Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

kiskrumpli

Well-Known Member
2017. szeptember 29.
628
2 644
93
Budapest felszabadult.
Azért igencsak érdekelne, hogy mit értetek e szöveg alatt, mitől lesz Budapest mostantól "szabad"? Ezek szerint Magyarország még megszállás alatt van?
Eddig nem volt évente pride vonaglás? Idén pride hónap? Minden hónapban holokauszt megemlékezés?
Megszabadult talán a Fidesz köteleitől Budapest? Ez sem igaz.
Talán kikerül a szivárványos zászló a városházára, és ezzel végre újra demokrácia lesz? Na ez talán megtörténhet.
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 544
113
Szóval aki nem akar egy hazug,bevallottan tolvaj(lopunk,oszt akkor mi van?),kzpontositott korrupt államdiktatúrát,az hazaáruló.Érdekes.
Bp nem szabadult fel.Ma Mo-on nincs igazi önkormányzatiság.Az államhatalomnak nincs korlátja.Nem törvényes keretek közti kormányzás,hanem a törvénnyel való hatalomgyakorlás folyik.Kár,hogy a többség nem is érti a különbséget.Kicsit nehezebb lesz csak a korona,de az államhatalom egyszerüen megfolytja a neki nem tetsző önkormányzatokat.Szoritani akkor fog a korona,ha elzárulnak az uniós pénzcsapok.Mert minden hatalmi rendszert fizetni kell.És a legjobban sszerakott hatalmi rendszer is összeomlik,ha nincs elegendő pénz fizetni.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 513
113
Szóval aki nem akar egy hazug,bevallottan tolvaj(lopunk,oszt akkor mi van?),kzpontositott korrupt államdiktatúrát,az hazaáruló.Érdekes.
Bp nem szabadult fel.Ma Mo-on nincs igazi önkormányzatiság.Az államhatalomnak nincs korlátja.Nem törvényes keretek közti kormányzás,hanem a törvénnyel való hatalomgyakorlás folyik.Kár,hogy a többség nem is érti a különbséget.Kicsit nehezebb lesz csak a korona,de az államhatalom egyszerüen megfolytja a neki nem tetsző önkormányzatokat.Szoritani akkor fog a korona,ha elzárulnak az uniós pénzcsapok.Mert minden hatalmi rendszert fizetni kell.És a legjobban sszerakott hatalmi rendszer is összeomlik,ha nincs elegendő pénz fizetni.


Igen!
Egyenként felakasszuk magunkat pénteken!
Celebra megmondta,minden szar,mindenki hülye,korrupt,és különben is!
Elég volt ez a pár ezer év,dögöljünk meg mind!
Így kell ezt.
 
  • Tetszik
Reactions: kiskrumpli

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 156
7 938
113
Igen!
Egyenként felakasszuk magunkat pénteken!
Celebra megmondta,minden szar,mindenki hülye,korrupt,és különben is!
Elég volt ez a pár ezer év,dögöljünk meg mind!
Így kell ezt.
Hülyeségeket írsz bánatodban. Ki a tököm akar téged (titeket) bántani? Állandóan ti jöttök ezzel a hazaáruló/idegen/magyarellenes szöveggel/szemlélettel.
A rendszer és az "elit" (mindegy milyen színű), amelyik eddig hatalmon volt/van, az bizony lop(ott), csal(t), hazudik. Azért a mostani rezsimet nem kellene ennyire elvakultan szeretni, még ha jobb választásnak tartod őket, akkor sem.
Celebra írásában igazság magja vagyon.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and Celebra

