1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 14..

1. zeal

zeal Well-Known Member

Számtalan rendőri intézkedésnél előfordul, hogy rátérdelnek a delikvensre, pont ahogy a végzetes videóban is látható volt, mégsem fulladnak meg az emberek. Egy nagydarab izmos feka csávóra félig rátérdel egy átlagos zsaru, abba még nem szokás belehalni. Az alkohol és drogteszt eredményére kíváncsi vagyok. Rosszul nézett ki már az intézkedés elején is. Persze ez sem jelent felmentést, mert észre kellett volna venni, hogy éppen megfullad, de nekem nem kerek a történet.

fip7 likes this.
  2. Fennek

Fennek Well-Known Member

Már most írják, hogy főleg Minneapolisz több részén éhezés van, mert a boltokat szétverték és az emberek nem tudnak hova menni bevásárolni.
    Senki sem halmozott föl.

3. blogen

blogen Well-Known Member

Speciel egy hatvankilós rendőr is meg tudta volna fojtani nyakbatérdeléssel azt az izmos fekát. Az ember nem rovar, nincs külső váza, az artériák és légcsövek elérhetőek.

Annak a rendőrnek egyszerűen nem volt agya. Valószínűleg fel se fogta mit csinál.

4. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

"Az ember nem rovar, nincs külső váza, az artériák és légcsövek elérhetőek."

Ez nagyon tetszett :D

aquarell likes this.
  5. phaidros

phaidros Well-Known Member

De ha éhséglázadni kell, mert akkora a hűha, meg dömping árú, akkor mekkora lehet a feketepiaci értéke?

6. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

Az ember kihagy egy fél napot, ti meg felosztjátok az USA-t a fórumban :D

Az éjszaka képe számomra a Corvette-ből kilógó TV.Nyilván ő is a társadalom peremén van és ennek okán gyűjtötte be a TV-t, de legalább őt elfogták.

Trump egyébként ritka hülye.Amikor még nem volt elnök, akkor annyi f*szságot hordott össze a Twitteren, hogy most bármit szól, azt azonnal a nyakába zúdítják és a helyzet az, hogy ebben igaza van azoknak akik támadják.Neki tényleg jobb lenne, ha inkább becsuknák a Twittert és nem osztaná ott az észt.Ő maga adja a muníciót sok esetben az őt bírálóknak.

Amúgy felpofoznám az összes celebet amelyik buzdítja is ezeket a szutykokat, mert nekik is rohadt nagy felelősségük van ám!

Nem sok van a választásokig, de mindent a nyakába kapott, amit csak lehetett.Persze innen szép nyerni.De akár nyer, akár veszít, az USA-nak sürgős változtatásokra van szüksége.Most még lehet mit csinálni, mert fehér többség van, de ne várják meg ameddig ez megváltozik.

tindalos likes this.
  7. Groove

Groove Member

Ez valós ?
    While the police arrest the black man, he learns he is an FBI agent.

8. haubagoi

Már megint a polgári gőg :) Hé te "nagydarab izmos feka csávó" (idéztem csak), nem tudod te, hogy ha rád térdel egy átlagos (polgári) zsaru, akkor abba még nem szokás belehalni? Hát mit képzelsz te, hogy belehalsz!? :rolleyes: Különben is gyanús volt az alak, nagyon gyanús... a rendőr meg hát észrevehette volna, de hát nem hibáztatható azért... nem kerek ez a történet! Soros!!!

na kb. ilyen az érvelésed - és tök véletlen, de ismét a hatalmat véded

9. phaidros

Azóta láttam videón élelmiszerboltot, tele élelmiszerrel. Azt nem mondom, hogy általános, de valahogy nem a rúd szalámikat, meg a konzerveket tolják ki a videók 99%-ám.

