Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 635
13 544
113
Azt kellene megérteni a fórum működése kapcsán, hogy itt nincsenek problémák. Ha ezt sikerülne memorizálni minden jó lenne. Volt erre régen itt egy olyan mondás, hogy a rendszer tökéletes :)

Ja, de most látom, hogy '22 márciusi vagy.

miért fektettek akkor energiát bármiféle látszat szabályzatba?
Teljességgel értem egyébként így a véleményeteket, irányt.
Ez a htka hűbérurainak feudális struccpolitikai berendezkedése.
Nyilván innen nézve minden remek.
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 635
13 544
113
Csak két éve mondom nektek hogy ki kéne baszni a tagság bő 30%-át. Megfogadtátok?
Nem, hát tessék.

ahogy elnézem, nem kell rá sokat várnod. Ha nem lenne az ukrajnai biztpol.. akkor ez gyakorlatilag halott fórum lenne. Pontosabban max blogként lehetne értelmezni, haditechnikai hírekkel. De mint fórum, halott lenne.
Ez nem a tagokból, minőségükből ered, hanem a fórumok korának letelt.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 813
122 817
113
ahogy elnézem, nem kell rá sokat várnod. Ha nem lenne az ukrajnai biztpol.. akkor ez gyakorlatilag halott fórum lenne. Pontosabban max blogként lehetne értelmezni, haditechnikai hírekkel. De mint fórum, halott lenne.
Ez nem a tagokból, minőségükből ered, hanem a fórumok korának letelt.
Az ukrajnai topik konkrétan kb 10 ember copy progandamalma. A maradék 20 hülye meg veszekszik rajta vagy tapsol vérmérséklet szerint.
Értékelhető tartalom kb 30%-a ami oda bekerül. A 22 márciusa óta regisztrált userek 70%-a az azonnal bannolandó kategóriába esik.
Az ukrajnai biztpol nekem inkább a probléma egyik gócpontja.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 107
22 920
113
miért fektettek akkor energiát bármiféle látszat szabályzatba?
Teljességgel értem egyébként így a véleményeteket, irányt.
Ez a htka hűbérurainak feudális struccpolitikai berendezkedése.
Nyilván innen nézve minden remek.
Engedd el, lazulj fel… péntek van.
whatever-little-girl-drinking.gif
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 509
10 626
113
miért fektettek akkor energiát bármiféle látszat szabályzatba?
Teljességgel értem egyébként így a véleményeteket, irányt.
Ez a htka hűbérurainak feudális struccpolitikai berendezkedése.
Nyilván innen nézve minden remek.
Vedd már magad észre légyszi.

Amúgy azért nem kaptál választ mert a felét nehezen tudom hova tenni. Pl., hogy dudi ne lett volna büntetve ahol indokolt volt, vagy nem tudom milyen látszatdemokráciáról beszélsz amikor itt soha nem volt demokrácia. A moderátor belenyúl a dolgokba ahol azt indokoltnak látja. Mack is így tesz. Elszámolással nem tartozik. A szabályzat nektek segít eligazodni, de pl. neked aki leginkább a balhé kedvéért van itt ez nyilván nem hasznos, mások érdekes módon képesek megérteni.
Kivéve aki shemale meg egyéb dolgokat posztol. Vagy dudival kel és fekszik :)
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 635
13 544
113
Mack is így tesz. Elszámolással nem tartozik.

Nem értetted meg, amit írtam. Én leírtam, hogy nem tartoztok elszámolással. Csak egy véleményre voltam kíváncsi.
Ha szerinted macnak, mint moderátornak belefér a propagandistázás és az általatok felállított szabályok indulatos felrúgása, az is rendben van. És szerintem, de nyilván ez a véleményem csak, nem számít, mint moderátor, egy nulla.
Nincs ezzel semmi baj.
De végre ki lett mondva..

amúgy dudi persze nem lett büntetve, amikor kellett volna... most komolyan képes vagy ezt leírni.. Kihordások többszörösen, amikor ezzel egyidőbeb másokat, mibt wilson is kitettek... Ahogy gondolom mac se lesz. Csak akkor ha így van, és ismétlem, nincs is ezzel semmi baj, ne nézz mar mindenki hülyének, hogy bedugod a fejed a homokba es nekiállsz (talán magadnak is) hazudni, hogy ilyen nem volt.
Legyél már annyira tökös, hogy felvállalod.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 813
122 817
113
Nem értetted meg, amit írtam. Én leírtam, hogy nem tartoztok elszámolással. Csak egy véleményre voltam kíváncsi.
Ha szerinted macnak, mint moderátornak belefér a propagandistázás és az általatok felállított szabályok indulatos felrúgása, az is rendben van. És szerintem, de nyilván ez a véleményem csak, nem számít, mint moderátor, egy nulla.
Nincs ezzel semmi baj.
De végre ki lett mondva..