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 612
113
Szóval aki nem akar egy hazug,bevallottan tolvaj(lopunk,oszt akkor mi van?),kzpontositott korrupt államdiktatúrát,az hazaáruló.Érdekes.
Bp nem szabadult fel.Ma Mo-on nincs igazi önkormányzatiság.Az államhatalomnak nincs korlátja.Nem törvényes keretek közti kormányzás,hanem a törvénnyel való hatalomgyakorlás folyik.Kár,hogy a többség nem is érti a különbséget.Kicsit nehezebb lesz csak a korona,de az államhatalom egyszerüen megfolytja a neki nem tetsző önkormányzatokat.Szoritani akkor fog a korona,ha elzárulnak az uniós pénzcsapok.Mert minden hatalmi rendszert fizetni kell.És a legjobban sszerakott hatalmi rendszer is összeomlik,ha nincs elegendő pénz fizetni.
Na akkor most hogy is van?
Azt tudom, hogy pénteken Oroszország szokott összeomlani meg néha szombaton is, vasárnap ezek szerint Magyarország bukása/felszabadulása., szerda az dobszerda csütörtök pedig szerelemcsütörtök. Hétfő? Kedd? Ezek mik lesznek? Hétfőt javaslom sorsoljuk ki Trump bukásának... Keddel mi lesz akkor? Pihenőnap? A libsi rettegés napja?
Sajnálatos módon ez lesz a jövő, a korosztályom olyan hülye mint a segg, tényleg őket ilyen elmehibbant liberális dumákkal olyan könnyen megzabáltatják, hogy az hihetetlen.
 

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 156
7 938
113
Na akkor most hogy is van?
Azt tudom, hogy pénteken Oroszország szokott összeomlani meg néha szombaton is, vasárnap ezek szerint Magyarország bukása/felszabadulása., szerda az dobszerda csütörtök pedig szerelemcsütörtök. Hétfő? Kedd? Ezek mik lesznek? Hétfőt javaslom sorsoljuk ki Trump bukásának... Keddel mi lesz akkor? Pihenőnap? A libsi rettegés napja?
Sajnálatos módon ez lesz a jövő, a korosztályom olyan hülye mint a segg, tényleg őket ilyen elmehibbant liberális dumákkal olyan könnyen megzabáltatják, hogy az hihetetlen.
Nem a korosztályod, hanem te. Nem érdekes, hogy egy csomó autó jön szembe az autópályán, és tülköl?
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 544
113
Na akkor most hogy is van?
Azt tudom, hogy pénteken Oroszország szokott összeomlani meg néha szombaton is, vasárnap ezek szerint Magyarország bukása/felszabadulása., szerda az dobszerda csütörtök pedig szerelemcsütörtök. Hétfő? Kedd? Ezek mik lesznek? Hétfőt javaslom sorsoljuk ki Trump bukásának... Keddel mi lesz akkor? Pihenőnap? A libsi rettegés napja?
Sajnálatos módon ez lesz a jövő, a korosztályom olyan hülye mint a segg, tényleg őket ilyen elmehibbant liberális dumákkal olyan könnyen megzabáltatják, hogy az hihetetlen.
Mint fentebb.Én semmi ilyet nem irtam.
 

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 544
113
Nem a korosztályod, hanem te. Nem érdekes, hogy egy csomó autó jön szembe az autópályán, és tülköl?
Nem akarja meglátni,mert nem érdeke.Jared Daimond Összeomlás cimű könyvét meg nem olvassa el,mert zsidó irta.Meghát a néhai kommunista propagandista Bayer Zsoltika megmondta,hogy minden elhajlás tilos,és árulás a központi irányvonaltol.30éve is pont ezt mondogadta....
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 612
113
Nem a korosztályod, hanem te. Nem érdekes, hogy egy csomó autó jön szembe az autópályán, és tülköl?
Ja igen volt lakótársam ment kifele tüntikézni a globális felmelegedés ellen amit grétácska miatt itthon is csináltak, hívott engem is, elkezdtem faggatni, jóformán azt sem tudta, hogy mi mellett is akar kiállni pontosan... Momentumos aktivista a lelkem bogara... Biztos én vagyok a hülye ő meg a napelemes bányászlámpa....
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 612
113
Nem akarja meglátni,mert nem érdeke.Jared Daimond Összeomlás cimű könyvét meg nem olvassa el,mert zsidó irta.Meghát a néhai kommunista propagandista Bayer Zsoltika megmondta,hogy minden elhajlás tilos,és árulás a központi irányvonaltol.30éve is pont ezt mondogadta....
Bayerrel te vagy felakadva, meg a folyamatos Jared D.-t is te zsidózod. Komolyan mondom kefír meg a katonák kioktatása megy neked, menetből a falnak megyek lassan tőled, aztán hátha úszok is közben
 
