• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 422
67 629
113
Le is írtam a lehetőségét. Nem én picsogok, hogy miért szavaz Magyarország Izraelre, miért nem a határozat mellett, vagy tartózkodik, mert számomra ez tök lényegtelen. Az okát viszont leírtam.

A térség pedig megmarad olyannak emlékeimben, amilyenben még békében láttam. Ahogy Ukrajna is ...
Okkal megy a picsogás. Az ok annyi, hogy egy rakás zsidó és a csicskáik a hazai hatalom haszonélvezői, semmi egyéb ok nincs. Az országnak ez csak a zsidó rendszerbe integrálódva előny, de csak a zsidó hatalom szemszöge szerint. Amúgy meg kalap szar ha a mindenki másra kiterjedő áttételes hatásait nézzük az egy kalap alá vevésse hiszen mindünk nevében teszik. Igazi magyar vezetés a jelen helyzetben legalább tartózkodott volna.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 880
86 986
113
Okkal megy a picsogás. Az ok annyi, hogy egy rakás zsidó és a csicskáik a hazai hatalom haszonélvezői, semmi egyéb ok nincs. Az országnak ez csak a zsidó rendszerbe integrálódva előny, de csak a zsidó hatalom szemszöge szerint. Amúgy meg kalap szar ha a mindenki másra kiterjedő áttételes hatásait nézzük az egy kalap alá vevésse hiszen mindünk nevében teszik. Igazi magyar vezetés a jelen helyzetben legalább tartózkodott volna.
Ez most antiszemitizmus akar lenni?

Ez meg:
"Igazi magyar vezetés" :D

Mondom, nem skinheadek elől menekülő szürke farkas fan bohóc csapat igazgatása a történet, hanem egy országé.

Ott komoly döntések vannak, melyek hosszú távra kihatnak. stb.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 422
67 629
113
Ez most antiszemitizmus akar lenni?

Ez meg:
"Igazi magyar vezetés" :D

Mondom, nem skinheadek elől menekülő szürke farkas fan bohóc csapat igazgatása a történet, hanem egy országé.

Ott komoly döntések vannak, melyek hosszú távra kihatnak. stb.
Mi az az antiszemitizmus? :rolleyes:

Amíg nem sikerül felismerned a szuverenitás ilyentéren felmutatott hiányát, addig nyonathatod ezeket nagyon buta pártpolitikai szintű szlogeneket, csak a kutyát sem érdeklik. Zsidó birodalomban zsidó csicska a kormányzatunk, csak a hozzád hasonlók eddig terjednek, ezen túl nem, így nem tudjátok és nem is igénylitek a szuverenitást.
 
  • Tetszik
Reactions: merleg and L.O.B

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 843
35 200
113
Megj:
és már megint használják azt a kibaszott helyet... nem hiszem el pedig 1000x meg lett pofázva hogy oda kell kamera a magyar oldali kerítésre meg azt a részt fokozottan figyelni kell... kitaposták már megint az útvonalat... azthiszem lekéne mennünk vissza és a bm nek is be kelenne látni hogy a határvadászaik kiképzésében nagy segítséget tudnánk nyújtani.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 880
86 986
113
De hát megvédett ettől nem? :D
Egy azóta senki skinheadtől szarták telibe a haverok magukat. Előtte elmenekültek egy migiri népszavazás után a 2/3os tv megszavazása elől, mégazelőtt pedig nem kampányoltak a népszavazás érvényessége mellett, melyet a legendáriumban ők találtak ki, és még szuverenitást hiányolsz magatok mögött a szürke farkasokkal és holmi kávébékákkal a háttérben? :D
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 422
67 629
113
Egy azóta senki skinheadtől szarták telibe a haverok magukat. Előtte elmenekültek egy migiri népszavazás után a 2/3os tv megszavazása elől, mégazelőtt pedig nem kampányoltak a népszavazás érvényessége mellett, melyet a legendáriumban ők találtak ki, és még szuverenitást hiányolsz magatok mögött a szürke farkasokkal és holmi kávébékákkal a háttérben? :D
Mondtam, hogy ez az ócska belpol mellébeszélés nem érdekel.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 880
86 986
113
Határozd már meg nekem mi az az antiszemitizmus. Meg fejtsd is ki, hogy miért ne használhatnám azt? :rolleyes:
Azt használsz, amit akarsz. Minden mást meg leírtál. Most tényleg csodálkoznom kell, hogy zsigerből nem akarod megérteni a helyzetet? Hőbörögsz, szuverenitást emlegetsz, zsidó háttérkormányról beszélsz itthon, meg a többi hőbőrgő mélymagyar ökörség 1990 utánról. Pedig itt egy többezer éves történetről van szó, ahol már arra se emlékszik a két fél, hogy ki kezdte.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 422
67 629
113
Azt használsz, amit akarsz. Minden mást meg leírtál. Most tényleg csodálkoznom kell, hogy zsigerből nem akarod megérteni a helyzetet? Hőbörögsz, szuverenitást emlegetsz, zsidó háttérkormányról beszélsz itthon, meg a többi hőbőrgő mélymagyar ökörség 1990 utánról. Pedig itt egy többezer éves történetről van szó, ahol már arra se emlékszik a két fél, hogy ki kezdte.
Csak te nem emlékszel, meg a hozzád hasonló hasznos idióták tömege. Köszönöm én a magam részéről igyekeztem összeszedni párezer évre való emlékanyagot, ne moss össze magatokkal. Nagyobb akadály nincs itthon, mint ti, akik csak a maszlagot eszitek és hányjátok vissza amit belétek töltöttek.
 
  • Tetszik
Reactions: L.O.B

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 880
86 986
113
Mondtam, hogy ez az ócska belpol mellébeszélés nem érdekel.
Csak zsidózz tovább nyugodtan ...

Mindegy. Engem úgyis mindjárt minimum 3 hónapra bannolnak, ahogy szoktak ..., te meg gondolom maradsz.

Egyszerűen nem lehet veletek normálisan beszélgetni. Toljátok azt a sok baromságot ami a szocializációtok során összeszedtetek, és közben zsidó világösszeesküvésről hadováltok.

Na, csaó!