A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Anti

Well-Known Member
2018. december 29.
5 018
12 892
113

Tudom en hogy az ujsagiro csak egy szolga de akkor is a kurva anyjat.
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 632
8 275
113

Tudom en hogy az ujsagiro csak egy szolga de akkor is a kurva anyjat.
Az ilyen szopja le a harapós lovat.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 822
113
Csak brainstorming de.....


A4 nagyjavított van már egy század

Török komáink is vannak

Várjuk a teszt eredményeket és ha jó ár érték arány lenne, akkor lehet ebből egy plusz század MBT-nk, nem csak kiképzési célra....

Szerintem esélyesebb, hogy valamelyik RM-es modernizációscsomag megy az A4-esekre, már ha....
 
T

Törölt tag 2577

Guest

Tudom en hogy az ujsagiro csak egy szolga de akkor is a kurva anyjat.
Azért jó olvasni a cikk alatti kommenteket. A többség nagyon nem ért egyet a bértollnokkal.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 524
93 793
113
Látszólag nem idetartozik, de mégis.
Biden befagyasztotta a Szaúd-Arábiának és az Arab Emírségeknek szánt fegyvereladásokat. Ez az Emírségek esetéven az F-35 bizniszt is jelenti.

Lehet csak átmeneti a felfüggesztés, de az újraengedélyezésnek több politikai-gazdasagi feltétele lesz.

Szal maradjunk csak az európai rendszereknél, én azt mondom. Ahhoz jár hadiipari üzlet is. Ilyen zsarolgatásokra az USA-ból nincs szükség.

 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113

Tudom en hogy az ujsagiro csak egy szolga de akkor is a kurva anyjat.
Az a szomorú, hogy valószínűleg egy magyar szálból indult el: https://hungarianspectrum.org/2021/...fforts-alongside-soldiers-of-the-third-reich/

Amit egy Eva S. Balogh ír. Róla itt bővebben: https://arokaso.blog.hu/2008/07/14/eva_s_balogh
(Érdemes megnézni, hogy kik az ismerősei a facebookon...)

Na az ő oldalán vannak "kávé helyett" jellegű hozzászólások. Pl.:
Misi bácsi:
"Leave it to Orban to celebrate another “glorious” chapter in Hungarian history, the alliance with nazi Germany. The so-called “legendary Puma”
squadron hereafter called the pussy cats were staffed with the most fanatical Hungarians. These pussy cats were usually far more effective in murdering unarmed Jewish Hungarians than fighting armed soldiers. I suspect Chicago Istvan may be able to give us more details as to the actual wartime results in 1944-45 by the Hungarian air force. I suspect that most of the American/allied planes shot down were actually shot down by the Germans."
 

vasszekely

Well-Known Member
2020. május 9.
4 632
8 275
113
Az a szomorú, hogy valószínűleg egy magyar szálból indult el: https://hungarianspectrum.org/2021/...fforts-alongside-soldiers-of-the-third-reich/

Amit egy Eva S. Balogh ír. Róla itt bővebben: https://arokaso.blog.hu/2008/07/14/eva_s_balogh
(Érdemes megnézni, hogy kik az ismerősei a facebookon...)

Na az ő oldalán vannak "kávé helyett" jellegű hozzászólások. Pl.:
Misi bácsi:
"Leave it to Orban to celebrate another “glorious” chapter in Hungarian history, the alliance with nazi Germany. The so-called “legendary Puma”
squadron hereafter called the pussy cats were staffed with the most fanatical Hungarians. These pussy cats were usually far more effective in murdering unarmed Jewish Hungarians than fighting armed soldiers. I suspect Chicago Istvan may be able to give us more details as to the actual wartime results in 1944-45 by the Hungarian air force. I suspect that most of the American/allied planes shot down were actually shot down by the Germans."
Ennyi elég is a néniről:
"Éva szerényen kezdte egy nyílt levelezőlistán, majd zárt levelezőlistát alapított, aholis kedvenc műsorszáma a nem tényszerűen gondolkodók (vagyis nem a baloldali koalíciós pártok híveinek) virtuális megtaposása, majd a listáról való kizárása volt."
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 830
113

Tudom en hogy az ujsagiro csak egy szolga de akkor is a kurva anyjat.
fgJziIhm_400x400.png


Ez az. Csak egy szarukeretes szemüveg hiányzik róla, hogy megkapjuk a teljesen standard, én egyéniség vagyok libsit. Rohadjon meg.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 711
76 733
113
1 napig nincs bejelentés valamilyen beszerzésről és elönti a politika a haditechnikai részt... tudtátok hogy van egy [BIZTPOL] Magyarország topik is ahol az ilyen témák mennek? Ide csak a haderőfejlesztéssel kapcsolatos dolgokat kellene írni.

A hozzászólás megfelelő topikba másolásához használhatjátok a "+Idézet" és "Idézések beillesztése" gombokat.
 

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 256
8 169
113
1 napig nincs bejelentés valamilyen beszerzésről és elönti a politika a haditechnikai részt... tudtátok hogy van egy [BIZTPOL] Magyarország topik ahol az ilyen témák mennek? Ez a haderőfejlesztéssel kapcsolatos dolgokat kellene írni...
A beírásod lapaján a megoldás nem ez, hanem valamilyen bejelentés megtétele;)
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 830
113
1 napig nincs bejelentés valamilyen beszerzésről és elönti a politika a haditechnikai részt... tudtátok hogy van egy [BIZTPOL] Magyarország topik is ahol az ilyen témák mennek? Ide csak a haderőfejlesztéssel kapcsolatos dolgokat kellene írni.

A hozzászólás megfelelő topikba másolásához használhatjátok a "+Idézet" és "Idézések beillesztése" gombokat.
Sorry, teljesen nem ideillő, de annyira aljas, hogy nem néztem, melyik topikban vagyunk, így én is egyből reagáltam rá.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0