[BIZTPOL] A nagy sakktábla

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Lord Gazember

Well-Known Member
2015. március 18.
1 347
2 352
113
NATO tagállamok: Fogyóban az egymás iránti szolidaritás
http://diplomaci.blog.hu/2015/06/11/nato_tagallamok_fogyoban_az_egymas_iranti_szolidaritas
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
Üdv Melampo!
Ha van kedved/időd, röviden leírhatnád, amire utaltál a jezsuitákkal kapcsolatban.
Argentína és a náci háborús bűnösök bújtatása természetesen nem véletlen, erről az 1980-as években egy remek könyv is íródott.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Újra offenzívában a "háborúpártiak " amerikában....
http://www.thenation.com/article/209721/why-washington-still-pushing-war-russia
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Forrósodó Hideg-háború - Törésvonalak:
https://www.youtube.com/watch?v=to3DraWzvWQ

https://www.youtube.com/watch?v=Adgcuus5xDI
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Obama változtat politikáján? Akár ezer katonát is küldhet Irakba
A Pentagon fontolóra vette, hogy újabb bázisokat hozzon létre Irakban az Iszlám Állam (IÁ) terrorszervezet ellen küzdő iraki erők támogatására, ami szükségessé teheti újabb amerikai katonáknak a közel-keleti országba vezénylését - jelentette ki csütörtökön amerikai újságíróknak, egy Nápolyba tartó repülőgépen Martin Dempsey tábornok, az amerikai vezérkari főnökök egyesített bizottsága elnöke.
http://www.atv.hu/kulfold/20150612-obama-valtoztat-politikajan-akar-ezer-katonat-is-kuldhet-irakba
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Amerikai félelem: Háborúk nélkul képtelenek túlélni
http://nationalinterest.org/feature/america-addicted-war-afraid-peace-13085
 

blitzkrieg

Well-Known Member
2015. február 10.
5 503
5 633
113
Diplomáciai offenzíva: Ferenc pápához készül Putyin
Olaszországba érkezett Vlagyimir Putyin orosz elnök, hogy enyhítsen országa nemzetközi elszigeteltségén, hiszen az ukrajnai válság kezdete óta megromlottak Moszkva kapcsolatai az Európai Unióval. Putyint szerdán, a milánói világkiállításon fogadta Matteo Renzi olasz kormányfő. A diplomáciai összhangot csupán egy egyórás késés zavarta meg.

Mi ez a keses Putyinnal? Azt olvastam, hogy rendszeresen elkesik mindenhonnan. Azert egy ilyen talalkozorol illene nem elkesni.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
http://hidfo.ru/2015/06/lazar-ongolt-lottek-az-orszagos-rongalo-kampannyal/

liberálisoknak emellett látható problémája van a hatályos törvények betartásával, amit nem csak a rongálókampány ténye támaszt alá, hanem az, hogy magát, a törvények betartására felszólító plakátot is elfogadhatatlannak tartották.

Csodálkozunk hogy süllyed a fehér keresztény Európa?
Ha meg afrikaiakra vágynak a libsi felfogásuak akkor menjenek ki Afrikába oszt ba..assák meg magukat ott!
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
http://hidfo.ru/2015/06/lazar-ongolt-lottek-az-orszagos-rongalo-kampannyal/

liberálisoknak emellett látható problémája van a hatályos törvények betartásával, amit nem csak a rongálókampány ténye támaszt alá, hanem az, hogy magát, a törvények betartására felszólító plakátot is elfogadhatatlannak tartották.

Csodálkozunk hogy süllyed a fehér keresztény Európa?
Ha meg afrikaiakra vágynak a libsi felfogásuak akkor menjenek ki Afrikába oszt ba..assák meg magukat ott!
Ezt nem mondod komolyan, hogy szaporodjanak és még több menekült legyen? DD
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
<b>Fade:</b>
Oké, de én az életben nem fikáztam le semmiféle lopakodó /alacsony észlelhetőség képességet sem a múltban, sem most. Ezért nem értem, miért nekem írtad ezeket.
A T-90 szerintem a mai napig rendben lévő tank, akár kicsi akár nem, itt sem értem, miért én voltam a címzett. Armata és társai: leírtam akkor is, amit most is fenntartok: nem gagyi-felvonulást láttam.
Ha mérnök-informatikus vagy, akkor fogalmazz érthetőbben. Állandó bajom napi szinten, hogy még a szakmabeliek sem képesek normálisan elmondani, hogy mit akarnak. Egy mérnöktől alapszinten elvárás az egzakt kommunikáció.

<b>OFF:</b>
Molni úr ügye:
Nehéz eset, de kétségtelen, sokunknál sokkal jobban ért a repülős témákhoz, a WTC tartószerkezetéhez viszont nem.
A stílusát ismerjük, aki régóta itt van, már le se reagálja a napi hisztit, hanem a hasznos infókkal foglalkozik.
Persze annyit azért tudunk, hogy a valós tudás nagysága általában fordított arányban van a felvett mellénnyel, de ettől függetlenül kétségtelen: vakok között félszemű a király.
Ha rám hallgatnak a moderátorok, visszaengedik. Ha nem akar „jönni”, az már az Ő döntése, mi várjuk. Szívesebben anyázok értelmes „bunkókkal” (bocs!), mint IQnuku emberszabásúakkal.
<i>Ha jobban belegondolunk, akkor kétféle ember van: vannak a képmutatóak és vannak az „őszinték”. Molni annyira őszinte, amennyire csak bír. :D</i>
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
<b>Hopp de béna vagyok!</b>
Kedves Adminok!
Kérném az előző hozzászólásomat vagy moderálni vagy áthelyezni a TU-160 topicba. Ha át tetszettek helyezni, akkor pedig kérném ezt a kérelmet is törölni, ne maradjon több írásos emlék a felelsleges balfaxágomról.
Megértésüket és segítségüket előre is köszönöm!
Tisztelettel: M
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 021
113
Kérném az előző hozzászólásomat vagy moderálni vagy áthelyezni a TU-160 topicba.
Oda aztán sokkal jobban illik... :p
Gondolom az összes "Molnit vissza" bejegyzés vagy törlésre kerül vagy átmozgatásra a Visszajelzések, stb-be... Vagy figyelmen kívül... :p Mégiscsak nyár van!
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
...., hát nincs mese! Kérjük vissza Molnit!
Ugye: "hát"-tal nem kezdünk mondatot. Bocsika!
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
<blockquote rel="Montezuma">
Kérném az előző hozzászólásomat vagy moderálni vagy áthelyezni a TU-160 topicba.
Oda aztán sokkal jobban illik... :p
Gondolom az összes "Molnit vissza" bejegyzés vagy törlésre kerül vagy átmozgatásra a Visszajelzések, stb-be... Vagy figyelmen kívül... :p Mégiscsak nyár van!

</blockquote>

Az első fele mindenképpen, a második meg eleve OFF. Nekem mindegy, előbb-utóbb csak átmegy az üzenet akkor is, ha itt marad.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
off
"Hát"-tal, "de"-vel, "és"-sel stb nyugodtan lehet mondatot kezdeni. Csak a szépirodalmi stílusú írások egyes részeiben nem használatos. A hétköznapi nyelvet használó fórumokon ott a helye.
on
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
off
"Hát"-tal, "de"-vel, "és"-sel stb nyugodtan lehet mondatot kezdeni. Csak a szépirodalmi stílusú írások egyes részeiben nem használatos. A hétköznapi nyelvet használó fórumokon ott a helye.
on

Jól van na!
"Szép lélek" vagyok!
 
Status
Not open for further replies.