[HUN] Pzh 2000 HU

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Autodidaktakatona

Well-Known Member
2019. január 13.
1 561
7 006
113
Pzh 2000 "autóskártya"

r5T7dXS.png

Valamelyik spéci lövedékkel nem 65 km volt a max elméleti lőtáv?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 149
119 595
113
Melyikben van annyi automatika, mint ebben?
Melyiknek bír sokkal többet a csöve? A paladinnak?
Melyik szopatta be jobban a ruszkit a lőtávjával, pontosságával? A tuzzgyorsasagaval? A Krab?

Akkor melyiket is kell fikázni? Kinek az érdeke, hogy roszhirét keltsék?

Katonaként kellene gondolkodnod, nem teremőrként, mielőtt beugatsz. ;)
Ugyanis propaganda szándék volt a kommentben, amire reagáltam.

De osszad meg velünk, miért szar a Pzh, ha egyszer ott voltál, ahol ma először lőttünk. :)
@Kulso_54 nek elég negatív a véleménye évek óta a magyar honvédségről és én emlékszem erre, mivel többször is kifejtette.. nem pedig az orosz propaganda elleni képzelt online kereszteshadjárat mindenre felkent szent őrültjeként ténykedek..
Értem hogy neked a propanganda háborún kívül nem maradt más hobbid de engedtessék már meg hogy ne eszerint legyen tematizálva az egész búval baszott fórum.. arra ott a többi félkegyelmű játszódársad az ukrán topikban.

A Pzh2000 általános topikjában leírtam, hogy ezek eleve első sorozatos, és azóta tartalékba tett ki tudja milyen állapotban 0 karbantartói háttérrel az ukránoknál

Aki akarja elolvassa ott.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 478
18 386
113
@Kulso_54 nek elég negatív a véleménye évek óta a magyar honvédségről és én emlékszem erre, mivel többször is kifejtette.. nem pedig az orosz propaganda elleni képzelt online kereszteshadjárat mindenre felkent szent őrültjeként ténykedek..
Értem hogy neked a propanganda háborún kívül nem maradt más hobbid de engedtessék már meg hogy ne eszerint legyen tematizálva az egész búval baszott fórum.. arra ott a többi félkegyelmű játszódársad az ukrán topikban.

A Pzh2000 általános topikjában leírtam, hogy ezek eleve első sorozatos, és azóta tartalékba tett ki tudja milyen állapotban 0 karbantartói háttérrel az ukránoknál

Aki akarja elolvassa ott.

Értem én, hogy neked a leugatáson kívül nem maradt más hobbi, de engedtessék már meg, hogy ne hagyjuk befolyásolni az ide tévedt olvasókat a mocskos háború hazugságaitól.
Így azt mondom, hogy ne az álhírek tematizálják a topicot.
Lényegtelen ki, miért terjeszt valótlanságot. Ez most pont egy háború miatti hangulatkeltés, ami az MH legújabb eszközeinek megbihpságat próbálja kétségbe vonni.
Tekintse, hogy nemzeti érdekünk, hogy a honvédelem fejlesztésének folyamatát ne akadályozzák, ezért sem hagyhatjuk , hogy teret kapjanak a fake news propaganda hírek.
Neked ez hivátasodból eredő kötelességed is.
Úgy hogy különösen szarul esik Tőled, hogy nekem esel a Pzh fikázása kapcsán.
Ha te okosan megirtad, akkor neki toljad, ne nekem. ;)
Ő a magyar Pzh-t, ezzel az MH-t fikázza.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 478
18 386
113
@Kulso_54 nek elég negatív a véleménye évek óta a magyar honvédségről és én emlékszem erre, mivel többször is kifejtette.. nem pedig az orosz propaganda elleni képzelt online kereszteshadjárat mindenre felkent szent őrültjeként ténykedek..
Értem hogy neked a propanganda háborún kívül nem maradt más hobbid de engedtessék már meg hogy ne eszerint legyen tematizálva az egész búval baszott fórum.. arra ott a többi félkegyelmű játszódársad az ukrán topikban.

A Pzh2000 általános topikjában leírtam, hogy ezek eleve első sorozatos, és azóta tartalékba tett ki tudja milyen állapotban 0 karbantartói háttérrel az ukránoknál

Aki akarja elolvassa ott.

Értem én, hogy neked a leugatáson kívül nem maradt más hobbi, de engedtessék már meg, hogy ne hagyjuk befolyásolni az ide tévedt olvasókat a mocskos háború hazugságaitól.
Ne az álhírek tematizálják a topicot.
Lényegtelen ki, miért terjeszt valótlanságot. Ez most pont egy háború miatti hangulatkeltés, ami az MH legújabb eszközeinek megbihatóságat próbálja kétségbe vonni.
Nemzeti érdekünk, hogy a honvédelem fejlesztésének folyamatát ne akadályozzák, ezért sem hagyhatjuk , hogy teret kapjanak a fake news propaganda hírek.
Neked ez hivátasodból eredő kötelességed is.
Úgy hogy különösen szarul esik Tőled, hogy nekem esel a Pzh fikázása kapcsán.
Ha te okosan megirtad, akkor neki toljad, ne nekem. ;)
Ő a magyar Pzh-t, ezzel az MH-t fikázza.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 570
8 167
113
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 248
14 112
113
Értem én, hogy neked a leugatáson kívül nem maradt más hobbi, de engedtessék már meg, hogy ne hagyjuk befolyásolni az ide tévedt olvasókat a mocskos háború hazugságaitól.
Ne az álhírek tematizálják a topicot.
Lényegtelen ki, miért terjeszt valótlanságot. Ez most pont egy háború miatti hangulatkeltés, ami az MH legújabb eszközeinek megbihatóságat próbálja kétségbe vonni.
Nemzeti érdekünk, hogy a honvédelem fejlesztésének folyamatát ne akadályozzák, ezért sem hagyhatjuk , hogy teret kapjanak a fake news propaganda hírek.
Neked ez hivátasodból eredő kötelességed is.
Úgy hogy különösen szarul esik Tőled, hogy nekem esel a Pzh fikázása kapcsán.
Ha te okosan megirtad, akkor neki toljad, ne nekem. ;)
Ő a magyar Pzh-t, ezzel az MH-t fikázza.
Így tényleg jobb mint az első változat. :D

Sokat finomítottál rajta.

