[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 939
15 926
113
Na az FBI megosztotta a nyilvánossággal, hogy Milyen puskával lőtt a merénylő a volt elnökre.

GWGPgFPXsAAMnhB

GWGPgEjWQAAM_-v
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 891
31 468
113
Na az FBI megosztotta a nyilvánossággal, hogy Milyen puskával lőtt a merénylő a volt elnökre.

GWGPgFPXsAAMnhB

GWGPgEjWQAAM_-v
Amikor Trump túlélte a merényletet, tiszta volt hogy ezzel be is húzta a választásokat. Aztán hugyos Joet lecserélték az idiótára, s most kitaláltatták az FBI-al, hogy hogy lehet Trump esélyeit rontani ezzel a történettel: az FBI megállapította, hogy véletlenszerű volt Trump kiválasztása mint célpont, a merénylő elmebeteg volt, ideológia nélkűl, aki csak simán egy hírességet akart lelőni".
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 103
33 315
113
vajon ki pénzeli?
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 803
68 888
113
Sima ügy.
Simán lelőttem volna én is.
Hol a gond?
Közterületen, a nyílt utcán támadott meg egy random embert.
Jól tette.
Engem az zavar csak mindig ezekben a történetekben, hogy én vagy bármely random Jóska kötelesek vagyunk széttépődni egy ilyen esetben, mert nem lehet nálunk fegyver. Ahogy megkéselődni, kirabolódni is. Ha nem az officer úr megy ott, akkor az officer úr azért érkezene meg, hogy az illegálisan sértetlenül maradót baszogassa.
 

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 710
15 293
113
Engem az zavar csak mindig ezekben a történetekben, hogy én vagy bármely random Jóska kötelesek vagyunk széttépődni egy ilyen esetben, mert nem lehet nálunk fegyver. Ahogy megkéselődni, kirabolódni is. Ha nem az officer úr megy ott, akkor az officer úr azért érkezene meg, hogy az illegálisan sértetlenül maradót baszogassa.
Közben meg medve csatangol bocs-al, miskolc avas városrészen.
Olmot az összesnek.
Farkas,medve a falra való.
Aki szerint meg nem, vigye haza aztán éljen velük.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
2 014
8 165
113
Engem az zavar csak mindig ezekben a történetekben, hogy én vagy bármely random Jóska kötelesek vagyunk széttépődni egy ilyen esetben, mert nem lehet nálunk fegyver. Ahogy megkéselődni, kirabolódni is. Ha nem az officer úr megy ott, akkor az officer úr azért érkezene meg, hogy az illegálisan sértetlenül maradót baszogassa.
Mondjuk egy kutyának a szuper érzékeny orrával nagyon betehet egy gázpisztoly. Talán hamarabb is kiüti mint egy éles, itt is még fél percig futkározott-rugdalódzott míg kimúlt, pedig több lövést is kapott és ott biztos nem FMJ-re van töltve a fegyver.
A késelés/rablásnál persze legjobb lenne az éles.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány