Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
M

molnibalage

Guest
Mondjuk pont ez a típusú kontent szakmai támogatásból szokott megvalósulni, tképpen a HM toborzási-PR tevékenységébe illene is az effajta ismeretterjesztés.
A mókás az, hogy elgondolkoztam azon, hogy a Nebulára ilyen zöldfülűt beengednének-e, ha majd kint lesz az első videó referenciának. Mert a videó kinézetre, nem viccelek, világszínvonalú. A Real Eng. csatornán gyengébb grafika van... És jellegre pont olyan csatornák vannak kint, mint a videóim. Erősen tematikus tartalom.
Egyedüli baj az, hogy a narrációt nem én csinálom. Binkové nem rossz. Az enyém? Ööö, hagyjuk egyelőre... XD
 
  • Tetszik
Reactions: FilcTroll

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 757
4 687
113
A mókás az, hogy elgondolkoztam azon, hogy a Nebulára ilyen zöldfülűt beengednének-e, ha majd kint lesz az első videó referenciának. Mert a videó kinézetre, nem viccelek, világszínvonalú. A Real Eng. csatornán gyengébb grafika van... És jellegre pont olyan csatornák vannak kint, mint a videóim. Erősen tematikus tartalom.
Egyedüli baj az, hogy a narrációt nem én csinálom. Binkové nem rossz. Az enyém? Ööö, hagyjuk egyelőre... XD
A hangsáv tényleg fontos, ha a világszínvonal a cél. A narrára meg kell kérni valakit, a zenét és zörejezést pedig meg lehet oldani free anyagokból. Elegáns lenne, ha összejönne a Nebula :D
 
M

molnibalage

Guest
A hangsáv tényleg fontos, ha a világszínvonal a cél. A narrára meg kell kérni valakit, a zenét és zörejezést pedig meg lehet oldani free anyagokból. Elegáns lenne, ha összejönne a Nebula :D
Csak a megkérés is pénz. Angolhoz meg aztán főleg, akár itthon, akár külföldi lenne aki csinálja...
De majd meglátjuk. Jöjjön ki az első videó és majd látjuk a reakciókat.
 
  • Tetszik
Reactions: FilcTroll
M

molnibalage

Guest
A komment szekcióban majd próbálj nyugodj maradni. A Youtube kommentekhez képest az Index fórum a béke kis szigete
Ha sok lesz, akkor úgysem lesz időm elolvasni az összeset...
Ha valaki csak hülyeséget böfög le, leszarom. Akkor mutassa forrásait és levezéseit.
Ha valaki kérdez, mert nem ért vagy más, akkor majd válaszolok.
 
  • Tetszik
Reactions: arbalest

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 785
8 380
113
Sziasztok, én azt szeretném ha a szöveg mögötti háttér a HTKA-n nem fehér lenne, hanem pl sötétkék ahogy a viberben is beállítható.
Amennyiben most is van mód erre, kérném szépen a beállítási módszert.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Tisztelt HTKA FÓRUM vezetőség !
A mai nap újabb hatalmas cirkuszai után ami a "Járványok, fertőzések topicban kialakult egyes fórumtagok elképesztő viselkedése után, fegyelmi eljárás lefolytatását kérném három HTKA fórum tag ellen, és rájuk a Járványok és fertőzések topicból történő 1 éves kizárásukat kérem. Az elkövetőknek a következő tagokat jelölöm meg: Shektor11, haubagoi, ogretankHU.

