A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 206
113
Ez mind rendben van amit írsz,persze,ahány ember annyi vélemény,de amiket ír ott és kommentel az nem korrekt és engem nagyon bosszant...


Szerintem is azt ír amit akar, éppen ezért, ha valaki úgy gondolja, hogy ferdíti amit itt olvas/"hall"/lát, azt is nyugodtan meg lehet írni.
Akár hozzá is téve, hogy "félrefordít"...
Nekünk a szolíd, visszafogott arca jut, ott meg az ultra, vagy "nem-tom-mi".

Mi is?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 538
113
Már bocsánat de ennek a fazonnak " PavolR " ismerem az ottani kommentjeit,és közel sem hízelgők a számunkra... Elég ha annyit írok hogy folyamatosan rezsimezi a jelenlegi rendszert,és kategorikusan kijelentette hogy itt Orbán itt folyamatosan csdalásokkal nyeri a választásokat.. De sorolhatnám és idézhetném még ékes írásait. Ezt csak puszta információként közöltem!
Ezt itt is fenntartja.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 013
12 868
113
Igertek talan valami 3 nagy bejelentest ev vegeig.

Valaki ossze tudna foglalni hogy melyek voltak ezek vagy meg valami hatravan?

NASAMS, tanker, radarok?
 

éber

Well-Known Member
2020. december 15.
782
2 305
93
Lehet hogy neked nem látszik korrektnek, de azért az állítasaimat álá tudom támasztani. Ha a cseh fórumon találsz valamit, amit vitathatónak tartasz, nyugottan jelentkezzel oda be és a konkrét kommentre reagálva szájjal vitába. Ezen a fórumon (no meg pláne ebbe a topikba), ezeket a témákat feszegetni meg van tiltva.
Szia! Nem kommentelek oda,mivel nem tudok Cseh nyelven nem szeretnék félre értést a többi hozzászólóval.
" de azért az állítasaimat álá tudom támasztani." Hát ha ezt írod,majd egyszer fejtsd ki légyszíves hogy miért is élünk mi itt "rezsimben"!? És Orbán hogyan csalt el egymás után három választást is.. Itt gondolom nem csak engem érdekelne ez a dolog!
De tudod mit,kicsit segítek neked egy ábrával,hogy más országokban mennyivel tudott volna nyerni...!

https://felvidek.ma/2018/04/hogyan-szerepelt-volna-a-fidesz-mas-orszagok-valasztasi-rendszereivel/
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 538
113
Szia! Nem kommentelek oda,mivel nem tudok Cseh nyelven nem szeretnék félre értést a többi hozzászólóval.
" de azért az állítasaimat álá tudom támasztani." Hát ha ezt írod,majd egyszer fejtsd ki légyszíves hogy miért is élünk mi itt "rezsimben"!? És Orbán hogyan csalt el egymás után három választást is.. Itt gondolom nem csak engem érdekelne ez a dolog!
De tudod mit,kicsit segítek neked egy ábrával,hogy más országokban mennyivel tudott volna nyerni...!

https://felvidek.ma/2018/04/hogyan-szerepelt-volna-a-fidesz-mas-orszagok-valasztasi-rendszereivel/
Biztpol közép európa topik. Amúgy a biztpol topikokban kifejti a nézeteit rendszeresen és százszor vitaképesebb és kultúráltabb érvütköztetésre képes mint a hazai "természtésű" fikadérozók. Ide viszont (ebbe a topikba) érdekes és értékes perspektívát hoz a csehek és szlovákok részéről.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 516
93 752
113
Szia! Nem kommentelek oda,mivel nem tudok Cseh nyelven nem szeretnék félre értést a többi hozzászólóval.
" de azért az állítasaimat álá tudom támasztani." Hát ha ezt írod,majd egyszer fejtsd ki légyszíves hogy miért is élünk mi itt "rezsimben"!? És Orbán hogyan csalt el egymás után három választást is.. Itt gondolom nem csak engem érdekelne ez a dolog!
De tudod mit,kicsit segítek neked egy ábrával,hogy más országokban mennyivel tudott volna nyerni...!

https://felvidek.ma/2018/04/hogyan-szerepelt-volna-a-fidesz-mas-orszagok-valasztasi-rendszereivel/
Én tényleg nem vagyok a direkt politizálás ellen, de ne szórjunk már tele minden topikot ezzel.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 628
8 261
113
Szia! Nem kommentelek oda,mivel nem tudok Cseh nyelven nem szeretnék félre értést a többi hozzászólóval.
" de azért az állítasaimat álá tudom támasztani." Hát ha ezt írod,majd egyszer fejtsd ki légyszíves hogy miért is élünk mi itt "rezsimben"!? És Orbán hogyan csalt el egymás után három választást is.. Itt gondolom nem csak engem érdekelne ez a dolog!
De tudod mit,kicsit segítek neked egy ábrával,hogy más országokban mennyivel tudott volna nyerni...!

https://felvidek.ma/2018/04/hogyan-szerepelt-volna-a-fidesz-mas-orszagok-valasztasi-rendszereivel/
Érdekes kommentek ezek egy olyan országból, ahol POLITIKAI GYILKOSSÁG történik. Szegény újságíró és párja.
Mindez egy EU és NATO-tagállamban. Amely elitje nem egyszerűen összefonódott a maffiával, hanem maga a maffia. Az "elit" egyik fele letartóztatja a másikat. Ennyit rezsimről, csalásról, demokráciáról itt, Európa közepén, 2020-ban.
Olvassátok el, ezt tényleg érdemes, nem gondoltam volna ezt pont erről a lapról:
https://nepszava.hu/3102467_kentaur...igaz-szodomaban--vasari-komedia-tizenot-evben

