[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 574
32 072
113
Szóval. khm.... Kedves Negan.... Ne haragudj, tévedtem. Azt hittem - tévesen -, hogy lehet Véled értelmesen eszmét cserélni. Azonban az érvekre NER-ezni, mikor - gyanítom - fogalmad nincs miért született és miért működik a NER, inkorrektnek tartom. Valamint érveimre olyan szóhasználattal "válaszoltál", de inkább fröcsögtél, hogy kétségeim merülnek fel, miszerint a jobbítás szándéka vezet Téged.... Így hát nem marad más, befejezem. Pedig jó lenne egy tisztán gondolkodó, érvelő, tisztességesen fogalmazó ellenzékivel beszélgetni. Azt hiszem - és itt hadd dicsérjem meg Masztiff-et -, kevés kivétellel nincs itt ilyen. Csak trollok és fröcsögő Ladagrantok. Sajnálom. Nagyon.
Megkérdezhetem,hogy mit minősitesz fröcsögésnek?
NER kifejezést meg nem én találtam ki,és a működésének jellegét sem én alkottam meg.Hogy nem vagyok elégedett a működésével,azzal meg nagyon nem vagyok egyedül.
Megjegyzem,ami fröcsögést itt folyamatosan művelnek az agitprophuszárok,ahoz képest én még akkor is finom vagyok,mikor felkapom a vizet.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 437
85 135
113

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 574
32 072
113
Az a baj, hogy annyit floodolt már, hogy eszem ágában sincs visszakeresni, de egy pár hónappal ezelőtt kerek perec kijelentette, hogy unatkozik a kamionban és inkább témát generál itt, hogy szórakozzon
Van,ki probál beszélgetni,épitő vitát folytatni.
És van,ki folyamatosan csak agitpropot fröcsög,történelemhamisitásokat terjeszt,folytatja az árokásást-mert erre kapott parancsot-hogy ellehetetlenitsek mindent,ami változást hozhat.Ezt a fajtát nem zavarja,ha beledöglik az ország,mert nincs hazája,csak fensőbbséget ismer,mihez igazodnia kell.Nem kell neki más az életben,csak hosszú nyelv és láb.Jöhet akármilyen fensőbbség,mindegyikhez alkalmazkodik
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 243
67 100
113
Hát, ha ezek tényleg el akarják pusztítani az európai gazdaságot a zöldkommunista lilahagymázas bölcsész elképzeléseikkel, hajrá.
Nekünk akkor nincs más hátra, mint kilépni, és a gonosz cégeknek felkínálni, hogy itt büntetőadók nélkül működhetnek.
Nekem a büntetőadókkal végeredményben nincs akkora bajom, csörgessenek csak a cégek. Nekem a központosított eu önálló forrásokkal való ellátásával van bajom ebből.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 574
32 072
113
Meg kell védenem, ő nem troll, csak ez a véleménye. Sokkal többet írt ht témában, mint páran, akikkel politikai témában összekap. Beleértve engem is.
Miért,összekaptunk?Vitát nem tekintem összekapásnak.Még akkor sem,ha az parázs vita.
Ez a hosszúnyelvű agitprophuszár fajta meg mindenkit pöchendin lenéz,gúnyolódva ledegradál.Sajnos,amig ilyen félfeudalista,félig ázsia de legalább egészen balkán államszervezeti viszonyaink vannak,mindig lesznek.(sőt,még utána is,sosem fognak kihalni).Semmit nem változtak.Ugyanez volt a sitlus a kommunizmusban,Horty alatt,és most is.Ez csak azt mutatja,hogy nincs érvük,csak nyelvük.
A baj az,hogy ez a viselkedés fogja elhozni @Pogány utcai forradalmát-ami viszont nem lesz szép.Pedig jobb lenne megelőzni,mint végigélni.Véget kéne vetni a hideg polgárháborúnak az elött,mielött bemelegszik.Örökké nem lehet ezt a tojástáncot járni,mert elöbb utóbb azért rálépünk egy tojásra-aztán onnantol szerencse kérdése,hogy az mennyire lesz záptojás.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo and Pogány

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 280
113
Hát, ha ezek tényleg el akarják pusztítani az európai gazdaságot a zöldkommunista lilahagymázas bölcsész elképzeléseikkel, hajrá.
Nekünk akkor nincs más hátra, mint kilépni, és a gonosz cégeknek felkínálni, hogy itt büntetőadók nélkül működhetnek.
Ha nem tudják eladni a termékeik,mert a piacról szabályozással elzárja őket a zölddiktatúra, akkor akár Magyarországon, akár Németországban, akár Kínában termelne, mindegy neki.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo and Pogány

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 574
32 072
113
Ha nem tudják eladni a termékeik,mert a piacról szabályozással elzárja őket a zölddiktatúra, akkor akár Magyarországon, akár Németországban, akár Kínában termelne, mindegy neki.
Kettős dolog ez is.Amit most az emberiség művel,azt a természetben úgy hivják,hogy populáció túlszaporodás okozta élőhely degradáció-és ez populáció összeomláshoz vezet.És ezzel valamit kezdeni kéne,mielött összecsapnak a hullámok.
Ugyanakkor a zöldpártok politikai pártok,nem céljuk,csak eszközük a "méregzöldség"
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 853
15 137
113
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 508
24 362
113
Meg kell védenem, ő nem troll, csak ez a véleménye. Sokkal többet írt ht témában, mint páran, akikkel politikai témában összekap. Beleértve engem is.
Ebbe nagyon ne folyjunk bele, de ahogy olvasom a véleményét olyan dolgokra alapozza amiről fogalma sincs vagy magát a fogalmakat nem tudja értelmezni, helyesen használni. Ht témában pedig szintén fogalmatlan vénasszony az esetek túlnyomó többségében, hidegháború eleji doktrínákat akar modern haderőre ráhúzni, hivatásosoknál jobban érti a szakmát stb...
 
  • Vicces
Reactions: enzo

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 212
33 041
113

Ehhez képest Jakab egymás után áll be a legrémesebb ballib egyéni jelöltek mögé is, pedig elvileg előválasztást készülnek tartani. Persze gondolom viszonozzák.