A vádak az elkövetők ellen: időről időre elkövetett a vírusjárványt megkérdőjelező postjaikkal aláássák a topic értelmét, a tájékozódást, informálódást. Az indulataikat is rendszeresen más fórumtagokon vezetik, sokszor súlyos személyek elleni verbális támadásokat elkövetve. Engem például "ogretankHU" támadott meg nemrégiben a "Beszélgetőben", minden előzmény és indok nélkül, csupán azért, mert másokkal folytattam beszélgetést, tehát nem is vele ! Ilyenekkel támadott pld., hogy én ne foglalkozzak a vályog épületekkel, meg menjek és a járványok topicban osszam az észt, meg hogy én hülye vagyok ezekhez. Mindezt a virtuális verbális támadás legelső posztjában követte el !!!!!! Az aljasságait tovább folytatta későbbi postokban, olyan kocsmai szinten, amivel a HTKA fórumot alázta le a világ előtt, hogy itt ilyen aljas erőszakos és szélsőséges figurák bármilyen disznóságot elkövethetnek. Véleményem szerint "ogretankHU" számtalan alkalommal amikor ilyeneket csinált súlyos alkoholos befolyásoltság alatt állhatott. Ezt ugye nem magamtól találtam ki, hanem ő írt arról pld. ebben az első támadó posztjában, hogy "a röhögéstől a sör visszafolyt az orrából", tehát az előtt is ivott saját bevallása szerint. Egyébként ha már itt tartunk, akkor annyira megharagudtam rá, hogy később ezek a sajnos folyamatosan felbukkanó ellen irányuló aljasságai miatt 1 év kitiltását kérem a HTKA fórumról. Nem kértem, persze újra cirkuszokat csinált, csak most nagyon vigyázott arra, hogy hozzám ne szóljon. :)

"Shektor11"-nek sem ez volt az első balhéja amit ma művelt a járványok topicban, ő is visszaesőnek számít, amiért nem tudok róla, hogy bármilyen szankcióban is részesült volna.

"haubagoi" sem az első alkalommal követte el ezeket vírustagadóként a járványok topicban, tehát nála is visszaesőről beszélhetünk sajnos.

Az említett HTKA fórum tagokra visszaesőként a szabályzat többszöri súlyos megszegése miatt egy igen enyhe büntetést kérnék a vezetőségtől az elkövetett cselekményeik súlyához mérten, a járványok topicból 1 évre való kitiltásukat.

Köszönöm a meghallgatást, Üdv. Leonidas

(vagyis a személyem elleni támadásokért nem kértem rájuk semmit, mert az fejenként 1 év a fórumról való kitiltás lett volna)
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 2822
T

Törölt tag 2577

Guest
Tisztelt HTKA FÓRUM vezetőség !
A mai nap újabb hatalmas cirkuszai után ami a "Járványok, fertőzések topicban kialakult egyes fórumtagok elképesztő viselkedése után, fegyelmi eljárás lefolytatását kérném három HTKA fórum tag ellen, és rájuk a Járványok és fertőzések topicból történő 1 éves kizárásukat kérem. Az elkövetőknek a következő tagokat jelölöm meg: Shektor11, haubagoi, ogretankHU.

A vádak az elkövetők ellen: időről időre elkövetett a vírusjárványt megkérdőjelező postjaikkal aláássák a topic értelmét, a tájékozódást, informálódást. Az indulataikat is rendszeresen más fórumtagokon vezetik, sokszor súlyos személyek elleni verbális támadásokat elkövetve. Engem például "ogretankHU" támadott meg nemrégiben a "Beszélgetőben", minden előzmény és indok nélkül, csupán azért, mert másokkal folytattam beszélgetést, tehát nem is vele ! Ilyenekkel támadott pld., hogy én ne foglalkozzak a vályog épületekkel, meg menjek és a járványok topicban osszam az észt, meg hogy én hülye vagyok ezekhez. Mindezt a virtuális verbális támadás legelső posztjában követte el !!!!!! Az aljasságait tovább folytatta későbbi postokban, olyan kocsmai szinten, amivel a HTKA fórumot alázta le a világ előtt, hogy itt ilyen aljas erőszakos és szélsőséges figurák bármilyen disznóságot elkövethetnek. Véleményem szerint "ogretankHU" számtalan alkalommal amikor ilyeneket csinált súlyos alkoholos befolyásoltság alatt állhatott. Ezt ugye nem magamtól találtam ki, hanem ő írt arról pld. ebben az első támadó posztjában, hogy "a röhögéstől a sör visszafolyt az orrából", tehát az előtt is ivott saját bevallása szerint. Egyébként ha már itt tartunk, akkor annyira megharagudtam rá, hogy később ezek a sajnos folyamatosan felbukkanó ellen irányuló aljasságai miatt 1 év kitiltását kérem a HTKA fórumról. Nem kértem, persze újra cirkuszokat csinált, csak most nagyon vigyázott arra, hogy hozzám ne szóljon. :)

"Shektor11"-nek sem ez volt az első balhéja amit ma művelt a járványok topicban, ő is visszaesőnek számít, amiért nem tudok róla, hogy bármilyen szankcióban is részesült volna.

