[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 008

Guest
Weimar 2.0

There is a district in Leipzig, a city in Saxony, called Connewitz. Within Connewitz is an area covered in Antifa graffiti. Not unlike the Berlin neighborhood that I talked about in my last video. For months now, the Antifa in Connewitz having been launching arson attacks on construction sites around Leipzig.
In October alone, they cause several million Euros in damage. Antifa has claimed credit for the attacks on the notorious Indymedia website.
Finally, the left-wing SPD mayor says Antifa has "crossed a line." Apparently, the mayor could tolerate routine million-Euro arsons and politically motivated violence against conservatives.

However, now Antifa invaded the home of a thirty-four-year-old female construction company employee.
They brutally beat her while saying "greetings from Connewitz." The woman is a real estate agent involved in buying property for new luxury apartments.
The fact that the woman is not a conservative activist appears to be the "line" that SPD mayor Burkhard Jung says has been crossed.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 421
17 560
113
Ez azért kamunak tűnik...
Sajnos nem kamu. Valóban kirakták, bár azt nem tudni, hogy kik.

https://voiceofeurope.com/2019/11/london-billboards-call-on-white-britons-to-get-sterilized/


A szörnyű a dologban, hogy ez ellen a "hirdetés" ellen már rég verni kéne az asztalt, ordítani és botrányt csinálni a médiában. Sajnos a PC világnak köszönhetően ezt egy szó nélkül meg fogja úszni az a csoport aki ezt kirakta. Az agyhalál az abszurditás és a társadalmi őrület meg folyik tovább Nyugat - Europában.
 

tindalos

Well-Known Member
2011. október 8.
1 600
5 242
113
Sajnos nem kamu. Valóban kirakták, bár azt nem tudni, hogy kik.

https://voiceofeurope.com/2019/11/london-billboards-call-on-white-britons-to-get-sterilized/


A szörnyű a dologban, hogy ez ellen a "hirdetés" ellen már rég verni kéne az asztalt, ordítani és botrányt csinálni a médiában. Sajnos a PC világnak köszönhetően ezt egy szó nélkül meg fogja úszni az a csoport aki ezt kirakta. Az agyhalál az abszurditás és a társadalmi őrület meg folyik tovább Nyugat - Europában.
Olyan balosan:
"Sterilizálni akarják a fehéreket angliaban!"
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 781
25 331
113
Londonban az alattvalók agymosása továbbra is zavartalan:

Get-Sterilized-2019-10-26-100416.png


Házi feladat: keress egy néger vagy ázsiai figurát a képen, akinek sterilizálnia kellene magát...
..
Szerencsére Isten Nagy Mindenségének hatás-ellenhatás törvénye ebben az esetben is működésbe fog lendülni! Az életképes fehéreket ez tudatosodásra, egészséges életmód folytatására, erőfeszítésekre, és végső soron majd szaporodásra fogja sarkallni! A liberálisja viszont idomulni fog, ezáltal kihal és kikopik.
Eredmény: szelekció, megtisztulás és felemelkedés!
Helyrebillen majd a felborult egyensúly, amit végső soron a II. vh. után a nyugati civilizációban elterjedt technológiai jólét okozott!
Ezeket csak azok miatt írtam le, akik esetleg elsőre szomorúsággal vegyes indulattal vagy épp keserű rezignáltsággal vennék tudomásul ezeket a jelenségeket!
A kiválasztódás is folyik, s ezek a jelenségek minket nem gyengítenek, hanem éppenhogy megedzenek!
Emeljük fel a fejünket végre!!!
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
12 822
31 810
113
Sajnos nem kamu. Valóban kirakták, bár azt nem tudni, hogy kik.

https://voiceofeurope.com/2019/11/london-billboards-call-on-white-britons-to-get-sterilized/


A szörnyű a dologban, hogy ez ellen a "hirdetés" ellen már rég verni kéne az asztalt, ordítani és botrányt csinálni a médiában. Sajnos a PC világnak köszönhetően ezt egy szó nélkül meg fogja úszni az a csoport aki ezt kirakta. Az agyhalál az abszurditás és a társadalmi őrület meg folyik tovább Nyugat - Europában.

Lehetett olyan gerillaakció is, mint az "Islam is right about women" vagy az "It's OK to be white" tacepaók kirakása volt az USA-ban. Még az agyhalott kultúrbaltól is nehéz elképzelni ezt (bár kétségtelenül ezt az üzenetet sugalmazzák a soraik közül sokan, de nem ilyen direkt módon), inkább trollkodás lehet.
Bár ki tudja, az antifák bizonyos megnyilvánulásai korábban is ilyen benyomást keltettek innét az "elmaradott keletről" nézve, bár azoknak is nyilvánvalóan a provokáció (ellenhatás kiváltása) volt a céljuk, ahogy a "woke" progresszívek USA-beli ámokfutásának is vannak nyilvánvaló provokációs céljai, "kiszagolni" a másként gondolkodókat, a potenciális ellenállókat, pl. az egyre nyíltabb és direktebb fehérellenes propagandával (amihez a konformista agymosott többség vagy lelkesen tapsol, vagy beszarva kussol, mert tudja, hogy mi vár arra, aki egy szót merne szólni ellene).
 
  • Tetszik
Reactions: vilmoci and zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 412
44 018
113
Ezt nem tudom elképzelni én sem, hogy valaki nem trollkodásból tolta fel. Ha tényleg itt tartanak az angolok is, s ez komoly meg engedik is nekik, akkor ŐK is mennek a levesbe a svédek, franciák, németek után.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 781
25 331
113
Ezt nem tudom elképzelni én sem, hogy valaki nem trollkodásból tolta fel. Ha tényleg itt tartanak az angolok is, s ez komoly meg engedik is nekik, akkor ŐK is mennek a levesbe a svédek, franciák, németek után.

