Átöltöztették őket gondolom azok a rongyokat amik rajtuk voltak,össze-viszza szarták hugyozták már a félelemtől.a füles biztosan.
Átöltöztették őket gondolom azok a rongyokat amik rajtuk voltak,össze-viszza szarták hugyozták már a félelemtől.a füles biztosan.
Avagy ha egy kreált "népcsoport" 0 önállóan értelmezhető kreatív/vezetői/értéktermtő/kultúrteremtő erővel bír (mert igazán csak helyi németekről/oroszokról/lengyelekről/zsidókról van szó), akkor a kisebbségi komplexusukat ilyen beteges módon élik meg (lásd felvidéki csehek és regáti albánok).Európa értékei.Csak remélni tudom,hogy az oroszok megtalálják ezt a litván szrrakást,egy ilyen vödörbe nyomják a fejét,és megetetik vele. https://x.com/MyLordBebo/status/1771885090827645049?s=20
Készséggel:Tudsz betenni forrást, hogy Belorusszia felé akarták elhagyni Oroszországot?
- Dollárjuk már nincs a kaproknak, a hrivnyát meg földughatnák, elkölteni nem lehet. Maradt a rubel.Nekem az a gyanús, hogy ezeknek a terroristáknak rubelt igértek és nem mondjuk grivnyát.
Készséggel:
Ez lenne a késes aljadék,ha jól látom a tökeibe áramot vezettek. https://x.com/TobiAyodele/status/1771926703448719570?s=20
Megvolt a választás. Azt nyilván szabad szemmel is jól látni bárhonnan, hogy az ukránokkal való faszkodást a lehető leghamarabb le kéne zárni - nem elég hogy sok pénzbe/húsba/reputációba kerül, de fedő alatt tartani egy népet sokáig nem az a nap ötlete... Tegnap lövöldözés, utána tadzsik terroristák, utána kiderül hogy Ukrajnába akarnak szökni, utána kiderül hogy a tadzsik elkövetők köszönik szépen, de el sem hagyták alsó-hátasztánt - szerencsére néhány pénzért megvásárolható szerencsétlen épp ráért.... Ha tippelnem kéne, legkésőbb holnap reggelre mindenért az ukránok lesznek a hibások és megindulhat egy bazi nagy totális bosszúhadjárat ennek szellemében. Gleiwitz rémlik valakinek? Persze ne legyen igazam, de ez attól kezdve bűzlik, hogy a nyomorultak pont Ukrajnába akartak szökni, ahol a határ szerencsére nincs aláaknázva sehol, egy darab drón nincs közel-távol és persze béke honol arrafelé...
Sajnálom a szerencsétlen áldozatokat, de engem eddig csak arról sikerült meggyőzni hogy valamiért nekik meg kellett halniuk - az igazi okok meg majd sokára fognak csak kiderülni és addig lesz még pár okozat aminek nem biztos hogy be kéne következnie. Persze az is lehet, hogy tényleg az ukránok gyógyszere gurult el- mindkét néptől simán kitelik egy ilyen.
Készséggel:
Nem néztem utána de Anton Bendarjevskij szerint az elfogás helyszíne sokkal közelebb van a belorzsz határhoz. Annyiból mindenképp logikus h az orosz ukrán határon azért alaposabb lehet a határőrizet mint beloruszia felé.
Az, hogy Anton nem néz rá a térképre, egy dolog. De te legalább nézd már meg, Moszkvából milyen utak vezetnek Belorussziába. Te, ha menekülsz, a leghosszabb utat választod? Szerintem ennél több eszed van.
Tehát szerinted Putyin vélt vagy valós hibája menti számos nyugati ország hibáját?
Lásd ladagrant 52 487-es hozzászólása. Betette a térképet, de ez csalóka, mert nem mutatja Moszkva és Belorusszia közötti úthálózatot.Ne kelljen visszaolvasnom, hol kapták el őket ?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..