• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 849
23 349
113
Két olyan népcsoport feszül egymásnak, akik alapvetően ugyanazon elvek alapján élnek. Az egyik ilyen elv az, hogy aki goj/hitetlen, az tulképp nem is igazi ember, az ellen bármit elkövethetsz.
Ezért mindig csak a saját veszteségeiket látják, és sose ismerik el bűneiket mert a saját szemléletük szerint emberek ellen nem is követtek el ilyeneket.
Ezért sosem lesz béke, és ha nem közülük való vagy nem tudsz azonosulni a gondolkodásukkal. Ők leginkább egymásra hasonlítanak, a keret más a belbecs ugyanaz. Az egyik félnek nagyobb a támogatottsága, ismert okokból, ez a legnagyobb különbség.
Részben egyet értek. Az egyik legnagyobb baromság ez az egész itt.
Viszont ez a goj/hitetlen dolog inkább a mindkét oldali ortodoxiára jellemző.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 849
23 349
113
@Tcat
Nem lehetne leszabályozni ezt a topikot az ukràn mintájára?

Elvszik a nyálverésben az információ teljesen....
Mondjuk ha nem futnák egyesek ugyan azokat a köröket, hogy miért van joga IL-nek,
és hasonló hitvita jellegű, never ending és senkit nem meggyőző egyéni nézeteket, akkor beljebb lennénk.
Mondjuk én meg minek válaszolok.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 849
23 349
113
"Magyarként" nem Magyarországgal kéne példálózni, Izrael párhuzamában...legalább is nekem eszembe se jutna :(
alapból baromság ilyen több száz, több ezer éves baromságokon újra és újra rugózni.
Valaki bedobja
Én írok rá
Flamand bedobja, hogy bezzeg Mendelssohn nemtom mit, 1526-ban
Jön Kamm, hogy nácizsidó
És újra, és újra, és újra.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
5 619
10 907
113
Oké megértettük. Nem akarsz ezzel leállni. Kurva sokat kell görgetni hogy infohoz jusson az ember a világmagyarázatok között. Pedig hidd el kedvelem a hozzászólásaidat de ez kezd átmenni monomániába

Válaszul írtam, és ha jól rémlik, nem neked... Ha görgetni is sok neked, akkor lehet, hagyni kellene a forumozast...?
 
  • Imádom
Reactions: Flamand

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 971
15 724
113
"Magyarként" nem Magyarországgal kéne példálózni, Izrael párhuzamában...legalább is nekem eszembe se jutna :(

de ha nem nem tartod magad magyar nemzetiségűnek, csak tudsz magyarul, akkor simán

alapból baromság ilyen több száz, több ezer éves baromságokon újra és újra rugózni.
Valaki bedobja
Én írok rá
Flamand bedobja, hogy bezzeg Mendelssohn nemtom mit, 1526-ban
Jön Kamm, hogy nácizsidó
És újra, és újra, és újra.

mondjuk ezt nem értem, hogy elismerten vannak akiket retardáltnak nézel és nekik elismerten szándékosan nyomod újra újra a bugyuta hazug propagandát, azt gondolván, hogy elhiszik, akkor mit vársz. (ez szerintem kimeríti a fórumszabályzatban szereplő tiltások néhány pontját) Nem gondolod, hogy lehet neked kéne abbahagyni, változtatni és minden rendben lenne?
Most is csak az offolásoddal mennek az oldalak.

-----------

Készül valami ismét vagy várják az f35-öket?


Egy párnaponta elsütnének egy 200as pakkot, azért az kemény lenne.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
5 619
10 907
113
Vagy csak nem kéne a banda 70%-ának konstans floodolni minden faszságot és akkor talán sikerülne kiolvasni a kommentáradatból, hogy mi történik egyáltalán a konfliktusban?
1. Konkrétan a hozzaszolasok 30-40 % par embertől jön, és én nem vagyok köztük.

2. En értem, hogy esetleg irritál az átlagosnál jóval alaposabb történelmi és vallási-kulturális-tarsadalmi ismeretek megléte másoknál, pláne a közlésük, de pontosan ez (is) egy celja egy fórumnak, a 'kozneveles', no meg ez a "Közel-Kelet" téma, nem a 2023-24 izraeli háborúk téma.

FYI nem szóltam, amikor feljebb - amolyan mai liberalis módon - cenzuraert kialtoztal, de most már személyesen nekem szólsz be. Ráadásul úgy, hogy nem sokat tettél hozzá ehhez a témához. Kifejezetten arrogáns ez a komment, csak megjegyzem.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
5 619
10 907
113

 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
16 849
23 349
113
Nem álláspont, hanem tények. :) Semmit nem ismételtem, erre külön odafigyelek, kivéve amikor valaki nonstop megprobalta elfelejteni, hogy 192 óta megy ez a tortenet.
És ez mihez tesz hozzá az épp folyó konfliktus eseményeinek kitárgyalásához?
Senki nem tud igazságot tenni itt. Nálunk sokkal okosabb emberek sem.
Annak mi értelme is van, hogy egymást próbáljuk teljesen meddő módon meggyőzni a vélt igazunkról?
Abban tényleg igaza van Krisssnek, de én is már mondtam, hogy tök fölösleges
és ugyan az lesz belőle, mint az ukránosdiból, ahol semmi nem történik, csak az ideológiai mocsár.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
29 669
127 529
113
2. En értem, hogy esetleg irritál az átlagosnál jóval alaposabb történelmi és vallási-kulturális-tarsadalmi ismeretek megléte másoknál, pláne a közlésük, de pontosan ez (is) egy celja egy fórumnak, a 'kozneveles', no meg ez a "Közel-Kelet" téma, nem a 2023-24 izraeli háborúk téma.
Nem irritál csak itt konkrétan oda vissza acsargás megy.
5 percenként tolja be mindenki a saját választott szuperhőse kamu szarjait és konkrétan a teljes infomációtartalom elveszik.
Dettó ukrán topik az egész, és bármennyire is érdekes részletes elemzéseket olvasni a különböző blankolt népek körül és egymás torokmetélési és higiénés szokásairól vagy annak hiányáról elemzéseket olvasni 4000 évre visszamenőleg más helyzetben amikor a következő nagy regionális háborús konfliktus készül berobbanni, úgy hogy Libanonban vannak kint békefenntartónak katonáink inkább a kurrens események érdekelnének.
(meg az esetleg értelmes infót kereső idetévedő szerencsétlent is aki érdemi információhoz akar jutni az adott konfliktussal kapcsolatban mint pl 2013-17 ig az ukrán konfliktus tekintetében #régenmindejobbvót )