"haubagoi" sem az első alkalommal követte el ezeket vírustagadóként a járványok topicban, tehát nála is visszaesőről beszélhetünk sajnos.

Az említett HTKA fórum tagokra visszaesőként a szabályzat többszöri súlyos megszegése miatt egy igen enyhe büntetést kérnék a vezetőségtől az elkövetett cselekményeik súlyához mérten, a járványok topicból 1 évre való kitiltásukat.

Köszönöm a meghallgatást, Üdv. Leonidas

(vagyis a személyem elleni támadásokért nem kértem rájuk semmit, mert az fejenként 1 év a fórumról való kitiltás lett volna)

Hagyd a francba Őket. Elismerésre méltó a kitartásod, hogy próbálod Őket jobb belátásra téríteni, de sajnos nem érsz el vele semmit. Ők ettől érzik magukat macsónak.
Kicsit olyan a helyzet, mint amikor valaki kezét szorítod a szakadék fölött, mert nem akarod, hogy beleessen, de Ő esküdözik, hogy tud repülni. Hagyd rá, hagy repüljön. Ha nagyon szorítod még magával ránt.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Hagyd a francba Őket. Elismerésre méltó a kitartásod, hogy próbálod Őket jobb belátásra téríteni, de sajnos nem érsz el vele semmit. Ők ettől érzik magukat macsónak.
Kicsit olyan a helyzet, mint amikor valaki kezét szorítod a szakadék fölött, mert nem akarod, hogy beleessen, de Ő esküdözik, hogy tud repülni. Hagyd rá, hagy repüljön. Ha nagyon szorítod még magával ránt.
Nem próbálom őket jobb belátásra téríteni, mert ezt nem lehet. A tények ezt mutatják. Egyébként köszönöm a megértésed. :) (szóval nem fogom a kezüket a szakadék felett, és nem tudnak magukkal rántani ;) ) Valami olyan a helyzet, mint pld. ha egy város főútján a kereszteződésben futkosnának keresztbe hosszába, magukat és mindenki mást veszélyeztetve, akadályozva, és nem lennének hajlandók ezt abbahagyni, hanem újra és újra elkezdenék, kisebb nagyobb szünetekkel. Nos ilyenkor az ilyen renitenseket valamilyen módon távol kell tartani, hogy ne követhessék el újra és újra a cselekményeiket. Erre szolgálna az 1 éves kitiltásuk, nem fognak tudni a járványok topicba írni, "problem solved".
 
W

Wilson

Guest
Tisztelt HTKA FÓRUM vezetőség !
A mai nap újabb hatalmas cirkuszai után ami a "Járványok, fertőzések topicban kialakult egyes fórumtagok elképesztő viselkedése után, fegyelmi eljárás lefolytatását kérném három HTKA fórum tag ellen, és rájuk a Járványok és fertőzések topicból történő 1 éves kizárásukat kérem. Az elkövetőknek a következő tagokat jelölöm meg: Shektor11, haubagoi, ogretankHU.

A vádak az elkövetők ellen: időről időre elkövetett a vírusjárványt megkérdőjelező postjaikkal aláássák a topic értelmét, a tájékozódást, informálódást. Az indulataikat is rendszeresen más fórumtagokon vezetik, sokszor súlyos személyek elleni verbális támadásokat elkövetve. Engem például "ogretankHU" támadott meg nemrégiben a "Beszélgetőben", minden előzmény és indok nélkül, csupán azért, mert másokkal folytattam beszélgetést, tehát nem is vele ! Ilyenekkel támadott pld., hogy én ne foglalkozzak a vályog épületekkel, meg menjek és a járványok topicban osszam az észt, meg hogy én hülye vagyok ezekhez. Mindezt a virtuális verbális támadás legelső posztjában követte el !!!!!! Az aljasságait tovább folytatta későbbi postokban, olyan kocsmai szinten, amivel a HTKA fórumot alázta le a világ előtt, hogy itt ilyen aljas erőszakos és szélsőséges figurák bármilyen disznóságot elkövethetnek. Véleményem szerint "ogretankHU" számtalan alkalommal amikor ilyeneket csinált súlyos alkoholos befolyásoltság alatt állhatott. Ezt ugye nem magamtól találtam ki, hanem ő írt arról pld. ebben az első támadó posztjában, hogy "a röhögéstől a sör visszafolyt az orrából", tehát az előtt is ivott saját bevallása szerint. Egyébként ha már itt tartunk, akkor annyira megharagudtam rá, hogy később ezek a sajnos folyamatosan felbukkanó ellen irányuló aljasságai miatt 1 év kitiltását kérem a HTKA fórumról. Nem kértem, persze újra cirkuszokat csinált, csak most nagyon vigyázott arra, hogy hozzám ne szóljon. :)