  • Tetszik
Reactions: BiancoGasto

Celebra

Well-Known Member
2017. április 7.
5 514
2 544
113
Bayerrel te vagy felakadva, meg a folyamatos Jared D.-t is te zsidózod. Komolyan mondom kefír meg a katonák kioktatása megy neked, menetből a falnak megyek lassan tőled, aztán hátha úszok is közben
Szerintem még egyszer sem irtam eleddig,hogy Jared D. zsidó-viszont több könyvét is olvastam.Bayert már megemlitettem,hogy kommunista propagandistának is ugyan ilyen volt,semmit nem változott-legfejebb rossz irányba.És ez egy vitaforum.Ha nincs igazam,érvekkel és tényekkel nyugodtan megcáfolhatsz.De csak kefirezést meg ballipsizést látok.Zsidozás szintű rossz nyilas dumát.Egy zl Leóval a dicső magyar katona majd fldbe tapossa Szarumán Orkjainak hordáit!Aki nem igy gondolja,az gaz sorosista-masinista,idegenszivű,antimagyar hazaáruló!!!!!!!!
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 612
113
Szerintem még egyszer sem irtam eleddig,hogy Jared D. zsidó-viszont több könyvét is olvastam.Bayert már megemlitettem,hogy kommunista propagandistának is ugyan ilyen volt,semmit nem változott-legfejebb rossz irányba.És ez egy vitaforum.Ha nincs igazam,érvekkel és tényekkel nyugodtan megcáfolhatsz.De csak kefirezést meg ballipsizést látok.Zsidozás szintű rossz nyilas dumát.Egy zl Leóval a dicső magyar katona majd fldbe tapossa Szarumán Orkjainak hordáit!Aki nem igy gondolja,az gaz sorosista-masinista,idegenszivű,antimagyar hazaáruló!!!!!!!!
Látod ezeket is te képzeled oda, figurázod az egészet
 

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 156
7 938
113
Ja igen volt lakótársam ment kifele tüntikézni a globális felmelegedés ellen amit grétácska miatt itthon is csináltak, hívott engem is, elkezdtem faggatni, jóformán azt sem tudta, hogy mi mellett is akar kiállni pontosan... Momentumos aktivista a lelkem bogara... Biztos én vagyok a hülye ő meg a napelemes bányászlámpa....
Biztos, hogy csak propagandaszöveget olvasol. Ezért nálad állandóan "Grétácska" a téma. Tegnap Soros, ma Greta akárki, holnap amit a Fidesz PR kitalál. Azt megértem, ha valamilyen értelmes indokod van, amiért a kormánypártokat támogatod (mint pl. @zsolti), de ne emiatt a néphülyítö ellenséggyártó maszlagért tedd..
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and alali77

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 612
113
Nem a korosztályod, hanem te. Nem érdekes, hogy egy csomó autó jön szembe az autópályán, és tülköl?
Ja, tudod itt a kandón hány olyan leendő villamosmérnök lesz aki a napelemek látható problémáit annyival letudja, hogy építsünk belőle többet? Előző félélvben válgazd vizsga előtt volt szerencsém olyannal is találkozni aki valamilyen szutyvadék atomenergia ellenes blogra szokott írkálni... Biztos ő is jófajta megoldásokkal fogja segíteni a társadalmat
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 156
7 938
113
Ja, tudod itt a kandón hány olyan leendő villamosmérnök lesz aki a napelemek látható problémáit annyival letudja, hogy építsünk belőle többet? Előző félélvben válgazd vizsga előtt volt szerencsém olyannal is találkozni aki valamilyen szutyvadék atomenergia ellenes blogra szokott írkálni... Biztos ő is jófajta megoldásokkal fogja segíteni a társadalmat
Látod, azért jártam én a Villamoskarra:)
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Biztos, hogy csak propagandaszöveget olvasol. Ezért nálad állandóan "Grétácska" a téma. Tegnap Soros, ma Greta akárki, holnap amit a Fidesz PR kitalál.
Globális jelenségek a Soros és a Grétácska. Nyilván nem a Fidesz PR találta ki ezeket, vagy ha te azt hiszed, akkor nagyon rossz médiából tájékozódsz. :oops: