Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
16 044
57 751
113
Miért zavar téged, ha van egy más opció, mint amit te használsz? Te tartod karban? A te kedvenc funkciódra emiatt nm jut kapacitás? Esetleg a friss hozzászólások dobozból ez akadályozza, hogy az utolsó oldalra mutassanak a linkek?
Kérdezni csak szabad, nem?
A belépésnél ki kell válasszam a világos vagy sötét módot. Ezt a lépést akartam volna megtakaritani. Ennyi.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 185
16 385
113
Budán bemész a Sopron úton a nagy piros épület portájára, rövid határidővel segítenek! :)
Köszi köszi....de ott az olyan mint a pamutlabor?? Pólóra nyomtatnak ott amit kérek?? Vagy csak ilyen kis garázs-sufni szitanyomó üzlet?? Ha igen akkor miért van ott porta??? Továbbá miért kérdezősködnek a portán állítólag olyan sokat?????
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 490
22 083
113
popcorn-eating.gif
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 833
68 831
113
Emelkedj felül az ilyen földi hívságokon :)
Tűzzed zászlódra, Fear God Honour the King :D
Persze, tudjuk, hogy az ánglius lanyok szépsége folytán inkább Istent meg a királyt valasztottátok, meg a távoli háborúkat, de nekünk Istenestől, királyostól is is megadatott a jó nők nézése és az említett topik által a közzétételük. :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
15 490
22 083
113
Persze, tudjuk, hogy az ánglius lanyok szépsége folytán inkább Istent meg a királyt valasztottátok, meg a távoli háborúkat, de nekünk Istenestől, királyostól is is megadatott a jó nők nézése és az említett topik által a közzétételük. :D
Mondjuk ez valóban megmagyarázza a kolonizációt. Így még nem gondoltam rá :D
Meg hát ugye oda kell menni, ahol a jó nők vannak.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 798
29 288
113
Mondjuk ez valóban megmagyarázza a kolonizációt. Így még nem gondoltam rá :D
Meg hát ugye oda kell menni, ahol a jó nők vannak.
Persze, tudjuk, hogy az ánglius lanyok szépsége folytán inkább Istent meg a királyt valasztottátok, meg a távoli háborúkat, de nekünk Istenestől, királyostól is is megadatott a jó nők nézése és az említett topik által a közzétételük. :D
FZeFAuUWYAAUcQk.jpg
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 148
33 294
113
Egy baj van az elmélettel:
A jelenlegi magyar nőfelhozatal mellett világot kéne hódítanunk, míg ha láttatok már szláv lánykákat, akkor az oroszoknak meg otthon kellene ülniük.
(Mondjuk az ukrán férfiakat értem, olyan lánykákért én is utolsó csepp vérig harcolnék)
Kalandozások kora? Rémlik? Turker?:D
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
7 193
19 861
113
Pap voltál, orvos lettél?
Kérdezni csak szabad, nem?
A belépésnél ki kell válasszam a világos vagy sötét módot. Ezt a lépést akartam volna megtakaritani. Ennyi.
Orvosként , bár az előrehaladott kor, túlzott alkohol fogyasztás, és általában az egészségtelen életmód hatását nem tudom visszafordítani, de így is igyekszem segíteni, hisz köt az esküm. Köteles vagyok enyhíteni a kínokat azoknak, akik már képtelenek az öngondoskodásra és az önálló gondolkozásra, önhibájukból, vagy azon kívüli okokból.


Hiába, hivatásom, hogy segítsek. Én választottam ezt a terhet, nem te helyettem. Néha bánom, szívem szerint nem is válaszolnék minden kreténnek, de kénytelen vagyok...

De egy imát is mondok érted, gyermekem, mert egy csoda még talán rajtad is segíthet!