• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 153
20 719
113
Folytatódik a cionista tömegmészárlás:

Húúúú :eek: :D
Még Te idézted be itt fent: AFTER the evac.order.
Ennyi.
Mit kellene még? Személyre szóló táviratokat?
Megvolt a lehetőségük. Ennyike.
Btw: jó lenne ha a zsigeri antiszemitizmusodat megtartanád magadnak, a fent olvasható és hasonló felütéseid pl.
Vagy tartogasd az ukrán topicra, annak már úgy is mindegy.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 800
113
Húúúú :eek:
Még Te idézted be itt fent: AFTER the evac.order.
Ennyi.
Mit kellene még? Személyre szóló táviratokat?
Talán ott kezdődik a dolog, hogy ki a jo édesanyja az IDF, hogy ultimátumot adjon egy másik állam lakóinak?
Továbbmegyek, milyen alapon válik egyáltalán civil, sőt, gyerekeket kiszolgáló iskola, ami ráadásul menedékhely, hirtelen célponttá?

Talán mert a sok kolasuvegtestu, dudaorrú, elálló fülű "hódító" cionista gyerek lehetetlenné akarja tenni az életet bárhol az őslakosoknak?

Megvolt a lehetőségük. Ennyike.
Te nem értesz az égvilágon semmit az egész konfliktusból, ugye, csak fújod a cionista leckét?
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 153
20 719
113
Talán ott kezdődik a dolog, hogy ki a jo édesanyja az IDF, hogy ultimátumot adjon egy másik állam lakóinak?
Továbbmegyek, milyen alapon válik egyáltalán civil, sőt, gyerekeket kiszolgáló iskola, ami ráadásul menedékhely, hirtelen célponttá?
1. Milyen állam te.... :D :D
2. Olvasgassad a vonatkozó nemzetközi egyezményeket, hogy mit és mennyi ideig illet meg védelem és ezt hogyan veszíti el.
Talán mert a sok kolasuvegtestu, dudaorrú, elálló fülű "hódító" cionista gyerek lehetetlenné akarja tenni az életet bárhol az őslakosoknak?
Őslakosok mi? LoL Történelmet is olvasgassál, rád fér.
Te nem értesz az égvilágon semmit az egész konfliktusból, ugye, csak fújod a cionista leckét?
Többet, mint Te bármikor fogsz, erről biztosíthatlak.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 800
113
1. Milyen állam te.... :D :D
Úgy hívják, Palesztina. A szellemi fogyatékosokon meg cionistakon kívül mindenki ismeri a nevét. (A legviccesebb, hogy egy új cionista allam létrehozását anno leghangosabban a brit antiszemiták támogatták, remélvén hogy az összes zsidó lelép tőlük.)

2. Olvasgassad a vonatkozó nemzetközi egyezményeket, hogy mit és mennyi ideig illet meg védelem és ezt hogyan veszíti el.
Nekem nincs mit olvasgatnom, te erőlködsz itt, a semmivel sem alátámasztva a cionista propagandát, amit elismetelsz. Konkrétumokat, kisöreg, idezz, linkelj pls.

Őslakosok mi? LoL Történelmet is olvasgassál, rád fér.
Hah, ezen párszor atmentunk már, még a britek történelmét sem ismerted rendesen, ott is csak valami hivatalos maszlag volt a max output. :cool:

Mint már említettem, nem csak par diplomaval jarok előrébb, de veled ellentétben én történelemből avagy pont a vonatkozó jog területén is elég jól tájékozott vagyok - nem véletlenül vagyok következetesen a rasszista, kolonialista, verszomjas cionista demagógia ellen.
Ez egy allami berendezkedés, amely nyíltan egy (elképzelt) etnikai kisebbség felsőbbrendűségére épül, ahol az abba nem tartozók másodrendű állampolgárok.
Az hagyján, de megszállv atart teruleteket, ahol szabalyos faji elnyomó diktatúrát alakitott ki, modern szóval és udvariasabban apartheid rezsimnek is hívják az ilyet.

Többet, mint Te bármikor fogsz, erről biztosíthatlak.
Jaja, hát persze. :D Ezt már sokszor lattuk-hallottuk, jókat is mutattunk... Komolyan kérdem: szerinted van bármilyen téma, amiben téged komolyan lehet(ne) venni? :)
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 153
20 719
113
Úgy hívják, Palesztina. A szellemi fogyatékosokon meg cionistakon kívül mindenki ismeri a nevét. (A legviccesebb, hogy egy új cionista allam létrehozását anno leghangosabban a brit antiszemiták támogatták, remélvén hogy az összes zsidó lelép tőlük.)


Nekem nincs mit olvasgatnom, te erőlködsz itt, a semmivel sem alátámasztva a cionista propagandát, amit elismetelsz. Konkrétumokat, kisöreg, idezz, linkelj pls.