Értem én a felvetésed, de, Te most komolyan azt feltételezed, hogy ezek napi 18 órában azon elméletiközgazdászkodnak, hogy összeomlik a ollár, ha igen, milyen várható árfolyamok lesznek a feketepiacon? :D

Hogy a média mit közvetít egy dolog, de mi a média, a telefonnal videózó is már média?

jurgenbauer and Morishima like this.
  10. Wilson

Wilson Well-Known Member

Dehogyisnem simán megtudja ölni,íme a független kórboncnoki jelentés.

https://index.hu/kulfold/2020/06/01...das_fuggetlen_boncolas_tuntetesek_zavargasok/

haubagoi likes this.
  11. ornagy

ornagy Well-Known Member

fip7, tindalos, Galthran and 7 others like this.
  12. haubagoi

Nem, nem ezen "elméletiközgazdászkodnak", hanem azon, hogy nincs pénzük, járvány van és nincs munka

Ja és igen, a telefonnal videózó is média

Maga a média szó többes számban van (az egyes száma a médium), és ezért minden médiát magában foglal

aquarell likes this.
  13. fonak9

fonak9 Well-Known Member

Hm, azért érdekes ez a család ügyvédje által felkért független kórboncnok, aki már több fekete "mártír" esetét szakértette meg. Rajta kívül csak nemfüggetlen, rasszista kórboncnokok vannak az USA-ban?

fip7, svajcibeka, b4l4g3 and 6 others like this.
  14. monster

monster Well-Known Member

Alapvetően értem a felvetésedet, és valóban hülyén néz ki. De azt azért érted, hogy ott se mindenki fog éhezni, lesz aki megvegye tőlük féláron a cuccost?

haubagoi likes this.
  15. haubagoi

Most jobb lett volna, ha a könyvesboltokat is felgyújtották volna?

Te mire cserélnél el szívesebben pár kiló kenyeret: könyvre vagy cipőre?

16. fonak9

fonak9 Well-Known Member

1968-ban Nixon földcsuszamlásszerű győzelmet aratott, mert a nép megijedt a felforgatóktól. Franciaországban is tarolt a jobboldal Vörös Daniék performanszai után. Persze akkor még más volt mindkét ország demográfiai összetétele.

17. phaidros

Nem hozzámszólt a kérdés, de szívesen áttudnék adni egy legalább százas listát pár kiló szalonnáért. :D

Persze, nem is mondom, hogy nincs így, mármint, hogy ne lenne piaca, de két dologgal nem értek egyet baglyunkkal, egyik, hogy szerintem nem nevezhető éhséglázadásnak, másrészt szerintem (nyilván nem végeztem felmérést, csak amolyan megérzés) legnagyobb része a fosztogatóknak nem a járvány miatt munkanélkülivé váló tömegek.

tindalos, szegcsab and Morishima like this.
  18. Horizon

Horizon Well-Known Member

fip7, szegcsab, aquarell and 2 others like this.
  19. zeal

zeal Well-Known Member

Csak egyszer néztem meg a felvételt, de úgy emlékszem, hogy a tarkóján térdelt, nem a torkán. Nem nyomhatta el a carotist sem.
    Ahhoz, hogy ilyen nyugodtan kimúljon, mind a két oldalt nyomás alá kell helyezni a carotisokat. Még csak a feje sem volt elfordítva csak félig. A légutak sem voltak komprimálva. Nekem anatómiailag nem áll össze a fulladás. Ehhez még kellett valami más is. Súlyos alkoholmérgezés, esetleg valamilyen ópiát a szervezetében. Úgy már elég lehet, ha félig ráülnek a hátára.
    Sok emberbe térdelnek így, de nem szoktak meghalni. Nem védtem az idiótákat, csak pár, egyébként szinte lényegtelen részlet után érdeklődtem. Nehogy már rákérdezzek részletekre, mert akkor én vagyok a gőgös náci... Nincs jobb dolgod ma, mint engem szívatni? :oops:

20. haubagoi

Haha, de a kérdés úgy szólt, hogy te miért adnál szalonnát? :) Cipőért vagy könyvért? Mit szeretnél kapni érte cserébe?

"legnagyobb része a fosztogatóknak nem a járvány miatt munkanélkülivé váló tömegek"

ebben úgy van igazad, hogy nagyrészt ezek már a járvány előtt is munkanélküliek voltak...

mellesleg ha a pszichológiáját nézed a dolognak, annak aki sohasem tudott megvenni márkás dolgokat, iphone-t, nagyképernyős tv-t, az ezektől jön izgalomba, hogy most olyanja is lehet, amely eddig csak a gazdagabb rétegeknek jutott... ezért is lop tv-t, telefont, márkás cipőt...

aztán persze, majd eladja, ha éhezik... vagy elcseréli fegyverre, drogra... ki tudja

aquarell likes this.

Ezen oldal megosztása