[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

K

kamm

Guest
Azért ez szép teljesítmény annak ellenére hogy még mindig cenzúra alatt áll kőkeményen, jó a felhozatal, amerika ellenségei dörzsölik a tenyerüket, az enyém már piros :D

Jó jó, de hogy kampányol ha sehol nem engedik a megjelenését az interneten? Volt szó saját közösségi médiáról, és hasonlók, de nem látni a nagy előrelépést.
Hülyeség az egesz Portfolio cikk. Szo nincs arrol, hogy Trump nyerne, hanem Biden approval ratingje esett az afgan cirkusz miatt. A ket dolog nagyon kulonbozo kerdes.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 590
18 549
113
K

kamm

Guest
Érdekes helyzet lenne. Egyébként meg messze van még a választás addig millió dolog történhet, és szerintem Trump nem fog még egyszer indulni, sokkal valószínűbb, hogy kiáll valaki mellett.
Esélytelen, de amúgy tényleg messze van az elnökválasztás, viszont a midterm jovore van.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 636
25 222
113
akkor most lassuk csak ezt a kepecsket.
itt vannak a szegenyebb allamok:

1505335362936.jpg


kb minnel rosszabb a he;yzett,annyival tobb a fegyverbuzi is.
Ez nem teljesen igaz...
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Hány halott szavazó lehetett?
ott van a nalatok epp most agyonreklamolt tucker carlson ahogy az esti musorjaban hivatalosan bocsanatott kert a nezoitol mert hazudot a halottak szavaztak sztorijaban...(miutanvmi ujsagiro bemutatta egy masik musorba hogy a tucker halotja nagyon is el es a birosag fenyegette) en nem keresem most, de a netten meg lehet talalni.

aki tovabb is elhiszi azt a hulyeseget, amiutan a hulyeseg kitalaloja bevalotta hogy hazudot...

hat nemtom, sertodes nelkul de nem epp okos dolog, mint hogy azt sem, hogy tuckert ez a sok marhasag utan van olyan aki epeszu es komolyan veszi.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
ott van a nalatok epp most agyonreklamolt tucker carlson ahogy az esti musorjaban hivatalosan bocsanatott kert a nezoitol mert hazudot a halottak szavaztak sztorijaban...en nem keresem most, de a netten meg lehet talalni.

aki tovabb is elhiszi azt a hulyeseget, amiutan a hulyeseg kitalaloja bevalotta hogy hazudot...

hat nemtom, sertodes nelkul de nem epp okos dolog.
azt kérdeztem, hány db. volt. A 0 is érvényes válasz. Név szerint én se találtam egyet se, de ki tudja, hátha valaki más ügyesebb volt.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
What.


Most minden zoldseget elorangatsz, amit osszeolvastal valahol...?
En itt elek nagyon régen, ne akarjál mar te is okosabb lenni azoknal, akik itt elnek, könyörgöm.

Ez ugyanaz a holdkoros, fogalmatlan kaeu nagyzasi hobort, mint amikor a foteltabornokok lehulyezik az USAF parancsnokat avagy a vedelmi miniszteriumi allamtitkart...
Hát, próbáld ki. tegyél ki egy képet a fácsére gyújtogató négerekkel, és írd alá, hogy Martin Looter King. Aztán meglátjuk.
 
K

kamm

Guest
Elég homályos az erre vonatkozó szabály. Amúgy a demokraták taposták ki, mert féltek, hogy Reagan haláláig elnök lessz. Mint az amúgy demokrata F.D. Roosevelt.
Mondom, hogy total fogalmatlan vagy Amerikarol meg az egesz temarol.
Semmi homalyos nincs benne, raadasul total hülyeségeket beszélsz az egeszrol. 1947-ben irtak es 1951 ota van hatalyban a Twenty-second Amendment.
Annyi hülyeséget osszeirkaltal egyetlen oldalon, hogy itt az ideje befejeznem ezt a toriorat - menj es iratkozz be egy altalanos iskolaba.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Mondom, hogy total fogalmatlan vagy Amerikarol meg az egesz temarol.
Semmi homalyos nincs benne, raadasul total hülyeségeket beszélsz az egeszrol. 1947-ben irtak es 1951 ota van hatalyban a Twenty-second Amendment.
Annyi hülyeséget osszeirkaltal egyetlen oldalon, hogy itt az ideje befejeznem ezt a toriorat - menj es iratkozz be egy altalanos iskolaba.