Hah, ezen párszor atmentunk már, még a britek történelmét sem ismerted rendesen, ott is csak valami hivatalos maszlag volt a max output. :cool:

Mint már említettem, nem csak par diplomaval jarok előrébb, de veled ellentétben én történelemből avagy pont a vonatkozó jog területén is elég jól tájékozott vagyok - nem véletlenül vagyok következetesen a rasszista, kolonialista, verszomjas cionista demagógia ellen.


Jaja, hát persze. :D Ezt már sokszor lattuk-hallottuk, jókat is mutattunk... Komolyan kérdem: szerinted van bármilyen téma, amiben téged komolyan lehet(ne) venni? :)
Te nagyon tájékozott vagy, mindegy biztonságpolitika, jog, energetika, építészet, közlekedés, haditechnika, szárazföldi, légi, tengeri, akármi legyen is az. Nyilván.
Pro tipp: nem kötelező mindenhez, mindig hozzászólni.
Azok között pedig igencsak az utolsó helyen állsz, akiket bármikor tájékoztatnék magamról, vagy érdemben próbálnék meg vitatkozni.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 800
113
Te nagyon tájékozott vagy, mindegy biztonságpolitika, jog, energetika, építészet, közlekedés, haditechnika, szárazföldi, légi, tengeri, akármi legyen is az. Nyilván.
Én értem, hogy ezt nehéz feldolgozni, ha nincs meg hozzá a háttér, de ettol meg igen, intelligens, iskolázott embereknek általában kialakult véleményük van 50-60 fele, hidd el.

Érteni pedig különböző szinten kell. A felsoroltakbol max 2-3 lenne azamihez értek is, a tobbihez hozzá tudok szolni érdemben, ami azért a hozzaertesnel sokkal egyszerűbb.

Pro tipp: nem kötelező mindenhez, mindig hozzászólni.
Érdekes: pont te szóltál hozzá az en kommentemhez, nem? Vagy már elfelejtetted? :)

Azok között pedig igencsak az utolsó helyen állsz, akiket bármikor tájékoztatnék magamról, vagy érdemben próbálnék meg vitatkozni.
Persze, persze. Értjük mi. :cool:
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 847
8 800
113
Annyit még hozzátennék, hogy a két önálló állam hivatalosan az amerikai álláspont is, azaz a jelenlegi cionista Izraeli kormányzat páriaként teljesen egyedül áll a kizárólagos etnikai zsidó államisag elvevel Palesztina területén, ezen még az AIPAC által megvásárolt amerikai törvényhozás sem tud változtatni.
 

Öregtankos

Well-Known Member
2022. február 26.
6 734
45 511
113
Nem voltak az izraeli drúzok határőrök korábban...?
Határrendőrség volt van Izraelben és tagja lehetett Drúz is érdekességképp: A drúz származású Hossein Fares 2004 és 2007 között volt a Határendőrség parancsnoka, hogy innen előrébb lépve az első drúz származású izraeli rendőrfőkapitány legyen.
Forrás ami aránylag jól összeszedett a témában:
KOVÁCS TAMÁS HATÁRTALANUL – AZ IZRAELI HATÁRRENDŐRSÉG MŰKÖDÉSE ÉS NÉHÁNY SAJÁTOSSÁGA
 
  • Tetszik
Reactions: perceptron

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 153
20 719
113
Határrendőrség volt van Izraelben és tagja lehetett Drúz is érdekességképp: A drúz származású Hossein Fares 2004 és 2007 között volt a Határendőrség parancsnoka, hogy innen előrébb lépve az első drúz származású izraeli rendőrfőkapitány legyen.
Forrás ami aránylag jól összeszedett a témában:
KOVÁCS TAMÁS HATÁRTALANUL – AZ IZRAELI HATÁRRENDŐRSÉG MŰKÖDÉSE ÉS NÉHÁNY SAJÁTOSSÁGA
az IDF-ben is szolgálnak drúzok
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 629
25 167
113
"A legerkölcsösebb hadsereg" performansz a polákoktól:
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 153
20 719
113
"A legerkölcsösebb hadsereg" performansz a polákoktól:
Holokausztból csinálsz 'poént'? Gratulálok.
 
  • Vicces
Reactions: megazez

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 629
25 167
113
És? Te meg megosztod.
Mi a tököm köze van bármihez, ami napjainkban történik azoknak, akiket legyilkoltak 80 éve?
Gondolkozzál már mielőtt vicceskedsz.
Figy, Én totális mértékben leszarom a véleményed, ezt a köcsög hasbarád hagyd meg másnak. Performansz azaz egy előadást láthatsz ami párhuzamot von a holokauszt meg a "legerkölcsösebb" hadsereg modernkori népirtása közé.
 
  • Tetszik
Reactions: sixtus