Bármelyik Lynx videóhoz mérve nagyon is jó!Ha a Kurt Rieder szintet jónak tekintjük akkor igen.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Bármelyik Lynx videóhoz mérve nagyon is jó!Ha a Kurt Rieder szintet jónak tekintjük akkor igen.
Lehet en vagyok vak de 19:38-nal hogy sikerult "duplat" loni?
Ez olyan mint a hirtelen beszaras, csak így alakultLehet en vagyok vak de 19:38-nal hogy sikerult "duplat" loni?
18:33:Lehet en vagyok vak de 19:38-nal hogy sikerult "duplat" loni?
Összes modern IFV-re igaz...18:33:
"K: És mi az, ahol még javítani kéne rajta, vagy még egy kicsit csiszolni?
V: Ez a gép ez elég kényes gép egyébként és nagyon nagy karbantartás igényel"
![]()
![]()
Még a rutinkarbantartások rendszere is kialakítás alatt áll mivel nincs korábbi tapasztalat amire tàmaszkodhatunk és ahogy javítják a hibákat folyamatosan vàltozik. Jópár év még mire minden stabil lesz.18:33:
"K: És mi az, ahol még javítani kéne rajta, vagy még egy kicsit csiszolni?
V: Ez a gép ez elég kényes gép egyébként és nagyon nagy karbantartás igényel"
![]()
![]()
Az tudható-e, hogy kaptunk-e bármi engedményt, kedvezményt a karbantartások, pótalkatrészek árából, mint első, kísérleti vásárló, esetleg ingyen garanciális időszakot?Még a rutinkarbantartások rendszere is kialakítás alatt áll mivel nincs korábbi tapasztalat amire tàmaszkodhatunk és ahogy javítják a hibákat folyamatosan vàltozik. Jópár év még mire minden stabil lesz.
Micsoda?Az tudható-e, hogy kaptunk-e bármi engedményt, kedvezményt a karbantartások, pótalkatrészek árából, mint első, kísérleti vásárló, esetleg ingyen garanciális időszakot?
Mivel kockázatot vállaltunk, cserébe.Micsoda?
Adnak, meg gyártói szerelő team ad supportot.Az tudható-e, hogy kaptunk-e bármi engedményt, kedvezményt a karbantartások, pótalkatrészek árából, mint első, kísérleti vásárló, esetleg ingyen garanciális időszakot?
Ilyenkor kozosen mindent feljegyeznek a fiuk egy mondjuk fuzetbe es kesobb ebbol keszul egy szerelesi utmatoi konyv a mozaik kiadonal?Adnak, meg gyártói szerelő team ad supportot.
Igen, csak nem a mozaiknalIlyenkor kozosen mindent feljegyeznek a fiuk egy mondjuk fuzetbe es kesobb ebbol keszul egy szerelesi utmatoi konyv a mozaik kiadonal?![]()
Ezeket kifizetjük. Nem adják, így van megírva a szerződés.Adnak, meg gyártói szerelő team ad supportot.
StrikeShield csak oldalt van? Felülről nem véd semmi?
szerk: Meg elől és hátul sem látom.
Pedig ott vannak már néhány éve.Hoppá, asszem már látom az elülső és hátsót is. Elég furák ott. Most már csak a torony a kérdés oldalt és felül végig.
Kene minden topichoz ilyen faqStrikeShield csak oldalt van? Felülről nem véd semmi?
szerk: Meg elől és hátul sem látom.
Szia,Hoppá, asszem már látom az elülső és hátsót is. Elég furák ott. Most már csak a torony a kérdés oldalt és felül végig.
Szia,
Ezeken a fotoiman egyertelmuen latszik, hogy a torony oldalan nincs.
Viszont mintha lenne a testen kb fuggoleges, ami vedi a tornyot
![]()
![]()
![]()
![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..