Két oldala van az éremnek! Ezek a "polgárpukkasztó akciók" azért is lehetnek, hogy végre felrázza valahogy az eltunyult, technológiai jólétbe belesüllyedt, tudatosságát vesztett fehér tömegeket! A hatás mindig ellenhatást vált ki! Így működünk!
Olyan szinten nincs már szaporodási ösztön, hogy az tíz-húsz éves távlatban a technológiailag fejlett nyugati típusú civilizáció fenntarthatatlanságát fogja eredményezni egyes országokban! Ezért is kellhet a szúrka-piszka! A gonosz háttérhatalomban sem mindenki ellendrukker!
Nem tudom át tudtam-e ezzel vinni valamit, amit akartam mondani...
(lesznek itt még csuda dolgok...!)
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 770
7 004
113
Sajnos nem kamu. Valóban kirakták, bár azt nem tudni, hogy kik.

https://voiceofeurope.com/2019/11/london-billboards-call-on-white-britons-to-get-sterilized/


A szörnyű a dologban, hogy ez ellen a "hirdetés" ellen már rég verni kéne az asztalt, ordítani és botrányt csinálni a médiában. Sajnos a PC világnak köszönhetően ezt egy szó nélkül meg fogja úszni az a csoport aki ezt kirakta. Az agyhalál az abszurditás és a társadalmi őrület meg folyik tovább Nyugat - Europában.

Lehetett olyan gerillaakció is, mint az "Islam is right about women" vagy az "It's OK to be white" tacepaók kirakása volt az USA-ban. Még az agyhalott kultúrbaltól is nehéz elképzelni ezt (bár kétségtelenül ezt az üzenetet sugalmazzák a soraik közül sokan, de nem ilyen direkt módon), inkább trollkodás lehet.
Bár ki tudja, az antifák bizonyos megnyilvánulásai korábban is ilyen benyomást keltettek innét az "elmaradott keletről" nézve, bár azoknak is nyilvánvalóan a provokáció (ellenhatás kiváltása) volt a céljuk, ahogy a "woke" progresszívek USA-beli ámokfutásának is vannak nyilvánvaló provokációs céljai, "kiszagolni" a másként gondolkodókat, a potenciális ellenállókat, pl. az egyre nyíltabb és direktebb fehérellenes propagandával (amihez a konformista agymosott többség vagy lelkesen tapsol, vagy beszarva kussol, mert tudja, hogy mi vár arra, aki egy szót merne szólni ellene).

Ezt nem tudom elképzelni én sem, hogy valaki nem trollkodásból tolta fel. Ha tényleg itt tartanak az angolok is, s ez komoly meg engedik is nekik, akkor ŐK is mennek a levesbe a svédek, franciák, németek után.

Két oldala van az éremnek! Ezek a "polgárpukkasztó akciók" azért is lehetnek, hogy végre felrázza valahogy az eltunyult, technológiai jólétbe belesüllyedt, tudatosságát vesztett fehér tömegeket! A hatás mindig ellenhatást vált ki! Így működünk!
Olyan szinten nincs már szaporodási ösztön, hogy az tíz-húsz éves távlatban a technológiailag fejlett nyugati típusú civilizáció fenntarthatatlanságát fogja eredményezni egyes országokban! Ezért is kellhet a szúrka-piszka! A gonosz háttérhatalomban sem mindenki ellendrukker!
Nem tudom át tudtam-e ezzel vinni valamit, amit akartam mondani...
(lesznek itt még csuda dolgok...!)

Hogy kicsodák? Nyilván azok, akik korábban ezt is kitették:

DRLc43yXkAAfPLD.jpg


Szondázzák a társadalmat, hogy beérett-e már a másfél generációs agymosás. Ha a reakció a meghatározott küszöbérték alá esik, jöhet a következő fázis.
 

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 053
792
113
  • Tetszik
Reactions: SilvioD

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 685
90 776
113
Ezt néztem én is, most minden vezető próbál ettől elhatárolódni, vmiért Macron pedig nem véletlenül mondta. A francia-orosz kapcsolatokat is felújította, lehet, hogy más irányban képzeli el a NATO jövöjét? Pedig eddig nem nagyon néztem ki belőle semmit.
Ez sztem inkább a francia zsigeri usa-ellenesség.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 075
10 694
113
Erre hogy majd asszimilálódnak, nem várunk régóta csak pár száz éve. Ahogy én látom a jelenlegi tempóban hamarabb lesznek többen, mint hogy hozzánk feltakarnának, s ebből probléma lehet könnyedén.

Sajnos nem kamu. Valóban kirakták, bár azt nem tudni, hogy kik.

https://voiceofeurope.com/2019/11/london-billboards-call-on-white-britons-to-get-sterilized/


A szörnyű a dologban, hogy ez ellen a "hirdetés" ellen már rég verni kéne az asztalt, ordítani és botrányt csinálni a médiában. Sajnos a PC világnak köszönhetően ezt egy szó nélkül meg fogja úszni az a csoport aki ezt kirakta. Az agyhalál az abszurditás és a társadalmi őrület meg folyik tovább Nyugat - Europában.

Egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez hamiszászlós művelet lenne.
Tessék, itthoni példa:
https://www.facebook.com/groups/490941098044192/