1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Akula-osztály (Projekt 971)

Diskurzus a(z) 'Nukleáris meghajtású vadásztengeralattjárók (SSN)' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. DINAMO

DINAMO Well-Known Member

boki

Te ertelmezted es hoztad igy fel a temat. Erre reagaltam. En meg sem neztem a linket mert elso korben nem is erdekelt. Elhittem neked hogy van egy ilyen orosz felvetes es erre irtam amit. Te sem azt irtad hogy az amerikaiak hanem hogy az OROSZOKnak van ez a problemajuk.

Ne probald mar meg ezt is rajuk kenni.

2. boki

boki Well-Known Member

Te próbálod a félreértelmezésedet kimagyarázni. Én leírtam egy mondatban miről szól a strategypage cikkje, allatta ott volt a link.
    A 118. hsz 2. pontjában azt írtam, hogy a franciák állhatnak a kiszivárgott információk mögött. Ami azt jelenti(helyes értelmezés), hogy az" amerikai küldöttség látogatott a Csakrára" hírek mögött , ami strategypage-ben jelent meg, a franciák állnak. Ilyenkor észbe kell jutni annak is, hogy hatalmas harc folyik a háttérben a lukratív indiai fegyverpiacért. A jenkik és a franciák próbálják kitúrni az oroszokat nem a legtiszteségesebb eszközökkel.

De már nekem kínos, hogy egy jenkinek- aki kivételes/különleges(Obama szerint, szerintem végképp)- kelljen magyaráz a helyes értelmezést. :)

cinikus likes this.
  3. Kulso_54

Kulso_54 Well-Known Member

4. boki

boki Well-Known Member

Vasánap a Vojennaja Prijomka adása bemutatja a Gadzsijevó-ban szolgáló nukleáris meghajtású vadásztenegeralattjárókat.

fishbed likes this.
  5. boki

boki Well-Known Member

Párduc és Tigris

fip7 and fishbed like this.
  6. boki

boki Well-Known Member

sidewinder12 and fishbed like this.
  7. boki

boki Well-Known Member

8. Hpasp

Hpasp Well-Known Member

Walker Class...
    :(

9. boki

boki Well-Known Member

Vojennaja Prijomka mai adása- Zverinaja 2 (múlt vasárnapi folytatása)

fishbed likes this.
  10. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

11. deze75

deze75 Well-Known Member

Szerintem ....Ő Typhoon....bár tudom,hogy oroszul tényleg Akula project 941

gacsat, fishbed, boki and 1 other person like this.
  12. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Valóban! Nem figyeltem eléggé.

13. Fade

Fade Well-Known Member

Amikor az amik kétséget kizáróan megtudták, hogy a szovjetek ~17éve tökéletesen tudják, hogy az amik 30éve pontosan tudják, hogy a szovjet tengok merre járnak.
    És 20+év "végtelen büdzsés" minden beleadása meg kis Japán, Norvég segítséggel, cocom megkerüléss után jött a walker class. (Aztán persze ebbe a végtelen mindenek elött a hadseregbe meg is bukott a szu.)

14. dudi

dudi Well-Known Member

Tessék?

haubagoi likes this.
  15. koppany

koppany Well-Known Member

Abba kellene hagynom az ivást, mert már az egyszerű mondatokat sem értem....

Nemerson, fip7, svajcibeka and 2 others like this.
  16. wankel

wankel Well-Known Member

K-419 Kuzbass

fishbed, varga dima and fip7 like this.
  17. varga dima

varga dima Well-Known Member

Igazi Nautilus....:)

18. gacsat

gacsat Well-Known Member

Mi van vele?

19. boki

boki Well-Known Member