Hol van ebben rendelkezés a kihagyás utáni elnökségről? Twenty-Second Amendment​






Section 1​




No person shall be elected to the office of the President more than twice, and no person who has held the office of President, or acted as President, for more than two years of a term to which some other person was elected President shall be elected to the office of the President more than once. But this Article shall not apply to any person holding the office of President when this Article was proposed by the Congress, and shall not prevent any person who may be holding the office of President, or acting as President, during the term within which this Article becomes operative from holding the office of President or acting as President during the remainder of such term.





Section 2​




This article shall be inoperative unless it shall have been ratified as an amendment to the Constitution by the legislatures of three-fourths of the several States within seven years from the date of its submission to the States by the Congress.
 

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 886
10 063
113
Arról van szó, hogy páran minden topikot teleszemeltek iyenekkl mániákusanl, még a borsóvirágzásról is liiberálos-szingli-buzilobbi-soroshálózat jut eszetekbe. (nem, tévedek,, nem jut, csak toljátok a kopipésztet ) mindenhová. azt se se tudva hány fórumozót elüldözve? Miért nem csináltok magatoknak egy játszóteret, mondjuk "ki tud jobban libsit anyázni? alcímmel és vonultok el oda?
Hagy gratuláljak neked csodás hozzászólásodhoz!
Nyertél egy könyvet:
Fuzesi_Zsuzsa___Bagoly_mondja_verebnek___szolasok__kozmondasok___ritka_588782011393577.jpg


Olvasd egészséggel!;)
 
K

kamm

Guest

Hol van ebben rendelkezés a kihagyás utáni elnökségről? Twenty-Second Amendment​






Section 1​




No person shall be elected to the office of the President more than twice, and no person who has held the office of President, or acted as President, for more than two years of a term to which some other person was elected President shall be elected to the office of the President more than once. But this Article shall not apply to any person holding the office of President when this Article was proposed by the Congress, and shall not prevent any person who may be holding the office of President, or acting as President, during the term within which this Article becomes operative from holding the office of President or acting as President during the remainder of such term.





Section 2​




This article shall be inoperative unless it shall have been ratified as an amendment to the Constitution by the legislatures of three-fourths of the several States within seven years from the date of its submission to the States by the Congress.
En a Trumprol beszeltem. O egyetlen ciklust volt elnok. Veszitett, ezert a kovetkezoben megint indulhat.
Sot, ha nagyon akarja, akkor utana meg alelnokkent jelolhetik, mert akkor nem elnok.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 590
18 549
113
Ha csak tudatlan baromságokat irkalnak ugy, hogy meg Amerikáról is jobban akarjak tudni, mint az itt elok, akkor ki kell mondani, hogy tudatlan marhaságokat terjesztenek.


Pedig most igaza van.
Miben is? Mert leírtam, hogy szerintem ez a fajta liberalizmus anarchiához vezet? Már ne is haragudj, de az az ő fixa ideálja, hogy én valamiféle idézetet pakoltam be, amihez meg hozzá adta a saját zagyva képzett társítását. Mert nyilván ha valakinek nem tetszik az a fajta liberális politika és irányvonal ami most zajlik, akkor az csak egy szélső jobbos, náci fasiszta elmebeteg lehet, aki sorosozik, gyűlöli a melegeket, orosz fan és persze kő kemény fideszes. Köztes állapot nem létezik, mert aki ez ellen felszólal az biztos szélsőséges. De persze én is egyike vagyok azoknak a fórumozóknak akik a fórum társaikat elüldözték innen :D Agyrém.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 563
68 153
113
Miben is? Mert leírtam, hogy szerintem ez a fajta liberalizmus anarchiához vezet? Már ne is haragudj, de az az ő fixa ideálja, hogy én valamiféle idézetet pakoltam be, amihez meg hozzá adta a saját zagyva képzett társítását. Mert nyilván ha valakinek nem tetszik az a fajta liberális politika és irányvonal ami most zajlik, akkor az csak egy szélső jobbos, náci fasiszta elmebeteg lehet, aki sorosozik, gyűlöli a melegeket, orosz fan és persze kő kemény fideszes. Köztes állapot nem létezik, mert aki ez ellen felszólal az biztos szélsőséges. De persze én is egyike vagyok azoknak a fórumozóknak akik a fórum társaikat elüldözték innen :D Agyrém.
Már ne is haragudj, de egy német tank a profilképed. :D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7