Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 492
10 582
113
Hosszú történet.

@Busho3301 amúgy amnesztiát kaptam vagy vattafakking? :D
Ezt most én sem tudom, lehet anno siettem és rosszul állítottam be. Kiderül.

Saját döntéseben sem konzisztens....
Az ukrán-zsidó gyíkemberekkel kötöttem vérszerződést Langley-ben, ha hinni lehet egyes TG csoportok véleményének. Dudi és meszike tartották a mécseseket miközben kecskevérrel aláírtam a belépésem a NAFO-ba. Ennek értelmében néha távolról átveszi felettem az uralmat Rácz András, de ha szabadságon van akkor a Portfolio ügyeletese vagy a Francia Idegenlégió ukrajnai halottjai közül valaki szelleme.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 705
113
Dikk! A körbemetélt kamu briton visszatért! Ezt is elintéztem… :D :D :D
Üdv Szőr! :)
Egyébként köszönöm, Te voltál az egyedüli....
Bár sztem a fórummotor nem tudta kezelni a fél évet, de az elintézted valóban jobban hangzik.
A Dolfi szülinap kicsit vaskos volt amúgy... (nagy tesó mindent lát) :D
A hadtöri vonalat nem vitte senki, ahogy látom :(

@sixtus -nak mindjárt küldök egy számot, tuti szeretni fogja
@Flamand -ot puszikálom
Amúgy meg nesztek cicás kép
442706929-858349002720788-7646643471741470430-n.jpg
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 048
22 631
113
Egyébként köszönöm, Te voltál az egyedüli....
Bár sztem a fórummotor nem tudta kezelni a fél évet, de az elintézted valóban jobban hangzik.
A Dolfi szülinap kicsit vaskos volt amúgy... (nagy tesó mindent lát) :D
A hadtöri vonalat nem vitte senki, ahogy látom :(

@sixtus -nak mindjárt küldök egy számot, tuti szeretni fogja
@Flamand -ot puszikálom
Amúgy meg nesztek cicás kép
442706929-858349002720788-7646643471741470430-n.jpg
Még a macskád is zsidó, olyan a színe mint Kabos Gyulának gecccc! :D

Próbáltuk volna @Flamandal vinni, de aztán rá kellett jönnünk, hogy se macskánk, se rózsaszín feszülős bicós szettünk meg a briteket is utáljuk… megvártunk inkább téged.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 705
113
Még a macskád is zsidó, olyan a színe mint Kabos Gyulának gecccc! :D

Próbáltuk volna @Flamandal vinni, de aztán rá kellett jönnünk, hogy se macskánk, se rózsaszín feszülős bicós szettünk meg a briteket is utáljuk… megvártunk inkább téged.
Nem vittetek lóf@szt se :D
Egy Napoleonos, vöröskabátos, vöröskabátos parádén, ló-s poszt sem volt. Megnéztem!
Valamikor reklamáltad az übermensch brit 2.vh-s ürgéket, valahol belefutottam egy eklatáns példába.
Megpróbálom megkeresni. Bár azon felbuzdulva, hogy visszafogadott A Fórum Motor, lehet illuminati (illumináns) lesz ma este.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 524
17 317
113
Ezt most én sem tudom, lehet anno siettem és rosszul állítottam be. Kiderül.


Az ukrán-zsidó gyíkemberekkel kötöttem vérszerződést Langley-ben, ha hinni lehet egyes TG csoportok véleményének. Dudi és meszike tartották a mécseseket miközben kecskevérrel aláírtam a belépésem a NAFO-ba. Ennek értelmében néha távolról átveszi felettem az uralmat Rácz András, de ha szabadságon van akkor a Portfolio ügyeletese vagy a Francia Idegenlégió ukrajnai halottjai közül valaki szelleme.
Remélem ezek után rontást is tudsz küldeni az aktuális anyósomra,mert a Woodoo baba szart sem ért.