Szállítógépek váltása a MH-nél

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 881
22 272
113
vilagos, hogy akar a vrazilt is rendelhetik, mondjuk valamifele latvanyos Bolsonaro-osszeborulas jegyeben, de lassuk be, borzaszto rizikos es raadasul a legelonytelenebb valasztas lenne.
Rizikóst még megértem valahol, de hogy a legelőnytelenebb,...az vicc. Engedd el ezt a marhaságot. Inkább üsd be a google-ba hogy amerika és KC, hátha...:)
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram
K

kamm

Guest
Rizikóst még megértem valahol, de hogy a legelőnytelenebb,...az vicc. Engedd el ezt a marhaságot. Inkább üsd be a google-ba hogy amerika és KC, hátha...:)

Nekem nem kell gugliznom, en komplex rendszereket tervezek, epitek es uzemeltetek 20+ eve, a brazil opcio messze a legelonytelenebb es legrizikosabb.
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 881
22 272
113
Nekem nem kell gugliznom, en komplex rendszereket tervezek, epitek es uzemeltetek 20+ eve, a brazil opcio messze a legelonytelenebb es legrizikosabb.
Mindezt egyedül. :rolleyes: Remélem icipici köze van repülőgép iparhoz vagy a hadianyag-gyártáshoz...:p
Le vagyok nyügözve a sok új lángelmétől itt a fórumon...
 
K

kamm

Guest
Mindezt egyedül. :rolleyes: Remélem icipici köze van repülőgép iparhoz vagy a hadianyag-gyártáshoz...:p
Le vagyok nyügözve a sok új lángelmétől itt a fórumon...

Termeszetesen nem, mert kepzeld, altalaban vezetoi beosztasban masokat is iranyitasz...

Nocsak, aruld mar el, megis mi koze a repulogep-beszerzesnek a hadianyagokhoz? :)

PS: nem igazan ertheto az sem, mi koze barminek ahhoz, ki "uj" es ki nem (a gyerekes, primitiv szemelyeskedest, mar nem is emlitem, az teged minosit, nem engem.)
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 881
22 272
113
Termeszetesen nem, mert kepzeld, altalaban vezetoi beosztasban masokat is iranyitasz...

Nocsak, aruld mar el, megis mi koze a repulogep-beszerzesnek a hadianyagokhoz? :)

PS: nem igazan ertheto az sem, mi koze barminek ahhoz, ki "uj" es ki nem (a gyerekes, primitiv szemelyeskedest, mar nem is emlitem, az teged minosit, nem engem.)
Gratulálok a kinevezésedhez, vezérigazgató úr. Egy apró megjegyzés: egy dolog amikor véleményt mondasz és egy másik amikor tényként közölsz valamit. A régi tagok már tudnak különbséget tenni;)

Térjünk vissza a témához...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 108
45 400
113
Arra fog kihegyeződni a válasz, hogy nem Atlas
Nem én lettem megszólítva, de szerintem keresd ki először a hozzászólásait.
Meg tudnád indokolni, miért lenne szerinted a KC-390 beszerzése a legelőnytelenebb választás (a rizikósat kihagyva, azt értem)?
A kc-390 technikai paraméterei alapján egy kiválló gép, számunkra majdnem tökéletes képességekkel. Ugyanakkor az ára már nem olyan baráti, mint amikor elindult a projekt.
De kb. ugyan az a helyzet vele mint a Lynx IFV-vel.
Még senki sem rendszeresítette. A portugálok erősen tárgyalásban vannak (bár a megdrágult és így nem túl vonzó ár miatt, nem állnak jól), és elvileg a csehek is beszálltak a KC programba, de mindkét helyen a visszalépés van most jelenleg terítéken.
Úgy pedig, hogy ki sem néz másik vevő a kontinensen, nem biztos, hogy van értelme nálunk dedikált rendszert kiépíteni 3 gépre.
Ha mégis beugrunk az ügybe úgy hogy nincs dedikált európai háttér, akkor csak úgy van értelme, ha a Boeing, mögé teszi a szervizhátteret és a logisztikát, mert macerás lenne Brazíliába hordani a gépeket.
A 26 tonnás teherbírás pedig elsősorban a mostanihoz (0) képest tűnik soknak, de az A400M-hez (37t) képest, nem az. Természetesen ez drasztikus különbségeket okoz a hatótávolságban is.
A KC-390:
23t-val kb. 2800km
Az A400M:
20t-val 6400km-t
30t-val 4500km-t tud.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 881
22 272
113
Ha mégis beugrunk az ügybe úgy hogy nincs dedikált európai háttér, akkor csak úgy van értelme, ha a Boeing, mögé teszi a szervizhátteret és a logisztikát, mert macerás lenne Brazíliába hordani a gépeket.
Biztos lehetsz benne, hogy mire KC lesz nálunk addigra ahhoz több köze lesz a Boeing-nak mint a braziloknak. Pápán már most komoly Boeing-os csapat van a C-17-re, a többit pörgesd tovább a fejedben
 
K

kamm

Guest
Biztos lehetsz benne, hogy mire KC lesz nálunk addigra ahhoz több köze lesz a Boeing-nak mint a braziloknak. Pápán már most komoly Boeing-os csapat van a C-17-re, a többit pörgesd tovább a fejedben

Ez a "biztos lehetsz benne" egy igen szorakoztato erv, a "porgesd tovabb a fejedben" prolitempo meg kulonosen hatasos...
 
K

kamm

Guest
Nem én lettem megszólítva, de szerintem keresd ki először a hozzászólásait.

A kc-390 technikai paraméterei alapján egy kiválló gép, számunkra majdnem tökéletes képességekkel. Ugyanakkor az ára már nem olyan baráti, mint amikor elindult a projekt.
De kb. ugyan az a helyzet vele mint a Lynx IFV-vel.
Még senki sem rendszeresítette. A portugálok erősen tárgyalásban vannak (bár a megdrágult és így nem túl vonzó ár miatt, nem állnak jól), és elvileg a csehek is beszálltak a KC programba, de mindkét helyen a visszalépés van most jelenleg terítéken.
Úgy pedig, hogy ki sem néz másik vevő a kontinensen, nem biztos, hogy van értelme nálunk dedikált rendszert kiépíteni 3 gépre.
Ha mégis beugrunk az ügybe úgy hogy nincs dedikált európai háttér, akkor csak úgy van értelme, ha a Boeing, mögé teszi a szervizhátteret és a logisztikát, mert macerás lenne Brazíliába hordani a gépeket.
A 26 tonnás teherbírás pedig elsősorban a mostanihoz (0) képest tűnik soknak, de az A400M-hez (37t) képest, nem az. Természetesen ez drasztikus különbségeket okoz a hatótávolságban is.
A KC-390:
23t-val kb. 2800km
Az A400M:
20t-val 6400km-t
30t-val 4500km-t tud.

Errol van szo. Roviden ugy osszegeznem, hogy ugyanugy nem hozza a speckokat, amiket a politika eloirt, mint a Super Hercules, viszont legalabb abszolut kiforratlan, semmilyen europai bazis nincs mogotte, senki nem hasznalja, nincs hozza semmifele uzemeltetesi hatter, tapasztalat, meg egy atlagos szervizeles is a bolygo tuloldalarol igenyelne alkatreszt, szerelot stb. Az mar csak hab a tortan, hogy mivel egyetlen leszallitott darab nem letezik, igy keptelenseg barmit megtudni rola elore, kiserleti nyul lennenk, de ez mar a riziko terulete. Egy hajmereszto otlet, ugy, ahogy van.

