[BIZTPOL] Jemen

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 702
5 573
113
Az Egyesült Államok és az Egyesült Királyság sztrájkjaiban meggyilkolt jemeniek temetései Szanaában

Úgy látom, katonák voltak az áldozatok!

agyvérzést kapok ettől a rendszeresen általad berakott sztrájktól, kényelmes a fordító és a ctrl c / ctrl v elhiszem, de kb 10 másodperc lenne kijavítani....
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 337
68 623
113

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 755
80 169
113
agyvérzést kapok ettől a rendszeresen általad berakott sztrájktól, kényelmes a fordító és a ctrl c / ctrl v elhiszem, de kb 10 másodperc lenne kijavítani....
Demokrácia van, akkor sztrájkolnak amikor akarnak. Mondjuk nem tudom mi köze a sztrájknak a háborúhoz. :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: ms07

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 891
35 360
113
ugye ugye én írtam hogy ha az izraeliek nem jól reagálják le a helyzetet abból nagy bajok lessznek europába. Ahogy jement is írtam... amúgy még lehetne megoldás a jövőbeni problémákra de nekem már nincs kedvem a billentyűzetet nyomkodni és értelmetlen vitákat folytatni egy két fanatikussal csak mert egy egy pontja a szövegnek sérti az érzelmi kötődéseit.
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 431
7 995
113
ugye ugye én írtam hogy ha az izraeliek nem jól reagálják le a helyzetet abból nagy bajok lessznek europába. Ahogy jement is írtam... amúgy még lehetne megoldás a jövőbeni problémákra de nekem már nincs kedvem a billentyűzetet nyomkodni és értelmetlen vitákat folytatni egy két fanatikussal csak mert egy egy pontja a szövegnek sérti az érzelmi kötődéseit.
Csak nyugodtan ird le
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 431
7 995
113
Amerika vagy basszon oda rendesen ha úgy gondolja vagy tejeljen ha balfasz. Ez a köztes megoldás Debill Joetól a legrosszabb. Csak eszkalálódik a szitu, nem megoldódik.
Ez a lényeg..... minél tovább kell húzni plusz erre rá fog rakodni elhúzodás esetén némi olaj/gáz ár emelkedés. Ráadásul előbb vagy utóbb a husszik is meg fogják kapni ill be fogják szerezni a komolyabb cirkáló rakétákat ill dronokat.... ne feledjük egy emelkedett olajár irának is jól jönne a szankcioktól függetlenül.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 891
35 360
113
Csak nyugodtan ird le
a megoldásokat ami nekünk itt a kárpátmedencébe ha nem is teljes megúszást de hogy másokhoz képest hatalmas lépés előnyökbe legyünk nem írom le itt.

De azt leírom hogy néhány száz jólképzett zsoldossal akik a migránsokra rátelepedve műveleteket hajtanának végre Ceutába europa alhasi sérülésébe a belei ontódnának a padlóra és ezzel reszelni lehetne a komplett EU-t. Ennek a rizikója jelenleg alacsony de soha nem lehet kizárni hogy valakinek eszébejusson és meglépje ilyen helyzetbe. sak fűszernek itthagyva.

ne feledjük jelenleg a földközi 3 bejáratából 2 zárva ha nem is teljesen.
 

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 459
4 291
113

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 322
37 358
113
⚡️⚡️The Houthis released a threatening video and said they would attack all American ships in the Red Sea: both military and commercial.

And the video is good⚡️⚡️
 
  • Tetszik
Reactions: tong djagbu