1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Afrika

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Phoenix által indítva @ 2013. május 30..

1. papajoe

papajoe Well-Known Member

Persze, hogy tudom.
    Azt is tudom mi a kereszténység,kik találták ki kiknek,és,hogy mekkora tutiság volt a térítés a térítetteknek,ahogy nekünk is.

Pogány likes this.
  2. fonak9

fonak9 Well-Known Member

Akárkik hozták létre, minket eltapostak volna, ha nem "térünk meg". A római rabszolgák és többnyire alsó osztálybeliek és bevándorlók misztériumvallásából addigra már egy harcos germán fegyverrel térítő vallás lett, Deus Vult stb.

3. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Lassan újra kell kezdenünk a keresztes háborúkat! Olyan szinten van kitéve a keresztény vallás, valamint a fehér ember üldöztetésnek, hogy ideje volna! Ha a pápánk PÁPA lenne....

borisz, anonim999 and Fennek like this.
  4. zeal

zeal Well-Known Member

Ebből már soha nem lesz fehér keresztes háború. A keresztények között lassan kisebbségbe kerülnek a fehérek, illetve a fehéreknek csak egy része vallásos keresztény, és ők nem az életerős fiatalok.

Nagyobb baj, hogy extrém szapora a muzulmán világ. Az elmúlt 10 évben kábé 300.millióval nőtt a lélekszámuk és ez a tendencia alig változik. Ilyen számok mellett egy szíriai, iraki vagy egy afganisztáni háború csak kerekítési hiba.
    1.5 millió migráns 80 mrd euróba került 5 év alatt a németeknek. Nyilván a továbbiakban sehogy nem opció a betelepítésük senki számára. Ennek ellenére sok százmillió afrikai, közel- és közép keleti azt képzeli, hogy az eu-ban jobb lenne neki. Szvsz. ebből lesz a baj. :rolleyes:

5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Jóhogy!:D

6. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Görög katolikus vagyok, számomra a ti pápátok nem több egy megtévelyedett szektavezérnél.

antigonosz likes this.
  7. Fennek

Fennek Well-Known Member

Hidd el az ésszel rendelkező római katolikusok számára is az. :(

BiancoGasto, borisz and fip7 like this.
  8. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

Sztálintól idézve "hány hadosztálya van a pápànak?"

antigonosz likes this.
  9. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

10. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

A görög katolikus is kereszteny nem? Nektek ki a pápátok?

11. alali77

alali77 Well-Known Member

Ezt kifejtenéd? mi a baj a mostani pápával? szembe megy az Biblia tanításaival vagy mit rosszat követ el?

12. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

A görög katolikusok a római katolikus egyház része, rítusban és liturgiában különböznek (meg még egyebekben). A főnök a római pápa...;)

13. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Az a baj vele, hogy követni próbálja a názáreti tanítását.

14. Laci1970

En tudtam. A kerdesem Ooorky-nak szolt aki azt írta a TI pápátok. Ki az övé?

15. Laci1970

És mi a baj azokkal a tanításokkal?

16. alali77

alali77 Well-Known Member

Vagyis azért utálják a keresztények mert keresztényként akar élni. Értem.

Masztiff likes this.
  17. rejsz felügyelő

rejsz felügyelő Well-Known Member

A kereszténység eleve egy túlburjánzott, mutálódott zsidó szekta.

18. misinator

misinator Well-Known Member

Higgyétek el :D;), nem rossz dolog agnosztikusnak lenni.

19. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Azt hittem mar antigonosznak... :D

Littlejohn and Masztiff like this.
  20. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Semmi baj a pápánkkal - vallási szempontból. Ahogyan viszont a keresztény-üldözést tekinti a világban, azzal NEKEM van bajom. Nem szeretnék mártír lenni.

BiancoGasto, fip7 and zsolti like this.

Ezen oldal megosztása