"Shektor11"-nek sem ez volt az első balhéja amit ma művelt a járványok topicban, ő is visszaesőnek számít, amiért nem tudok róla, hogy bármilyen szankcióban is részesült volna.

"haubagoi" sem az első alkalommal követte el ezeket vírustagadóként a járványok topicban, tehát nála is visszaesőről beszélhetünk sajnos.

Az említett HTKA fórum tagokra visszaesőként a szabályzat többszöri súlyos megszegése miatt egy igen enyhe büntetést kérnék a vezetőségtől az elkövetett cselekményeik súlyához mérten, a járványok topicból 1 évre való kitiltásukat.

Köszönöm a meghallgatást, Üdv. Leonidas

(vagyis a személyem elleni támadásokért nem kértem rájuk semmit, mert az fejenként 1 év a fórumról való kitiltás lett volna)

Én nem akarok beleszólni de ha nem akarod,hogy lásd valakinek a hozzászólását vagy iritál az illető stílusa akkor a jó öreg ignore gomb megoldja a problémádat.Ez egy fórum nem szabad véresen komolyan venni.
 
  • Tetszik
Reactions: arcas and haubagoi
S

Shektor11

Guest
Tisztelt HTKA FÓRUM vezetőség !
A mai nap újabb hatalmas cirkuszai után ami a "Járványok, fertőzések topicban kialakult egyes fórumtagok elképesztő viselkedése után, fegyelmi eljárás lefolytatását kérném három HTKA fórum tag ellen, és rájuk a Járványok és fertőzések topicból történő 1 éves kizárásukat kérem. Az elkövetőknek a következő tagokat jelölöm meg: Shektor11, haubagoi, ogretankHU.

A vádak az elkövetők ellen: időről időre elkövetett a vírusjárványt megkérdőjelező postjaikkal aláássák a topic értelmét, a tájékozódást, informálódást. Az indulataikat is rendszeresen más fórumtagokon vezetik, sokszor súlyos személyek elleni verbális támadásokat elkövetve. Engem például "ogretankHU" támadott meg nemrégiben a "Beszélgetőben", minden előzmény és indok nélkül, csupán azért, mert másokkal folytattam beszélgetést, tehát nem is vele ! Ilyenekkel támadott pld., hogy én ne foglalkozzak a vályog épületekkel, meg menjek és a járványok topicban osszam az észt, meg hogy én hülye vagyok ezekhez. Mindezt a virtuális verbális támadás legelső posztjában követte el !!!!!! Az aljasságait tovább folytatta későbbi postokban, olyan kocsmai szinten, amivel a HTKA fórumot alázta le a világ előtt, hogy itt ilyen aljas erőszakos és szélsőséges figurák bármilyen disznóságot elkövethetnek. Véleményem szerint "ogretankHU" számtalan alkalommal amikor ilyeneket csinált súlyos alkoholos befolyásoltság alatt állhatott. Ezt ugye nem magamtól találtam ki, hanem ő írt arról pld. ebben az első támadó posztjában, hogy "a röhögéstől a sör visszafolyt az orrából", tehát az előtt is ivott saját bevallása szerint. Egyébként ha már itt tartunk, akkor annyira megharagudtam rá, hogy később ezek a sajnos folyamatosan felbukkanó ellen irányuló aljasságai miatt 1 év kitiltását kérem a HTKA fórumról. Nem kértem, persze újra cirkuszokat csinált, csak most nagyon vigyázott arra, hogy hozzám ne szóljon. :)

"Shektor11"-nek sem ez volt az első balhéja amit ma művelt a járványok topicban, ő is visszaesőnek számít, amiért nem tudok róla, hogy bármilyen szankcióban is részesült volna.

