Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Nem körülötted forog a fórum, hogy minden törölt posztodra emlékezzünk. A számonkérésnek ezzel itt a vége.
Nem is vettem magamra, és nem is rólam szól.
És pont ezért, egy olyan poszt törlése, ami egy ilyen történelmi évfordulóról emlékezik meg,
egy múlt-kor-os cikket linkelve a vészkorszakról, mindenféle indok nélkül...
Érdekes maga ez is, de ez a stílus is.

Inkább írtam volna ezt PM-ben, de ahogy az okt.8-i tisztázós üzenetem sem vetted észre... /csak kilőttél 2 hónapra/
így gondolom ezt sem vennéd.
 
  • Tetszik
Reactions: Blitz97

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 520
10 687
113
Nem is vettem magamra, és nem is rólam szól.
És pont ezért, egy olyan poszt törlése, ami egy ilyen történelmi évfordulóról emlékezik meg,
egy múlt-kor-os cikket linkelve a vészkorszakról, mindenféle indok nélkül...
Érdekes maga ez is, de ez a stílus is.

Inkább írtam volna ezt PM-ben, de ahogy az okt.8-i tisztázós üzenetem sem vetted észre... /csak kilőttél 2 hónapra/
így gondolom ezt sem vennéd.
Folyamatosan csak neked kell mindent ötvenszer leírni, megindokolni és megmagyarázni, és természetesen mindig van tisztázós üzeneted. Ezekre sokáig reagáltam is, többet nem tudok.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 520
10 687
113
De a lényegre visszatérve. Komolyan léteznek olyan emberek akik, tényleg azt hiszik, hogy az egy teljesen reális forgatókönyv, hogy magyar katonák, vagy magyar haditechnika Ukrajnában köt ki. Értem én, hogy ez döbbenetes, de ebben a kontextusban kell tekintenünk az ukrán háborús topikra. Ez 2024.
Töröltem az előzményeket, de komolyan kezdek elgondolkozni azon, hogy az ilyenek miatt szigorítást terjesszek-e be, túl sok hasonló, laikusságból és nulla gondolkodási hajlandóságból adódó probléma bukkan fel újabban. Valahol húzni kell egy határt a fórum színvonalát illetően.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 445
79 462
113
Töröltem az előzményeket, de komolyan kezdek elgondolkozni azon, hogy az ilyenek miatt szigorítást terjesszek-e be, túl sok hasonló, laikusságból és nulla gondolkodási hajlandóságból adódó probléma bukkan fel újabban. Valahol húzni kell egy határt a fórum színvonalát illetően.
Szerintem erre semmi szükség amúgy ez véleményem szerint inkább hit. A hívő ember nem gondolkozi Isten létéről és érvelni sem tud/akar róla, mert hiszi, hogy van. Ez a lényege a hitnek.
 
  • Vicces
Reactions: fip7

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 118
22 995
113
Töröltem az előzményeket, de komolyan kezdek elgondolkozni azon, hogy az ilyenek miatt szigorítást terjesszek-e be, túl sok hasonló, laikusságból és nulla gondolkodási hajlandóságból adódó probléma bukkan fel újabban. Valahol húzni kell egy határt a fórum színvonalát illetően.
Gondolom itt a végén arra gondolsz, hogy @sixtus moderátori jogokat kap! Támogatom és köszönettel elfogadom a nevében! :D
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 520
10 687
113
Szerintem erre semmi szükség amúgy ez véleményem szerint inkább hit. A hívő ember nem gondolkozi Isten létéről és érvelni sem tud/akar róla, mert hiszi, hogy van. Ez a lényege a hitnek.
Nem az a baj, hogy végletesen szkeptikus valaki (legyen is, ilyen világot élünk) hanem, hogy ránéz egy valahol felbukkanó anyagra, amit nem ért, és azonnal elindul az alap nélküli felháborodás, az meg gyorsan terjed minden irányban. A spekulatívabb biztpol topikokban ez nem okoz annyira nagy kárt, de azért a magyar ht topikokat féltem... főleg Terminator irgalmatlan mennyiségű munkája van benne, hogy szép rendezetten követhetők a dolgok, ezt meg kellene őrizni.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 445
79 462
113
Nem az a baj, hogy végletesen szkeptikus valaki (legyen is, ilyen világot élünk) hanem, hogy ránéz egy valahol felbukkanó anyagra, amit nem ért, és azonnal elindul az alap nélküli felháborodás, az meg gyorsan terjed minden irányban. A spekulatívabb biztpol topikokban ez nem okoz annyira nagy kárt, de azért a magyar ht topikokat féltem... főleg Terminator irgalmatlan mennyiségű munkája van benne, hogy szép rendezetten követhetők a dolgok, ezt meg kellene őrizni.
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Töröltem az előzményeket, de komolyan kezdek elgondolkozni azon, hogy az ilyenek miatt szigorítást terjesszek-e be, túl sok hasonló, laikusságból és nulla gondolkodási hajlandóságból adódó probléma bukkan fel újabban. Valahol húzni kell egy határt a fórum színvonalát illetően.
Erről beszélt hpasp meg molni, csak akkor mindenki hümmögött-hammogott, hogy jóvanazúgy, befér mindenki, nagy hálóval kell halászni.
Aztán lehet mégse.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 118
22 995
113
Erre csak eszperentéül tudok válaszolni drága kameradom :D : Beveheted e nemes szervemet, melyet kezemmel lengetek neked :D
Ps: Szíjjá gázt :D

Eme eszperente remek te gyerek! De bele kell-e menned ebbe? Egye-fene felelek neked te eszetlen. Eme cselekedetem lesz rettenet. Szemed teljesen eres, tested remeg mert eszed nem leled feleletre te tehetetlen tepedt. Tedd kezed kebledre, mert temetlek, nem lett neked kedves e terefere neked.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 999
14 619
113
Eme eszperente remek te gyerek! De bele kell-e menned ebbe? Egye-fene felelek neked te eszetlen. Eme cselekedetem lesz rettenet. Szemed teljesen eres, tested remeg mert eszed nem leled feleletre te tehetetlen tepedt. Tedd kezed kebledre, mert temetlek, nem lett neked kedves e terefere neked.
Valahunnan olvastad :D Az enyém saját kútfőből fakadt :D De azért adom :D A "tepedt" az hogy jön ide? :D Jó...ok most nem vagyok kisportolva :D Az a rész gondolom amikor eres a szemem, valami irdatlan nagy kellemes beteljesülésre utal :D
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 118
22 995
113
Valahunnan olvastad :D Az enyém saját kútfőből fakadt :D De azért adom :D A "tepedt" az hogy jön ide? :D Jó...ok most nem vagyok kisportolva :D Az a rész gondolom amikor eres a szemem, valami irdatlan nagy kellemes beteljesülésre utal :D
Nem olvastam baszod. De ha nem hiszed keress rá… :D Tepedt??? hát egyrészt ugye nem vagy kisportolva, másrészt itt a sógoréknál használatos egy hasonló szó a deppert. :D Az eres részt már nem olvastam el, mert elkezdtem okádni! :D
 
  • Vicces
Reactions: Pogány and sixtus
T

Törölt tag 1711

Guest
Töröltem az előzményeket, de komolyan kezdek elgondolkozni azon, hogy az ilyenek miatt szigorítást terjesszek-e be, túl sok hasonló, laikusságból és nulla gondolkodási hajlandóságból adódó probléma bukkan fel újabban. Valahol húzni kell egy határt a fórum színvonalát illetően.

Szerintem nem sok embernek hiányozna dudi, úgyhogy nyugodtan.