• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 550
34 087
113
Vagy megismétlődik a múltkori, bejelentik majd, hogy a rakéták 99%-át lelőtték, lesz pár távoli robbanásról videó, oszt ennyi.
De az egész forgatókönyvet megírták már megfigyelők régen, Bibi lépésről lépésre eszkalál. Tehát a múltkorin már túl fog lépni a dolog most.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 481
20 989
113
Tehát lesz a térségben USN F-35C (VMFA-314) és EA-18G Growler (VAQ-133)
GUDgG-EWoAAFXR0
GUDgG-EWMAAiXJI
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 481
20 989
113
Vagy megismétlődik a múltkori, bejelentik majd, hogy a rakéták 99%-át lelőtték, lesz pár távoli robbanásról videó, oszt ennyi.
De az egész forgatókönyvet megírták már megfigyelők régen, Bibi lépésről lépésre eszkalál. Tehát a múltkorin már túl fog lépni a dolog most.
Akkor a logikád szerint Irán, a hezbollah és a hamas is benne van és asszisztál. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 481
20 989
113

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 884
32 679
113
Akkor ket flotta is lesz ahogy meg lett enekelve

Ha mindkettő csoportosan jéghegynek ütközik? :eek:

Hmm, brit képvisellők...
 
  • Tetszik
Reactions: Loken

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 581
15 598
113
Volna egy - látszólag laikus - kérdésem.
Ha lesz konfliktus, akkor lesz, amikor odaér mindenki?
Előre le van dumálva, hogy aug. 5-én, 04 órakor kezdjük?
Irán és a Hezbollah miért várja meg, amíg a fél nyugati világ flottája felsorakozik?
Nekem igen gyanús ez a "forgatókönyv".......
 
  • Tetszik
Reactions: Anti

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 771
14 399
113
Volna egy - látszólag laikus - kérdésem.
Ha lesz konfliktus, akkor lesz, amikor odaér mindenki?
Előre le van dumálva, hogy aug. 5-én, 04 órakor kezdjük?
Irán és a Hezbollah miért várja meg, amíg a fél nyugati világ flottája felsorakozik?
Nekem igen gyanús ez a "forgatókönyv".......


egy jéghelynek ütköző hordozó elég komoly válasz. Egyszer be fog következni, de arra nem tudom mi lenne a válasz.. mert az tuti, nem, hogy megkockáztassanak még egy jéghegyet.
 
  • Imádom
Reactions: papajoe

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 481
20 989
113
Volna egy - látszólag laikus - kérdésem.
Ha lesz konfliktus, akkor lesz, amikor odaér mindenki?
Előre le van dumálva, hogy aug. 5-én, 04 órakor kezdjük?
Irán és a Hezbollah miért várja meg, amíg a fél nyugati világ flottája felsorakozik?
Nekem igen gyanús ez a "forgatókönyv".......
Mert senki nem akarja végromlásba lökni magát?