1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Afrika

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Phoenix által indítva @ 2013. május 30..

1. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nem is ez a papa, ez csak egy helyettes, az igazit felreallitottak. Ez egy dublor, szinesz, nem papa.

zeal likes this.
  2. misinator

misinator Well-Known Member

:)

3. Serathis

Serathis Active Member

Végülis 2/2 próféta, 10/10 parancsolat és 1/2 szent könyv zsidó a kereszténységben.

4. papajoe

papajoe Well-Known Member

Meg az isten is a zsidóké,ugye.:D

5. Serathis

Serathis Active Member

Na azt el is felejtettem. Mondjuk az az iszlámra is igaz.

6. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

A Líbiában leszállt 2 drónról.
    Az olasz egy fegyvertelen MQ-9A Predator-B volt, az amcsi meg vagy egy fegyvertelen RQ-4 Global Hawk vagy fegyverhordozó képes, de errefelé rendszerint enélkül repkedő MQ-9 Reaper.
    Nem lelőtték őket, hanem leszálltak. A cikk szerint feltehetően az arrafelé előforduló orosz wágneresek elektronikus zavarásának eredményeképp.
    Ha ez valóban így volt, akkor az oroszok ugyancsak sokat tudnak ezen drónok kommunikációs és vezérlési tulajdonságairól. Ami azért furcsa azok után, hogy már évekkel ezelőtt Iránban "leszállt" az amcsiknak egy Sentinel drónja. Ennek kapcsán nyilván komoly módosításokat végeztek, de úgy tűnik mérsékelt eredménnyel.
    https://theaviationist.com/2019/11/...r-b-in-libya-new-jamming-capability-deployed/

fip7, fishbed and anonim999 like this.
  7. kacsacsor

fishbed and anonim999 like this.
  8. kacsacsor

9. igaziigaz

igaziigaz Well-Known Member

Semmi különös csak az ördögöt követi szolga kőmüves modón, de semmi extra XD

Emelett teljesen meghamisít mindent amennyire lehet. Egyértelműen politikai alapon a mai trendekhez viszonyítva pozicionálja magát és az egészet és leszarja az igazi kereszténységet.
    Migráns és transznemű mániás és azt hiteti el, hogy a keresztényeknek semmilyen önvédelmük nem lehet. Ennek pedig semmi köze a kereszténységnek, ez egyértelműen a fehér ember irtásának egy terve és részese és burkolt libsi akna munka.

Van egy sablon duma, de igaz, hogy a szem a lélek tükre és elég ennek a pápának a szemében nézni és szépen mondva nem jót tükrözz...

az elődje se volt normális, aki hüllő szerű kígyós fallal pózolt....

milagro, fip7 and Fennek like this.
  10. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Olvastam ezt-azt Ferenc pápától. Nekem az az érzésem,hogy valami olyan ábrándja van miszerint az Európába betelepülő muszlim migránsok vallást fognak változtatni, ill. én azt gondolom,hogy a mélyen vallásos afrikai katolikusok is jól jönnének az egyháznak.
    Én is csalódtam benne,azt gondoltam mivel jezsuita, bele fog csapni a lecsóba. Bele is csapot,csak nem úgy ahogy vártam. Gondolja szegény,hogy ha a másik orcáját is odafordítja,a muszlimok rájönnek,hogy milyen fasza vallás a milyenk,és tömegesen átigazolnak. Hát nem fognak.
    Élet halál harcot vívunk. Most Churchill kell, nem egy Chamberlain.

11. zsolti

zsolti Well-Known Member

S igaza is lesz! Vallást fognak változtatni Európában! A keresztény kultúrkört fogják megváltoztatni muzulmánra.
    Én nem vagyok vallásos, de amit a mostani pápa csinál az szerintem biztonsági kockázat Európának, illegális migránsok lábát csókolgatja, mosdatja.

anonim999, fip7, borisz and 3 others like this.
  12. papajoe

B+,mi mást szolgálna?
    Ott van a könyvükben,a Jóska srác mondta rájuk,hogy ördög atya gyermekei vagytok,meg azt is mondta,hogy ördöggel nem lehet ördögöt űzni,s szerintem nem tévedett.
    Ehhez képest a Jóskara hivatkoznak,kb annyi köze van a kereszténységnek a Jóska sráchoz,mint nekem a HTÖ-höz,mármint ha kiadnám a saját nevem alatt.

13. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

A valóságban a mostani pàpa semmi újat nem mond, sem a migrànsok sem a "transzneműek" ügyében, amit az elődei ne mondtak volna, csak a jobb ès baloldali vèlemènycikkekben ez másképp jön le.

14. zsolti

zsolti Well-Known Member

Persze, csak mikor II. János Pál csókolgatta meg a világ távoli faszán az elesetteket, épp nem akartak bejönni Európába belőlük néhány milliónyian évente. Ha kell erőszakkal is.

Ez feltűnt azért, hogy közben pöttyet megváltozott a világ képe - helyzete?

Most nem Teréz anya pápákra van szükség, hanem lassan olyanra aki elkezdi szervezni a defenzív keresztes háborút!
    Mondom ezt megrögzött ateistaként!

vilmoci likes this.
  15. Árpicsek

Árpicsek Member

Az ugye megvan, hogy a kereszténység egyik legfőbb parancsa, a "Ne ölj!"?

borisz likes this.
  16. zsolti

zsolti Well-Known Member

No és ez megvan?

vilmoci, alfa74, zeal and 7 others like this.
  17. papajoe

Ez csak nézőpont kérdése náluk.:D

zsolti likes this.
  18. Árpicsek

Árpicsek Member

Hogyne. És akkor ez így jól van?

19. fip7

fip7 Well-Known Member

20. papajoe

Szerintük igen.