"haubagoi" sem az első alkalommal követte el ezeket vírustagadóként a járványok topicban, tehát nála is visszaesőről beszélhetünk sajnos.

Az említett HTKA fórum tagokra visszaesőként a szabályzat többszöri súlyos megszegése miatt egy igen enyhe büntetést kérnék a vezetőségtől az elkövetett cselekményeik súlyához mérten, a járványok topicból 1 évre való kitiltásukat.

Köszönöm a meghallgatást, Üdv. Leonidas

(vagyis a személyem elleni támadásokért nem kértem rájuk semmit, mert az fejenként 1 év a fórumról való kitiltás lett volna)

Az egyetlen "bűnünk", hogy más a véleményünk, mint ami le van írva a szent mainstream médiában. Semmi olyat nem követtünk el, ami szankciókat kellene hogy vonjon maga után. Ha csak nem azt, hogy még megmaradt a józan eszünk. Valószínűleg annak idén a hozzád hasonlók jelentették a szomszédot is, hogy feketén vágtak. Ha Leonidason múlna, akkor nem csak a fórumozásból zárnának ki minket, hanem egyenes a gulágra vinnének. Mindezek ellenére, én nem szeretném kizáratni Leonidast a fórumozásból, mert senkit nem szeretnék elhallgattatni, akinek más a véleménye, mint nekem.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Az egyetlen "bűnünk", hogy más a véleményünk, mint ami le van írva a szent mainstream médiában. Semmi olyat nem követtünk el, ami szankciókat kellene hogy vonjon maga után. Ha csak nem azt, hogy még megmaradt a józan eszünk. Valószínűleg annak idén a hozzád hasonlók jelentették a szomszédot is, hogy feketén vágtak. Ha Leonidason múlna, akkor nem csak a fórumozásból zárnának ki minket, hanem egyenes a gulágra vinnének. Mindezek ellenére, én nem szeretném kizáratni Leonidast a fórumozásból, mert senkit nem szeretnék elhallgattatni, akinek más a véleménye, mint nekem.

Gyakorlatilag itt is folytatod a rágalmazásomat, az ellen indított alaptalan támadásaidat, amik személy ellen szólnak, csak mert nem akarom hagyni, rágalmazhass, hogy anarchista viselkedéssel engem is támadj ? Megáll az eszem, komolyan !!! :D:D:cool:

Na akkor tisztelt HTKA fórum vezetősége ! Ha nem hagyja abba ez a három anarchista a támadásaimat itt, ebben a topicban sem, akkor innen is 1 év kitiltást kérek rájuk ! Köszönöm !

Nem kérem egyenlőre még mindig a HTKA fórumról a kitiltásukat, egyenlőre még maradnék az előző kérésemnél, és ha nem hagyják abba a súlyosan a szabályzatba ütköző személyem elleni sorozatos támadásaikat és rágalmazásaikat, akkor innen is kérem a kitiltásukat 1 évre. Mééég... bírom cérnával... :) De már kezd nagyon elegem lenni belőlük.

Persze mindez elkerülhető lett volna ogretankHU legutóbbi beszélgető topicban ellenem elkövetett nagy balhéja esetében a fórumról való kitiltásával, ahogy Shektor11 és haubagoi korábbi, a járványok topicban tett randalírozásaik alkalmával megfelelő visszatartást és javító nevelő szankcionálást kaptak volna egy kitiltással. Sajnos ez másképp nem megy náluk, a gyakorlat ezt mutatja. Ha nincsenek szankciók, egy idő után ott folytatják ahol abbahagyták.
 
S

Shektor11

Guest
Gyakorlatilag itt is folytatod a rágalmazásomat, az ellen indított alaptalan támadásaidat, amik személy ellen szólnak, csak mert nem akarom hagyni, rágalmazhass, hogy anarchista viselkedéssel engem is támadj ? Megáll az eszem, komolyan !!! :D:D:cool:

Na akkor tisztelt HTKA fórum vezetősége ! Ha nem hagyja abba ez a három anarchista a támadásaimat itt, ebben a topicban sem, akkor innen is 1 év kitiltást kérek rájuk ! Köszönöm !