PS: a Boeing penzt akar csinalni es nagyon kicsi az eselye, hogy 3 darabos rendelesert hajlandoak lennenek egy konszignacios raktarat letrehozni Papan egy altaluk teljesen ismeretlen, uj gepre...
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 108
45 400
113
...meg egy atlagos szervizeles is a bolygo tuloldalarol igenyelne alkatreszt, szerelot stb.
Ebben azért megvédeném, mert az Embraernek vannak európai partnerei, akik a polgári gépeik szervizét el tudják végezni. (Nekem is utánna kellett néznem) Persze a Boeing is sokat fog tudni segíteni ebben. Ezzel együtt ezt a típust szépen el kell vinni az amerikaiaknak. Csapatpróbázni vele. Üzemeltetni 10+-os darabszámban. Esetleg a polgári verziójával több 100000km lerepülni. Majd a pozitív tapasztalatok miatt szeretni, a negatívok alapján fejleszteni, és ezek után majd szépen itthonra meg lehet rendelni....
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
37 498
72 471
113
Ebben azért megvédeném, mert az Embraernek vannak európai partnerei, akik a polgári gépeik szervizét el tudják végezni. (Nekem is utánna kellett néznem) Persze a Boeing is sokat fog tudni segíteni ebben. Ezzel együtt ezt a típust szépen el kell vinni az amerikaiaknak. Csapatpróbázni vele. Üzemeltetni 10+-os darabszámban. Esetleg a polgári verziójával több 100000km lerepülni. Majd a pozitív tapasztalatok miatt szeretni, a negatívok alapján fejleszteni, és ezek után majd szépen itthonra meg lehet rendelni....

A lengyeleknél épp azzal érvel a Embrear, hogy a LOT-nak milyen sok Embraer gépe van és azokkal milyen jó tapasztalataik vannak. Ferihegyen is biztos van egy olyan cég, akinek meg van az Embraer gépekhez is a jogosultságai.
 
  • Tetszik
Reactions: arcas
K

kamm

Guest
Ebben azért megvédeném, mert az Embraernek vannak európai partnerei, akik a polgári gépeik szervizét el tudják végezni. (Nekem is utánna kellett néznem) Persze a Boeing is sokat fog tudni segíteni ebben. Ezzel együtt ezt a típust szépen el kell vinni az amerikaiaknak. Csapatpróbázni vele. Üzemeltetni 10+-os darabszámban. Esetleg a polgári verziójával több 100000km lerepülni. Majd a pozitív tapasztalatok miatt szeretni, a negatívok alapján fejleszteni, és ezek után majd szépen itthonra meg lehet rendelni....

Hat, nem tudom, az en olvasatomban ez egy uj tipus, nemigen hajaz egyetlen polgarira sem... de az biztos, hogy jelenleg a legrosszabb opcio, ennel meg a C-130J is jobb, mert azt legalabb minden sarkon el tudjak latni, javitani lehet, meg ha nem is hozza a megkovetelt funkciokat.
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 108
45 400
113
A lengyeleknél épp azzal érvel a Embrear, hogy a LOT-nak milyen sok Embraer gépe van és azokkal milyen jó tapasztalataik vannak. Ferihegyen is biztos van egy olyan cég, akinek meg van az Embraer gépekhez is a jogosultságai.
Sajnos az a gond, hogy mivel vadi új a típus, így nincs vele tapasztalat. Hiába sikeres gyártó az Airbus a polgári szektorban, amikor belépett egy új szegmensbe elkerülhetetlen, hogy időnként szívjon. (először a vadászgép businessbe, majd a közepes/nehéz szállítógép szegmensbe)
Az a baj, hogy lehet, hogy a KC-390 a világ legjobb konstrukciója, de ez jelenleg még messze nem eldőlt dolog. A polgári gépek konstrukciójából meg lehet próbálni teszteredményeket megjósolni, de van rá esély hogy nem jön össze. Az viszont igen fájdalmas következményekkel járna, különösen egy homogén 3 gépes "flottánál".
Ebből a szempontból még a C2 is előrébb jár, mint a KC-390.
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1 and kamm