkrétan - ahogy emlékszem - törlésre került egy része, amiben finoman köszörültem kicsit a nyelvem @Terminator -on. A hozzászólásba akkor be is volt idézve @Terminator kérdése a piacra jutással kapcsolatban. Na ennek a résznek jelenleg híre hanva sincs. Kettővel előtte viszont ott van @SilvioD hozzászólása, ami a "piacra jutást" szóba hozza. Az én magyarázó hozzászólásom nem az övére íródott, hanem @Terminator naív kérdésére.

Nem vagyok benne biztos, hogy ez jó irány, hogy egy moderátor jogosultságú felhasználó a saját szája íze szerint nyúl bele a komment folyamba, vagy AKÁR egy hozzászólásba. Az előzőt meg is érteném, hogyha nem a saját ázsiójának javításáról lenne szó, de utóbbi már számomra elfogadhatatlan. o_O:confused:
a minap hasonló furcsaságra az volt a magyarázat, hogy áthelyeződtek kommentjeim (és valóban), a motor pedig nem értesít, pedig kéne neki.

Nem lennék meglepve, ha így jártál volna, szóval nyugavér, én is felkaptam a vizet akkor. :)
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 630
46 730
113
a minap hasonló furcsaságra az volt a magyarázat, hogy áthelyeződtek kommentjeim (és valóban), a motor pedig nem értesít, pedig kéne neki.

Nem lennék meglepve, ha így jártál volna, szóval nyugavér, én is felkaptam a vizet akkor. :)
A megcsonkított komment a helyén maradt. Magától a motor nem vesz ki részeket! o_O
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Te beszélsz színvonalról? "
Nincs valahol egy ruszki kiskatona akit leszophatsz hogy valami értelmesre használd a szád te patkány? Mellesleg szeretném megjegyezni az összes fasszopó ruszki bérencnek vagy ruszkifannak hogy ha a dolgok el fognak fajulni mind el lesztek kapva. Szar semmirevaló férgek vagytok akik egy idegen ország seggét nyaljátok, nem tartalak titeket még embernek se.
Grgly meg a többi modi, ti meg hagytátok hogy ez sok hülye meg bérfirkász eltérítse a fórumotokat már vagy 9 éve, ugyanolyan szarfaszúak vagytok mint a fentiek.
Basszom alássan mindőtök anyját. " Ez után a hozzászólásod után?
Így van palikám ha az egészet belinkelted volna akkor nyilvánvaló lenne hogy én ezért két hónapot kaptam, ellenben a kis pogányotokkal akin úgy látszik nem fognak a szabályok. Valahogy ez lemaradt mi? Gondolom egyetértesz azzal hogy ez a stílus elfogathatlan ha már példának hoztad. Gondolom akkor pogány ilyen hozzászólásait is elítéled:
Az ilyen bölcs emberek mint te többet ártottak mint akármelyik hadosztály. Mi a nemzet alapja itt Magyarországon, a gyökere te segghülye fasz? Semmi mással nem foglalkozik ebben a kérdésben az szdsz-es szellemetek oly régóta, csak hogy megmagyarázza hogy a magyar nemzetet és annak Kárpát-medencei államát megalapító magyarok azok nem magyarok ám, csak minden más. Betolsz egy ilyen hányadékot ide utána mire gondolsz, mi a magyar nemzet? Á izé, ööö óvasztótégely, mer mondták?

Ki a faszomtól fogod beszerezni azonnalra a kibaszott gázt es a kibaszott olajat baszdmeg, ha ez bekövetkezik. Hetek óta kérdezzük és még mindig csak a misztikus wir schaffen das van vele szemben. Ki és milyen úton fogja honnan leszállítani ezt? Tereles nélkül, országot, gáz és / vagy olajmezőt, szállítóflottát és / vagy vezetéket nevezz meg baszdmeg! A faszom tele van mar a faszsággal
Na palikám mi erről a véleményed?
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 245
67 211
113
Így van palikám ha az egészet belinkelted volna akkor nyilvánvaló lenne hogy én ezért két hónapot kaptam, ellenben a kis pogányotokkal akin úgy látszik nem fognak a szabályok. Valahogy ez lemaradt mi? Gondolom egyetértesz azzal hogy ez a stílus elfogathatlan ha már példának hoztad. Gondolom akkor pogány ilyen hozzászólásait is elítéled:



Na palikám mi erről a véleményed?
Valószínűleg nem ítéli el a kontextus olyan mértékű ismeretében, mint a tiédnél is, amit elítél. :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: arcas
Status
Not open for further replies.