Mi a véleményed erről, a szlovák rezsimről, @PavolR ?
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 308
14 052
113
"Magyarországon diktatúra van" (PavolR-AN fórum)
Tessék. Alátámaszthatod. De ne itt. ;)
Ezt már it egyszer kibeszéltuk. :) Minketten tudjuk, hogy bármivel is érvelnék, te a végen odacsapnál, hogy nem értek semmihez. :D

Szia! Nem kommentelek oda,mivel nem tudok Cseh nyelven nem szeretnék félre értést a többi hozzászólóval.
" de azért az állítasaimat álá tudom támasztani." Hát ha ezt írod,majd egyszer fejtsd ki légyszíves hogy miért is élünk mi itt "rezsimben"!? És Orbán hogyan csalt el egymás után három választást is.. Itt gondolom nem csak engem érdekelne ez a dolog!
De tudod mit,kicsit segítek neked egy ábrával,hogy más országokban mennyivel tudott volna nyerni...!

https://felvidek.ma/2018/04/hogyan-szerepelt-volna-a-fidesz-mas-orszagok-valasztasi-rendszereivel/
Felulem akár angolul vagy magyarul is írhatod, de addig is legyél szives helyesen idézni engem, mert azt, hogy Orbán elcsalt volna három vállásztást, nyilván nem írhattam, mivel a 2010-est még teljesen kifogásmentesnek tartom és mindig is annak tartottam. :cool:
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 206
113
Amúgy engem nem zavar mivel a kutyák ugatnak a karaván halad:).


Ehhez a véleményedhez képest ütközni látom a gyakorlati tetteid: széles lapáttal adagolod az egyoldalúnak tűnő véleményed, időnként "többszemélyes"-nek tűnő mennyiségben: Opssssz !!!:eek:

...mint "mindenhez-értő-zsoltink" is.

Kicsit kilóg a lóláb "Úrak" :rolleyes:


U.i: a mai "látszat-világ"-ban sokszorosan igazabb a tiednél a másik klasszikus mondás: "Néma gyereknek, ..."
Vagyis igenis nyugodtan írja be valaki/mindenki, ha véletlen/szándékos/provokáló módon félreértett hírt tulajdonít a valós hazai információ helyett.
 
W

Wilson

Guest
Ehhez a véleményedhez képest ütközni látom a gyakorlati tetteid: széles lapáttal adagolod az egyoldalúnak tűnő véleményed, időnként "többszemélyes"-nek tűnő mennyiségben: Opssssz !!!:eek:

...mint "mindenhez-értő-zsoltink" is.

Kicsit kilóg a lóláb "Úrak" :rolleyes:


U.i: a mai "látszat-világ"-ban sokszorosan igazabb a tiednél a másik klasszikus mondás: "Néma gyereknek, ..."
Vagyis igenis nyugodtan írja be valaki/mindenki, ha véletlen/szándékos/provokáló módon félreértett hírt tulajdonít a valós hazai információ helyett.

Na akkor tisztázzuk először is mit értesz gyakorlati tetteim alatt?Másodszor mit jelent nálad,hogy egyoldalúnak tűnő véleményed időnként többszemélyesnek tűnő mennyiségben?
 

anonim999

Well-Known Member
2016. március 19.
2 747
4 503
113
Szia! Nem kommentelek oda,mivel nem tudok Cseh nyelven nem szeretnék félre értést a többi hozzászólóval.
" de azért az állítasaimat álá tudom támasztani." Hát ha ezt írod,majd egyszer fejtsd ki légyszíves hogy miért is élünk mi itt "rezsimben"!? És Orbán hogyan csalt el egymás után három választást is.. Itt gondolom nem csak engem érdekelne ez a dolog!
De tudod mit,kicsit segítek neked egy ábrával,hogy más országokban mennyivel tudott volna nyerni...!

https://felvidek.ma/2018/04/hogyan-szerepelt-volna-a-fidesz-mas-orszagok-valasztasi-rendszereivel/
Legyetek szívesek ezt a - Beszélgetőben - megvitatni.
Köszönöm.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 538
113
Ehhez a véleményedhez képest ütközni látom a gyakorlati tetteid: széles lapáttal adagolod az egyoldalúnak tűnő véleményed, időnként "többszemélyes"-nek tűnő mennyiségben: Opssssz !!!:eek:

...mint "mindenhez-értő-zsoltink" is.

Kicsit kilóg a lóláb "Úrak" :rolleyes:


U.i: a mai "látszat-világ"-ban sokszorosan igazabb a tiednél a másik klasszikus mondás: "Néma gyereknek, ..."
Vagyis igenis nyugodtan írja be valaki/mindenki, ha véletlen/szándékos/provokáló módon félreértett hírt tulajdonít a valós hazai információ helyett.
Az a baj, hogy a valós hazai információ is attól függ jórészt hogy ki mit akar elfogadni akként (mondjuk a magyar médiában szerintem a valós információ mértéke oldaltól függetlenül roppant alacsony...)