Napi ablakonkiesés: forrás. 28 évesen már egy bank alelnöke, nem semmi karrier....
Egyébként pedig: nem a zuhanás számít, a leérkezés!".
Egyébként pedig: nem a zuhanás számít, a leérkezés!".
Huhh akkor idézem amit írtam...Tehát, komoly NATO haderő = törökök
Nem egy alkulat, hanem több, légerőből komplett bázisok, harci helikopterek, harckocsi alegységek vettek részt a puccsban
A fővárosban IS tűzharc volt, láttam éjjel nyomjelzőssel osztotta gépágyúval a belvárost pl. lázadó Ataka!
Nem CSAK a honvédelmi minisztert/vezérkari főnököt akarták elkapni, hanem a teljes vezetést megölni,élen Erdogannal!!!
Ismételten kérdezem tisztelettel, te mi a répáról beszélsz?! Ez sakk matt helyzet, miért erőlteted megmagyarázni azt, amit nem lehet?!
Na erről beszélek csak idő kérdése és elfogynak az érvek nálad és jön a személyeskedés,,,Jo akkor legyen igazad kedves Wilson, akkor Putyin nyomja meg a gombot..
Olyan veled "beszélgetni" mint smirglivel segget törölni, cseppet sem szórakoztató de legalább fájdalmas.
és nem, nem azért fogom abba hagyni, mert igazad van,hanem mert te vagy az az ember aki felfelé visít a hullámvasuton.
Nem lehet vele...2 napig próbáltam...csak kamuzik, ferdít, terel...jól csavarja...ez a szakmája...én abba is hagytam...nem érdemes...viszont nagyon nagy pozitívum, hogy bármit ír ide attól még nem változik a helyzet ukrajnában...tehát neki továbbra is szoppendáresz vanJo akkor legyen igazad kedves Wilson, akkor Putyin nyomja meg a gombot..
Olyan veled "beszélgetni" mint smirglivel segget törölni, cseppet sem szórakoztató de legalább fájdalmas.
és nem, nem azért fogom abba hagyni, mert igazad van,hanem mert te vagy az az ember aki felfelé visít a hullámvasuton.
Azt felőlem leírhatja hogy elfoglalták a Marsot
nem szabad leállni vele,,,, nulla változatok a wilik 
Hopsz kérem átakni a Nyugat Európa topikba, köszönömA "tezsvirek" közt gyorsan terjed a hír , Belgiumban is megkezdődött a balhé
Nem az érvek fogytak el, csak nem viszek az erdőbe fát, sem a hegyre homokot .. remélem érted, de ha nem az sem baj.Na erről beszélek csak idő kérdése és elfogynak az érvek nálad és jön a személyeskedés,,,
Ok a te döntésed ha nem akarsz "cipekedni", de miért kell személyeskedned?Nem az érvek fogytak el, csak nem viszek az erdőbe fát, sem a hegyre homokot .. remélem érted, de ha nem az sem baj.
Nem lehet vele...2 napig próbáltam...csak kamuzik, ferdít, terel...jól csavarja...ez a szakmája...
Wilson szerintem teljesen fogyasztható stílusban tolja. Az tény, hogy az ahogy ezt a török puccsot próbálja most magyarázni az orosz kamuval szemben, az viszonylag gyengére sikerült, de amúgy szerintem jó. Nem lép ki soha az udvarias szerepéből, s ez nagy pirospont. Bokitól pl. szerintem jobban tolja, mert Boki már volt flegma, nagyképű, és arrogáns is, Wilson legtöbbször csak válaszolgat az ilyenekre.Jótól nagyon messze van, de kis ország kis agitációs osztály.
Chug-on időnként feltűnik egy kanadai propagandista, na az még az autisták tiszteletét is kivívta, néha egész estés csörtéket tolnak.
Na ő jól csavarja.
Figyelj már nem unod vádaskodást? Legyen már benned annyi gerinc, hogy alátámasztod valamilyen forrással, bizonyítékkal, hogy én , hol kamuztam, ferdítettem a veled való diskurzusban..Nem lehet vele...2 napig próbáltam...csak kamuzik, ferdít, terel...jól csavarja...ez a szakmája...én abba is hagytam...nem érdemes...viszont nagyon nagy pozitívum, hogy bármit ír ide attól még nem változik a helyzet ukrajnában...tehát neki továbbra is szoppendáresz vanAzt felőlem leírhatja hogy elfoglalták a Marsot
nem szabad leállni vele,,,, nulla változatok a wilik
![]()
Mondja ez az aki nem is olyan régen még szakmányban tolta fel a fórumba a legvadabb orosz bulvár szintű propagandát...Jótól nagyon messze van, de kis ország kis agitációs osztály.
Chug-on időnként feltűnik egy kanadai propagandista, na az még az autisták tiszteletét is kivívta, néha egész estés csörtéket tolnak.
Na ő jól csavarja.
.Ok a te döntésed ha nem akarsz "cipekedni", de miért kell személyeskedned?
A kérdéses az elmúlt 1,5 hónap fizetése.A PMC "Wagner" szentpétervári vezetőjének információs erőforrásainak munkatársait tájékoztatták a projektek lezárásáról és a feloszlásról.
Nézd más szemszögből! Az egyiket csak seggnyalással lehet kissé irányítani, a másik dokumentáltan nem tudja , hogy hol van, ki a családtagja, szellemekkel fog kezet stb. Az egyiknél akkor van baj, ha meghal, a másiknál, ha él. Vajon a kettő közül melyik jelent ma nagyobb fenyegetést a Földön élőkre?Nagyon nem ugyanaz a helyzet ezzel kapcsolatban az USA-ban és Oroszországban, Binden kezében koránt sincs és a rendszer miatt nem is lehet akkora hatalom mint Putyin kezében, ráadásul ha Bindennel történik valami az nem jelent gondot az USA-ban a rendszer működik tovább, ezzel szemben ha Putyin kidől a sorból az egyszemélyes rendszere összedől és nagy az esélye, hogy hatalmi harcok kezdődnek ami nem egy biztató hír a világ számára...
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..