amúgy dudi persze nem lett büntetve, amikor kellett volna... most komolyan képes vagy ezt leírni.. Kihordások többszörösen, amikor ezzel egyidőbeb másokat, mibt wilson is kitettek... Ahogy gondolom mac se lesz. Csak akkor ha így van, és ismétlem, nincs is ezzel semmi baj, ne nézz mar mindenki hülyének, hogy bedugod a fejed a homokba es nekiállsz (talán magadnak is) hazudni, hogy ilyen nem volt.
Legyél már annyira tökös, hogy felvállalod.
Ezt valamiért nekem címződött
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 107
22 920
113
Az ukrajnai topik konkrétan kb 10 ember copy progandamalma. A maradék 20 hülye meg veszekszik rajta vagy tapsol vérmérséklet szerint.
Értékelhető tartalom kb 30%-a ami oda bekerül. A 22 márciusa óta regisztrált userek 70%-a az azonnal bannolandó kategóriába esik.
Az ukrajnai biztpol nekem inkább a probléma egyik gócpontja.
Van némi igazságod mondjuk ez vitathatatlan.
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 635
13 544
113
Az ukrajnai topik konkrétan kb 10 ember copy progandamalma. A maradék 20 hülye meg veszekszik rajta vagy tapsol vérmérséklet szerint.
Értékelhető tartalom kb 30%-a ami oda bekerül. A 22 márciusa óta regisztrált userek 70%-a az azonnal bannolandó kategóriába esik.
Az ukrajnai biztpol nekem inkább a probléma egyik gócpontja.

Ez lehetséges.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 813
122 817
113
Nem értetted meg, amit írtam. Én leírtam, hogy nem tartoztok elszámolással. Csak egy véleményre voltam kíváncsi.
Ha szerinted macnak, mint moderátornak belefér a propagandistázás és az általatok felállított szabályok indulatos felrúgása, az is rendben van. És szerintem, de nyilván ez a véleményem csak, nem számít, mint moderátor, egy nulla.
Nincs ezzel semmi baj.
De végre ki lett mondva..
Mondjuk Mack az indulatossággal kicsit valóban túllő a célon sokszor.
(a propagandistázásban már kevésbé de hát akinek nem inge)
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 509
10 626
113
Nem értetted meg, amit írtam. Én leírtam, hogy nem tartoztok elszámolással. Csak egy véleményre voltam kíváncsi.
Ha szerinted macnak, mint moderátornak belefér a propagandistázás és az általatok felállított szabályok indulatos felrúgása, az is rendben van. És szerintem, de nyilván ez a véleményem csak, nem számít, mint moderátor, egy nulla.
Nincs ezzel semmi baj.
De végre ki lett mondva..

amúgy dudi persze nem lett büntetve, amikor kellett volna... most komolyan képes vagy ezt leírni.. Kihordások többszörösen, amikor ezzel egyidőbeb másokat, mibt wilson is kitettek... Ahogy gondolom mac se lesz. Csak akkor ha így van, és ismétlem, nincs is ezzel semmi baj, ne nézz mar mindenki hülyének, hogy bedugod a fejed a homokba es nekiállsz (talán magadnak is) hazudni, hogy ilyen nem volt.
Legyél már annyira tökös, hogy felvállalod.
Pontosan értelek, csak az egyik részét ne velem beszéld meg (ha tőle nem kapsz reakciót akkor így jártál), a másik részében pedig értetlenkedsz. Próbálom kedvesen és türelmesen a tudtodra adni a dolgokat, de látom nem működik. Fejezd be a dudizást. Egyrészt butaság, másrészt tényleg unalmas már. Ott és annyira volt büntetve amennyire az szükséges volt, az, hogy az elfogultságod okán hogyan érzékeled a dolgokat ezt nem befolyásolja. Fejezd be a nyavajgást is, mert téged is ötvenszer ki lehetett volna rakni. Nem ez a cél. Belerakjuk a szabadidőnket és elsimítjuk amit lehet, amikor úgy ítéljük meg végső esetben kitiltással jutalmazunk a problémás viselkedésmintákat. Ennek fényében mondom, hogy nem kellene ezt erőltetned, de tényleg.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 983
14 506
113
Én is 22 februári vagyok, de Boki a megmodhaója, hogy 2015-től itt vagyok, csak mindig kibaxkodtak valamiért :D Én még anno szaki01-el is jókat leveleztem!! Hoppácska ám :D Sőt még a neveim is hasonlóak voltak....csak túl vehemens voltam, de azóta mindenkit szeretek, elismerem mindig azoknak hogy ruszkiszoppantyű vagyok, akiktől az utolsó hetekben megkaptam, mert ezzel nem bántanak meg, hanem szembe dícsérnek, és mosolygok :D Sőt már max heti 1 hozzászólásom van csak, hogy ne legyek útban az ellentábornak se. Most próbálom 2 heti 1 hozzászólásra csökkenteni....(ezzel a hozzászólással azt már buktam) :(
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 747
57 146
113
ha elkezditek az epehányást

Ez egy nagyon szép leírása annak, amikor az ember forrásokkal érvelve beszélget másokkal.
Ha ez epehányás és nem kívánatos, de Julipók 1944-es náci pártlap retorikájú hozzászólásai meg fentebb vázolt módon kívánatosak.
Akkor fölmerül a kérdés, hogy biztos, hogy velünk van a gond? Vagy valami más van itt félre menve de nagyon...
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 509
10 626
113
Ez egy nagyon szép leírása annak, amikor az ember forrásokkal érvelve beszélget másokkal.
Ha ez epehányás és nem kívánatos, de Julipók 1944-es náci pártlap retorikájú hozzászólásai meg fentebb vázolt módon kívánatosak.
Akkor fölmerül a kérdés, hogy biztos, hogy velünk van a gond? Vagy valami más van itt félre menve de nagyon...
Offtopikról volt szó. Ha nem az nem nyúlunk hozzá.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány