Az a Bólyai volt. De azt nem újították fel előtte.A Zrinyi a Fradi pályával szemben?
Az a Bólyai volt. De azt nem újították fel előtte.A Zrinyi a Fradi pályával szemben?
Ennel azert egy picit több történt.10 év alatt 4 helit csak kiköhögnek !?
sokkal"Volt 10 év" kètharmaduk, mivel állunk jobban haderő ügyben?
Amúgy az volt a gyakorlat, hogy ha felújítottak egy laktanyát akkor tudta az állomány, hogy bezárják az alakulatot és utána eladják az egészet valakinek nagyon jó áron. (így járt Szombathely, Pécs, Tapolca)
Szerintem nem csinálnák vissza, hanem amit lehet abból gyorsan kihátrálnának és kicserélnék amerikai-ra. Bár szerintem olyan kötbérek vannak a játékban, hogy nem érné meg. Illetve utána nem folytatnák.Azután el is küldtük őket a megfelelő helyre. (Nem tartozik a témához de ebben az elküldésbe én pénzt is beletettem, mert akkoriban nem hogy a plakátragasztásért fizettek volna inkább jellemzően magunk vettûk a tapètaragasztót)
Engem az elért eredmények érdekelnek, a létszám és a tűzerő mennyivel növekedett?
A vita meg igazából onnét indult kormányváltàs után libsièk visszacsinàlják é az egészet.
Tudod mit? Neked még el is hiszem, egy fokkal nyugottabb is vagyok a haza megvédése ügyében.
Szerintem nem csinálnák vissza, hanem amit lehet abból gyorsan kihátrálnának és kicserélnék amerikai-ra. Bár szerintem olyan kötbérek vannak a játékban, hogy nem érné meg. Illetve utána nem folytatnák.
Amúgy a teljes leépítéshez képest ahogy átvették jobban állunk. Főleg most az új kézifegyverek miatt.
Amúgy én max akkor aggódnék ha kitörne egy világválság, de az is inkább lassítaná csak szerintem, kevesebb pénz jutna és emiatt újra kéne ütemezni a vásárlásokat, de pont a kötbérek miatt nem tudnánk kihátrálni belőle.Tudod mit? Neked még el is hiszem, egy fokkal nyugottabb is vagyok a haza megvédése ügyében.
Agika fizetne!Amúgy én max akkor aggódnék ha kitörne egy világválság, de az is inkább lassítaná csak szerintem, kevesebb pénz jutna és emiatt újra kéne ütemezni a vásárlásokat, de pont a kötbérek miatt nem tudnánk kihátrálni belőle.
Fizetne a lófaszt csak a pofája nagy, amikor a németek elétennék, hogy mennyi az annyi szerintem mosolyogva megkérdezné, hogy esetleg még lehet-e mellé plusz lőszert venni inkább...Agika fizetne!
Én például tartottam tőle, hogy lassan kihátrálnak a projektből vagy legalább is a "nemzetközi gazdasági helyzet fokozódása" miatt a több beszerzést halasztanak. Azért vannak erre utaló jelek, bár ennek ellentmond, hogy most a politika frontvonalába tette OV a témát.Amúgy én max akkor aggódnék ha kitörne egy világválság, de az is inkább lassítaná csak szerintem, kevesebb pénz jutna és emiatt újra kéne ütemezni a vásárlásokat, de pont a kötbérek miatt nem tudnánk kihátrálni belőle.
Az eddig le nem fixált dolgokra ez még rámehet szerintem.Én például tartottam tőle, hogy lassan kihátrálnak a projektből vagy legalább is a "nemzetközi gazdasági helyzet fokozódása" miatt a több beszerzést halasztanak. Azért vannak erre utaló jelek, bár ennek ellentmond, hogy most a politika frontvonalába tette OV a témát.
Az a kérdés, hogy a már hivatalosan bejelentetteken kívűl mennyi lefikszált "dolog" van.Az eddig le nem fixált dolgokra ez még rámehet szerintem.
Na az az ami titkos.Az a kérdés, hogy a már hivatalosan bejelentetteken kívűl mennyi lefikszált "dolog" van.
Mert amíg nincs bejelentve titkos, kérdezd meg Benkő Tibit.Egyébként miért titkos?
kriss tök jól leírta, picivel fentebb azért böfögtem csak ennyit ide, picit próbálom én is erősíteni hogy attól mert a közvélemény nem lát annyira sokat még sokkal jobb a helyzet mint 5-10 éveTudod mit? Neked még el is hiszem, egy fokkal nyugottabb is vagyok a haza megvédése ügyében.
Benkő papát kérdezd erről, de nem véletlen mondjuk hogy nyugalom, türelem türelem és lesz minden ISEgyébként miért titkos?

Mert amíg nincs bejelentve titkos, kérdezd meg Benkő Tibit.
Azért ezt a kérdést mi elég konzervatívan kezeljük. Más ország azt is előre bejelenti, amire még nincs is érvényes szerződés, mi meg azt se ami megvan.kriss tök jól leírta, picivel fentebb azért böfögtem csak ennyit ide, picit próbálom én is erősíteni hogy attól mert a közvélemény nem lát annyira sokat még sokkal jobb a helyzet mint 5-10 éve
Benkő papát kérdezd erről, de nem véletlen mondjuk hogy nyugalom, türelem türelem és lesz minden IS![]()

A mi kedves Tibi bátyánk... hajh, ha le tudnám ültetni borozni eccccer... kérdezd meg Benkő Tibit.
...A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..