A butaságot amit kulso45 írt aki ezt a topicot olvassa úgysem hiszi el.
Akkor se ha te szarozod a ruszki haditechnikai.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 149
119 595
113
Értem én, hogy neked a leugatáson kívül nem maradt más hobbi, de engedtessék már meg, hogy ne hagyjuk befolyásolni az ide tévedt olvasókat a mocskos háború hazugságaitól.
Így azt mondom, hogy ne az álhírek tematizálják a topicot.
Lényegtelen ki, miért terjeszt valótlanságot. Ez most pont egy háború miatti hangulatkeltés, ami az MH legújabb eszközeinek megbihpságat próbálja kétségbe vonni.
Tekintse, hogy nemzeti érdekünk, hogy a honvédelem fejlesztésének folyamatát ne akadályozzák, ezért sem hagyhatjuk , hogy teret kapjanak a fake news propaganda hírek.
Neked ez hivátasodból eredő kötelességed is.
Úgy hogy különösen szarul esik Tőled, hogy nekem esel a Pzh fikázása kapcsán.
Ha te okosan megirtad, akkor neki toljad, ne nekem. ;)
Ő a magyar Pzh-t, ezzel az MH-t fikázza.
A der spiegel hozta le a hírt ami cseppet sem vádolható oroszpártisággal. Van jogs emiatt szkeptikusnak lenni? Van
Ban jogod ezért lepropagandistázni?
Nincs.

A rosszindulatú fikázóhoz képest a bárminemű fanatikus hívőt én sokkal rosszabbul viselem sajnos.
 

efott1974

Well-Known Member
2022. március 11.
1 707
2 252
113
A der spiegel hozta le a hírt ami cseppet sem vádolható oroszpártisággal. Van jogs emiatt szkeptikusnak lenni? Van
Ban jogod ezért lepropagandistázni?
Nincs.

A rosszindulatú fikázóhoz képest a bárminemű fanatikus hívőt én sokkal rosszabbul viselem sajnos.
Ez egy teljesen a nagy könyv szerinti 2 pontos , kicsit kitartva , csontnélkül.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 478
18 386
113
Az a probléma, hogy az ukrán média terjeszti a PZH szarságát. o_O

Az a probléma, hogy valaki saját céljai érdekében oszt meg százszor, hivatkozik ezerszer egy hírre a száz közül. Próbál hangulatot kelteni. Tematizálni próbál.

Ezt miért nem idézgetik 1000 X ?
;)
Tök mindegy mi volt a forrás. Tök mindegy milyen céllal, tök mindegy milyen kattintós bulvár oldal.

 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 478
18 386
113
A der spiegel mièrt is mèrvadó haditechnikai tèmában???

A fanatikus hívő meg valószínűleg elolvasta a szakmai, általad is leírt èrvelèst, a karbantartás hiánya ès rongyosralövès miatt meghibásodható gépekről.


Szóval a fikázó(rosszindulatú fasz)ès fanatikus hívő(nem gondolkodó fasz) is csak azt èri el, szétbasszák a topikot.
Azt az alkalmat, hogy végre kb 20 v után szintet lèpett a honvédség.
Újra.


Na ezért vállalom, a pár nap eltiltást.

Mind @mindenen kívül mind @Kulso_54 bekaphatja a faszom mert egy ilyen pozitív hírt a két vadfasz negatívba fordít.

A stilusoddal feltette a pontra az i-t.
;)
Gratula.
Nekem is van véleményem sok vitáról, de kibírom elolvasás nélkül. :)
 
  • Vicces
Reactions: jimkirk

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 478
18 386
113
A der spiegel hozta le a hírt ami cseppet sem vádolható oroszpártisággal. Van jogs emiatt szkeptikusnak lenni? Van
Ban jogod ezért lepropagandistázni?
Nincs.

A rosszindulatú fikázóhoz képest a bárminemű fanatikus hívőt én sokkal rosszabbul viselem sajnos.

Én a nagyképű okoskodókkal vagyok így.
;)
Különösen, ha a Magyar Honvédséget járatják le.

A Dér Spiegel szenzáció hajhász újság. Sok mindent leír.
A kérdés ki, és miért próbál hangulatot kelteni.
Ezt tisztként tudhatnád.
Ha ötleted sincs, az baj. Ha tudod, hogy működik, és mégsem az MH érdekeit véded, az is.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
17 951
30 826
113
Melyikben van annyi automatika, mint ebben?
Melyiknek bír sokkal többet a csöve? A paladinnak?
Melyik szopatta be jobban a ruszkit a lőtávjával, pontosságával? A tuzzgyorsasagaval? A Krab?

Akkor melyiket is kell fikázni? Kinek az érdeke, hogy roszhirét keltsék?

Katonaként kellene gondolkodnod, nem teremőrként, mielőtt beugatsz. ;)
Ugyanis propaganda szándék volt a kommentben, amire reagáltam.

De osszad meg velünk, miért szar a Pzh, ha egyszer ott voltál, ahol ma először lőttünk. :)
G6-52ne
 
  • Tetszik
Reactions: mindenen kívül