Te akarsz elhallgattatni, nem én téged. Anarchista?Ez már konkrétan kimeríti a rágalmazás kategóriáját.
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 453
23 883
113
Az egyetlen "bűnünk", hogy más a véleményünk, mint ami le van írva a szent mainstream médiában. Semmi olyat nem követtünk el, ami szankciókat kellene hogy vonjon maga után. Ha csak nem azt, hogy még megmaradt a józan eszünk. Valószínűleg annak idén a hozzád hasonlók jelentették a szomszédot is, hogy feketén vágtak. Ha Leonidason múlna, akkor nem csak a fórumozásból zárnának ki minket, hanem egyenes a gulágra vinnének. Mindezek ellenére, én nem szeretném kizáratni Leonidast a fórumozásból, mert senkit nem szeretnék elhallgattatni, akinek más a véleménye, mint nekem.
Mit követtetek el? Én már akkor tiltóra vágtam amikor elsőnek elkezdett a moderátoroknak nyafogni, mert a véleményünk más volt.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Én nem akarok beleszólni de ha nem akarod,hogy lásd valakinek a hozzászólását vagy iritál az illető stílusa akkor a jó öreg ignore gomb megoldja a problémádat.Ez egy fórum nem szabad véresen komolyan venni.

Rosszul látod ! :) Nem az a "megoldás", hogy elbujdosik az, akit ezek az anarchisták megtámadnak, hanem az, hogy megfelelő szankciókkal súlytják őket, aminek hatására fizikailag is megfékezik a randalírozásaikat. Pontosan olyan olyan ez az egész mint németországban, az US-ben, vagy akár brazíliában a járványtagadó anarchisták cirkuszai, tüntetései, csak ez itt van nálunk a HTKA fórumon. Szóval rossz "megoldás" amit javasolsz. :)
 
S

Shektor11

Guest
Mit követtetek el? Én már akkor tiltóra vágtam amikor elsőnek elkezdett a moderátoroknak nyafogni, mert a véleményünk más volt.
Semmit, csak más a véleményünk, mint neki. Ilyenkor pedig mindig neki áll hisztériázni, mint egy óvodás. Valójában nem neki, hanem nekem kellene jelenteni őt, mert az egész fórum előtt próbál meg lejáratni.
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Te akarsz elhallgattatni, nem én téged. Anarchista?Ez már konkrétan kimeríti a rágalmazás kategóriáját.

Persze az hogy te aljas módon rágalmaztál engem, úgy "kezdésnek", "az semmi nem volt", ugye, csak baráti polgári peres törvénybe ütköző cselekmény ? De "az nem számít, mert azt te csináltad", vagy az ideológiai haverod volt, "haubagoi" ?? :) Látod ezért kellett volna korábban az elkövetett cselekményeitekért szankciókat kiszabni rátok, akkor most is béke és nyugalom honolna... :)
 
S

Shektor11

Guest
Persze az hogy te aljas módon rágalmaztál engem, úgy "kezdésnek", "az semmi nem volt", ugye, csak baráti polgári peres törvénybe ütköző cselekmény ? De "az nem számít, mert azt te csináltad", vagy az ideológiai haverod volt, "haubagoi" ?? :) Látod ezért kellett volna korábban az elkövetett cselekményeitekért szankciókat kiszabni rátok, akkor most is béke és nyugalom honolna... :)

Persze, köztudomású, hogy mindenki anarchista, aki nem ért egyet veled.
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Mit követtetek el? Én már akkor tiltóra vágtam amikor elsőnek elkezdett a moderátoroknak nyafogni, mert a véleményünk más volt.

Kezded te is ? :D A nagy probléma az, hogy téged sem büntettek meg az aljas verbális rágalmazó támadásaidért, amiket anno elkövettél ellenem.

Tisztelt HTKA fórum vezetősége ! Ennek a megazez figurának is 2 hónap kitiltást a fórumról, ugyan is tisztán látszik, hogy amíg nem kap ő sem büntetést, nem hagyja abba támadásait ellenem.

Köszönöm ! Üdvözlettel Leonidas

megj.: sajnos mint látható hiába vártam arra, hogy megjöjjön az eszük, ez nem történik meg. Így az egyetlen járható út a megbüntetésük. Elhiszem, hogy ezt el kívánták kerülni, de mivel sajnos semmit nem változtak, így elkerülhetetlennek látom a szankcionálásuk, hogy megszűnjön ez az anarchia amit állandóan szítanak.
 
Status
Not open for further replies.